Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tratatatatatar

*****ciągle ten sam sen************

Polecane posty

Gość tratatatatatar

ślub mam za niecały rok. od jaikiegos czasu męczą mnie sny, że się nie uda, że w ogóle nie dotrę na wesele że fryzjer coś zepsuje, że kosmetyczka romarze mi tusz po całej twarzy, że wywalę siei rozedrę suknię, że spóźnie się pol godziny na własny śliub itp... mam nadzieję, że kiedy nadejdzie juz ten dzień, to tak nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
o matko współczuje ci. ale wiem co czujesz! ja mam tak samo! tez jestem straszna panikara i tak samo mam. ostatnio zastanawialam sie co bedzie jak w dniu slubu zachoruje? dostane np ospy świnki jelitówki grypy czy cokolwiek innego i nie bede mogla ruszyc sie z domu!!! i co wtedy? a najgorsze jest to ze podejrzewam ze im blizej do slubu tym bedzie gorzej!!! aaahhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbujcie robic wszytsko by nakręcić się pozytywnie!! Nakręcajcie się mimo wszystko że bedzie dobrze. Najgorsze co może być to to, by poddać się temu! :) Nie dajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatar
ja myslę pozytywnie, jak na jbardziej i nie moge się juz doczekac tego dnia. Ale to np. moj wczorajszy sen: umowilam sie z fryzjerem, zepsul mi fryzure, poplatal wlosy, nic nie wyszlo, nie mozna bylo wpiac welonu, wiec przykleili na super glue. Pozniej kosmetyczka, rozmala mi szminke na twarzy. Nie moglam sie zmiescic w sukienke, ubieralam sie 2 godziny, przez co spoznilam sie pol godziny do kosciola, na wejsciu wywalilam sie i zrobilam wielką dziurę obcasem w sukni,zazcelam ryczec irozmazalam caly tusz na twarzy. slub jakos minal ,dojechalismy na sale, po godzinie chcialam isc do toalety ,trafilam nie wiadomo ddo jakiego miejsca, zgubilam sie, gonila mnie jakas pielegniara ze strzykawka, a ja musialam sie chowac... Obudzilam sie zlana potem.. I tak jest coraz częsciej, jakies chore filmy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicmusic
ja snow nie mam ale tez sie boje ze bede przeziebiona , ze cos nie tak z suknia bedzie , czy ze npo ktos z rodziny sie rozchocruje , ze bedzie padac w tym dniu. same zmawteinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×