Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarzyna809

zero przyjemnosci z sexu! Nie wiem czemu pomocy!

Polecane posty

razem z chlopakiem wspolzyjemy juz jakis czas.. w sumie nie tak dlugo... ale wczesniej byly pieszczoty itp.. bylo super. i mi i jemu sprawialo to ogromna przyjemnosc, szybko sie nawzajem podniecalismy. gdy nasz zwiazek byl juz w miare dojrzaly zaczelismy wspolzyc. pierwszy raz (nie wiem dlaczego) w ogole nie odczuwalam przyjemnosci.. On (jak to facet) podniecal sie ale napewno nie bylo to to samo co pieszczoty, logicznie rzecz biorac SEX powienien sprawiac wieksza przyjemnosc a u nas jest odwrotnie.. za kazdym razem gdy wspolzyjemy nie mam orgazmu ani nie jest mi tak \'EXTRA\'.. wiadomo cos tam czuje ale nie to samo.. probowalismy w roznych pozycjach i zawsze to samo.. pomozcie prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
niesetety tez nie malam orgazm przez długi czas . udawałam :( . teraz mam łechtaczkowy ale nigdy dopochwowy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myślalaś, że facet na Ciebie wejdzie i od razu zabiją dzwony?? Do seksu trzeba dojrzeć i poznać siebie i partnera (w seksie, bo w życiu już się znacie). Kobieta sama musi odnaleźć drogę do orgazmu a penis jest tylko pomocą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina, zapewne wynika to z tego że podczas pieszczot twój chłopak stymulował palcami lub językiem twoją łechtaczkę, a w trakcie stosunku stymulowana jest tylko pochwa która nie jest tak dobrze unerwiona jak łechtaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×