Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
uwielbiam go...

dopasowanie w łóżku to podstawa...

Polecane posty

I dopiero teraz mogę z ręką na sercu przyznać, że seks jest cholernie ważny w związku i że najpierw dobrze jest się dograć w łóżku a potem zobaczyć co będzie z resztą. 1 facet... słodki, milutki, fajny do pogadania i pośmiania się... w łóżku - nie potrafiliśmy znaleźć wspólnego języka, cięzko było się rozstać, bo nie chciałam go ranić, bo on nie chciał ranić mnie. Wiele przeszliśmy, cięzko było o tym zapomnieć. Tkwiliśmy w tym sami nie widząc po co... 2 facet - dość szybko wylądowaliśmy w łóżku i już od samego początku jest po prostu bosko. Zaakceptowaliśmy wszystkie swoje upodobania i fantazje. Ja uwielbiam ostry, brutalny seks - on po raz 1 właśnie ze mną go spróbował i nie może się czasem przy mnie opamiętać. Ja za jego propozycją pokochałam zabawki, wibratory, seks analny. Ja mówię A on dopowiada B i w łóżku układa się nam po prostu idealnie... A najlepsze jest to, że poza wyrkiem jest równie dobrze. I nikt mi nie wmówi, że seks nie jest istotny i że da się bez niego wytrzymać... Jak się raz zakosztuje czegoś takiego - nigdy nie chce się przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×