Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aga klee

zapalenie ucha?

Polecane posty

Witam Mam pytanie, może któraś mama może mi coś podpowiedzieć. Mój 3 miesięczny synek jest przeziębiony. Ma katar i mokry kaszel. Byłam z nim u lekarza i zostało stwierdzone tylko przeziębienie. Wszystko było dobrze do wczoraj wieczorem ... Kubuś dostał okropnego ataku płaczu i nie chciał jeść ani spać. Mieliśmy problem z uspokojeniem go, denerwował się gdy dotykałam jego główki. Podejrzewam, że to może miec cos wspólnego z uszami. Synek nie ma jednak gorączki, wymiotów i biegunki (co jest podobno chrakterystyczne dla zapalenia ucha). Idziemy dziś znów do lekarza. Mam takie pytanie: jakie były objawy zapalenia ucha u waszych dzieci?, czy zawsze towarzyszyła temu gorączka? czy dziecko płakałoby cały dzień a nie tylko wieczorem? proszę o jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Niunia jak miała zapalenie ucha nie wymiotowała, nie miała wysokiej tempertury, tak ok. 38,5. Była bardzo niespokojan, nie chciała, żeby ją nosić na rączkach, spała na kołdrze na podłodze :o bo tam najszybciej sie uspokajała. Pediatra nie poznała się na tym co jej dolega, po tyg. był wysięk z ucha, okazało się, że było to tak zaawansowane zapalenie ucha. Przy kolejnym były wymoity, temperatura. Zdrówka i trzyma kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za odpowiedz. mój synek tez jest senny bardziej niz zwykle, ale nie płacze cały czas jak sie obudzi. Gdyby to jednak było ucho to czy ono nie boli całyczas? tak jak np ząb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały miiał podobne objawy nie miał temperatury ale strasznie płakał i chwytał sie za uszko. Spróbuj dotknac uszka tuż przy rzuchwie a w zasadzie tak jakby za uchem jesli zareaguje płaczem to raczej ucho moj tak reagował jak sie go dotykało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nigdy ucho nie bolała więc nie wiem. Podobno dzieci "bardziej boli" jak leżą :o ale ja nie wiem :( Woem tylko, że mała była bardzo śpiąca, ale budziła sie co chwilka, kręciła i popłakiwała. Może rzeczywiście sprójuj delikatnie dotknac uszka, zobaczysz jaka bedzie reakcja. Koniecznie, jak masz wątpliwości, idz do lekarza i niech zajrzy w uszko, zeby nie było za późno tak jak pierwszym razem u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×