Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość innaaa

czy zwiazek doswiadczonego faceta i dziewicy jest w ogole mozliwy?

Polecane posty

gośka1986 ~ uwazasz ze przerobienie calej kamasutry to juz wystarczajacy powod by nazwac dziewczynę nierządną ? ta kamasutre mozna przerobic ze swoim facetem tylko, wiec chyba duuuuuuuzo dziewczyn na nierządnice wychodzi :D setunia~ dlaczego nie powiedzialam ? mysle ze wyjasniłam to w poprzednich wypowiedziach, a i widze ze aneczkaaa podobnie jak i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie myśl :P \"a kamasutre to bym chcial przerobic ze swoja przyszla partnerka\" to Ty mozesz sobie przerabiać a dziewczyna nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
buuziaaczek - wcale tak nie myślałam,że przerobienie całej kamasutry powoduje,że dziewczyna jest nieporządna, mi chodziło o to,że jeśli ma ona dużo facetów i to przygodnych między innym, z nimi przerabia tą kamasutrę no to wtedy można ją uznać za nieporządną. Jeśli robi to ze swoim facetem, którego kocha to ja problemu wtedy nie widzę i nie pomyślałabym,że jest ona nieporządna. Może trochę niejasno się wyraziłam w tamtej wypowiedzi albo jej nie zrozumiałaś. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helly
jest możliwy. Ja miałam 22 lata, on 27 i miał ogromne doświadczenie (burzliwa młodośc) a ja byłam dziewicą. Czekał rok, aż ja będę chciała. ROK, po 13 latach regularnego seksu z różnymi kobietami.Dla mnie zrobił badania, żebym się nieczego nie bała (przekonał mnie, że tabletki sa skuteczniejsze od prezerwatywy, poczytałam na ten temat i przyznałam mu rację). I jesteśmy szczęśliwi, a w łóżku układa nam się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do analnego tez jestem akurat negatywna. Ale Ty to masz troche dziwne odejście do tego, długo mozesz tak sobie sam być, jak nie potrafisz aakceptowac ze dziewczyna kogos juz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneze jest mozliwy
jestesmy razem 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek.....jak czytam to co piszesz to przed oczyma stoi mi twarz tego chlopaka w filmie"Chlopaki nie placza"....co to gume nosil ubrana od samego rana:)))....bez obrazy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy~hehe prawiczek, dobry Ty jesteś hehe- odchorowac z bólem serca he. ja staram sie po prostu nie myslec o jego bylych, a nie chorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozprawicz sie to wtedy nie bedzie przerazajace bo sam brdziesz mial przeszlosc seksualna. ciało puszczone raz puszcza sie cały czas :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna była dziewicą. Jesteśmy ze sobą już ok. 5 lat, a seks jest super (nie narzekam, ona także).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczekaj na TĄ jedyna. tylko moze sie okazac ze właśnie TA ma jakies dośwadczenie i bedziesz muszial sie pogodzic z tym tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze nie bedzie musiala, mnie tez az nieraz skreca jak pomysle z kim moj spal a z kim nie, dlatego o tym staram sie nie mysleć. i dlatego nie wyprowadzam go z błedu na moj temat, zeby on tez byl zazdrosny :P a co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam gadanie
ja bylam w miare doswiadczona, ale moj maz jak go poznalam byl prawiczkiem, i w dodatku jest starszy!!! na poczatku, jak mi o tym powiedzial, to mnie zadkalo, ale potem oswoilam sie z ta mysla i nawet zaczal byc bardziej interesujacy. zabralam sie do roboty, teraz jest moim mezem i jest niezly w lozku, praktyka uczynila go mistrzem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp na temat
nasz się udał, i udaje się już 2 lata-- oczywiście, już dziewicą nie jestem:) ale on był moim pierwszym i mam nadzieję, że będzie jedynym. I że ja będę jego ostatnią... Chcę, żebyśmy byli szczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_araba
ja mam trochę inny problem. spotylam się z chłopakiem od kilku tygodni. już po kilku spotkaniach wiedziałam że to zakochanie. nie chce iśc z nim zaraz do łóżka. mamy po 19 lat on miał już 4 partnerki. ja jestem dziewicą. szczerze mówi nie przeszkadza mi jego przeszłoś erotyczna. o przeszłoś nie można mie pretensji. nie mniej jednak on stwierdził że sex jest bardzo ważny w zwiążku i że w najbliższym czasie powinniśmy się kochac. noje argumenty do niego nie trafiają. spaliśmy już w jednym łóżku i się do mnie nie dobierał. nie wiem tylko czy mogę mu na tyle zaufac... jak myślicie kiedy jest ten właściwy czas na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest spontan
czasami tego nie mozna planować, nadarzy sie okazja, zaczniecie sie całowac, pieścić a od tego już niedaleko, zeby iśc na całość oczywiscie musisz czuwać nad tym aby nie wpaść za pierwszym razem :) bo w płodne dni kobieta ma większą ochote na seks - najlepiej niech na wszelki wypadek zawsze będzie zaopatrzony w gumki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku gdy spotykałam się z moim facetem miałam pewnego rodzaju "żal do niego, że on będzie moim pierwszym, a ja jego 2 lub 3. Później naprawdę to doceniłam. Po pierwsze facet ma doświadczenie, wie co robi, jak sprawić przyjemność. Po drugie nie ma w sobie "niezdarności", lęku jak nastolatek, po trzecie od razu nie dochodzi. Poza tym nie licząc strefy seksualnej jestem jego bardziej świadomym "wyborem", A jego byłą traktuję trochę jako dziewczynę do prób i błędów. Wiem, jak to źle brzmi, ale sam przyznał, że tak było. Szybko się pojawiło uczucie, dość szybko wygasło, ale pozwoliło im nauczyć się trochę o relacjach, zrozumieć czego szukają itd. Nasz pierwszy raz był słaby, byłam bardzo zestresowana, ale późniejsze to już bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×