Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prezenty ..

Ile prezentów od was dostają wasze dzieci

Polecane posty

ostatniio dawno nie bylam u frezjera i tak jakos skromnie sie czuje, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwbjhqbw
to ja tak w skrocie. ja dostanę (juz kupiony ;p czeka 'schowany' ;p) fotel, ale nie taki zwykly, tylko gabinetowy, kosztował 500zł moja młodsza siostra od rodziców ma kupione trzy prezenty, kazdy po około 100zł jakies barbie, domki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelasik
U nas też cała oprawa tego magicznego wieczoru. Najpierw oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, potem opłatek, oczekiwanie na mikołaja. Potem te fantazyjnie zapakowane prezenty:) Cóż trzeba się przyznać że się wyspecjalizowałam:) Potem kolędy:) Chciałabym w tym roku wybrać sić się na pasterkę. Po 5 letniej przerwie:( Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty ..
:) Ja jak ostatnio poszłam do fryzjera to teraz na poprawkę muszę iść ale już do innego :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwbjhqbw
jak nie wierzycie to mam na to rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty ..
Pelasik - super właśnie o takich świętach mówię/piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty ..
anwbjhqbw - za rachunki dziękuję. Wierzę na słowo. Fajnie, że dostaniecie to o czym marzycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ode mnie jeden za około 160 zł od teściowej 3-częściowy (mebelki z serii mamut z ikei), za ok 200 zł od mojej mamy wózek i łóżeczko dla lalki- 210 zł, wiem, bo ja zamawiałam ;) jest jedynaczką,więc troszkę ją psujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwbjhqbw
naprawdę fotel kosztował 500 zł. Jest zielony i pasuje do mojego łożeczka - nowe za 2500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelasik
nie żebym wymagała. Ale uśmiałam się jak moja teściową moim dziewczynką na mikołaja przyniosła po dwie mandarynki i po małym prince pollo. Normalny szok, kobieta b. zamożna a takie klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwbjhqbw
z nudów się tak podszywacie? otóz fotel jest brązowy;p skóra ;p z black red white zajebiscie wygląda i zajebiscie się na nim siedzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anwbjhqbw
pelasik- współczuję u mnie w rodzinie zawsze są prezenty, dla babci i dziadka obowiązkowo od kazdego. ja swoim rodzicom tez robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelasik
najśmniejszejsze jest to, że my też zawsze robimy fajne prezenty. A od teściów dziewczynki dostają takie kwiatki:) No cóż, przyzwycziłam się już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pelasik
Mój mąż ma urodziny 4. grudnia, i od dziecka zawsze dostawał połączony urodzinowo-mikołajkowy prezent. Porażka!! Ja teraz go rozpieszczam:) i on nie może ciągle uwieżyć, że na przełomie 20 dni można dostać 3 prezenty:) Natomiast moi rodzice rozpieszczają dziewczynki niemiłosiernie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty ..
Cześć Pelasik - Cieszyć się możesz, że wogóle dostają. U nas ani na urodziny ani na inne okazje (choć oni od innych dostają), o mikołajkach mogą pomarzyć a na wigilię to max 30 zł ale ich wybór i nie będę go komenować. Jak wolą na działkę kupić 4 kosiarkę czy inne rzeczy to ich sprawa, mają wybór. Tylko ciekawe, ze przyjmują bez skrępowania drogie prezenty od nie zamożnych dzieci. Np. Na rocznicę ślubu poprosili o szafę wnękową - wiecie ile to kosztuje? Coż złożyliśmy się z innymi dziecmi (razem 3) choć wiedzieli, ze nas na to nie stać. A przepraszam mąż rok temu na urodziny dostał skarpetki. Ale dajmy spokój, nie to miało być tematem topiku. Pozdrawiam cieplutko w deszczowy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam obdarowywać moje dzieci na różne okazje prezentami niekoniecznie muszą być drogie ale takie... wymarzone. Przecież po to mam dzieci aby je rozpieszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
Od nas dostanie jeden-lalka w krzesełki do karmienia z akcesoriami-50 zł. Od mojej mamy kuchnię z akcesoriami-80 zł O teściowej konia na biegunach-130 zł Od szwagierki kolejkę Wadera-35 zł i kredki 15 zł(Bambino) Od chrzestnego domek dla lalek z akcesoriami-79 zł oprocz kuchni i lalki wszystko z biedronki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty ..
O super jakie fajne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prezenty ..
Czyli chyba te nasze trzy to nie jakiś ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzowaznepytanie
ja z mezem kupilam prezenty za k 350zl bo bylo 50% ceny w realu na zabwki kupilismy: lalke agatke,taki klocuszek na garnuszek,dwie interaktywne ksiazeki,pieska hektora .Od mojej mamy dostala konia na biegunach a od jego rodzicow dostanie lalke i taka dzdzownice interaktywna i jeszcze cos od szwagierki dostanie i od chrzestnego wiec sporo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2 synkow
A ja dostalam dla dzieciakow pieniedze od dziadkow i kupilam malemu odkurzacz pylek i pieska snoopy fishera,starszy chcial ubrania ,wiec pojechalam wczoraj do factory i kupilam mu te ciuchy :) Czyli tak po 200 zl na dziecko ,ale to sa prezenty skladkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjum
A można na allegro też zobaczyć jakie ludzie pieniędze na prezenty wydają ! sZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzadne zabawki sa drogie
ja uwielbiam synkowi kupowac zabawki ale z rozsadkiem, takie ktore dobrez wplywaja na jego rozwoj. Kupuje pod choinke za spore pieniadze, ale i tak bym je kupila, np. stolik edukacyjny z elemantami do manipulowania i klockami, pacynke na reke poniewaz zamierzam ja wykorzytac do robienia roznych malych przedstawien dla synka i a i tez poczytac mu w ten sposob bajeczki, tradycyjny z dawnych czasow bak do krecenia i klocki w roznych ksztaltach do wkladania do otowrow, aby to byla bezpieczna zabawka dla 10 m-cznego dziecka, estetyczna i dosyc trwala,to niestety nie jest tania, i 200 zl wydalam. Wiec takiemu maluchowi za 30 zl naprawde jest trudno kupic dobra zabawke, spelniajaca funkcje edukacyjne, i aby posluzyla mu dluzej niz na pierwszy tydzien zabawy. ja kupilam kiedys za 18 zabawke, gosienice , ktora swiecila, jezdzila spiewala piosenki, ale zaraz maly polamal jej skrzydelka i czulki i juz stala sie niebezpieczna poniewaz odlamane czesci pozostawily ostre krawedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekiprzyjaciele
ja córce kupiłam dwie książeczki ładnie oprawione i bogato ilustrowane za w sumie 35 zł, do tego zestaw mała gosposia do sprzątania mała szczotka, mop, zmiotka i szufelka, wszystko rozmiar mini. Ona bardzo lubi takim doroslym mopem machac i ze niby ze mną sprząta:) Zestaw kosztował 36 zł. Do tego kilka kinder niespodzianek bo lubi. Może mało wydałam, ale z prezentów myśle bedzie zadowolona. Ma rok i 10 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekiprzyjaciele
dodam tylko ze dostawala kiedys od rodziny sporo zabawek fischer price, walają sie po pudełkach, wogóle jej nie interesują. Nie bede więc wydawała kilka set złotych na jakies krzesełko uczydełko:) za te pieniądze wole ją na basen zapisać ma frajde z tego i zdrowo. Ona generalnie nie przepada za zabawkami. Jedynie książeczki uwielbia, ciągle musimy z nią oglądac, czytac jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekiprzyjaciele
a juz najlepszym prezentem dla niej jest to ze tata od paru dni ma urlop i tak az do nowego roku:) Codziennie teraz mają swoje spacerki, swoje sprawy:) Córka świruje z radiści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy27
nie ma sie co dzieciom dziwic jak starzy z tego co najważniejsze w swiętach czy komunii sw, robią pkaz kto da wiecej.Niektorzy rodzice to ulomne stworzenia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ostatnio znalazłam bardzo fajny pomysł pod choinkę z listymikolaja.pl. Spersonalizowany list lub wideo od mikołaja. Dzieciaki będą zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×