Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i znowu ją widziałem

dlaczego tak ją kocham? chciałbym być szczęśliwy

Polecane posty

Gość oooMADZIALENAooo
Drzenie ciala...Buhahaha...Chyba z podniecenia heh:D Jedyny cel mezczyzny to taki by mial gdzie zamoczyc nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
jakaś takaa też tak się własnie zastanawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
i znowu ją widziałem mądrą Ci radę dała noc- kobiety lubią gdy facet robi pierwszy krok, chęć rozmowy, sama zresztą też lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
oooMADZIALENAooomyślisz ze tylko o "to" mu chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Dziewczyny to kurwy-a pan chce chyba rozladowac napiecie, a wiec sluchamy jaki przypadek okrutny Pana spotkal? :D Moze chcesz nam o tym opowiedziec?:D Chetnie wysluchamy Twego rozzalenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
może i pshygolog? zobaczymy, najpierw interesuje mnie z nią rozmowa, delkatne zbliżenia do niej, żeby jej wystraszyć allllllllleeee już sam fakt przebywania wśró d tego aAniołka to dla mnie nagroda , tak mnie do niej ciągnie, chciałbym naprawdę z nią być, ona czasami odwzajemnia moje uśmiechy do niej, tak ładnie spogląda tymi pięknymi długimi rzęsami , ....może to być oznaką że jest chyba troszkę zainteresowana.====== /////////////// KOcham Cię Skarbie Mój Najdroższy: Ty nie wiesz, że Ja tak bardzo wzdychan di ciebie, jesteś dla mnie wszystkim i jeżeli dasz nam szansę to zobaczysz jhak będze WSPANIALE, dla M ============================================== Między nami nic nie było! Żadnych zwierzeń, wyznań żadnych. Nic nas z sobą nie łączyło -- Prócz wiosennych marzeń zdradnych; Prócz tych woni, barw i blasków Unoszących się w przestrzeni, Prócz szumiących śpiewem lasków I tej świeżej łąk zieleni! Prócz tych kaskad i potoków Zraszających każdy parów, Prócz girlandy tęcz, obłoków, Prócz natury słodkich czarów; Prócz tych wspólnych, jasnych zdrojów, Z których serce zachwyt piło, Prócz pierwiosnków i powojów, Między nami nic nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
i znowu ją widziałem ja na początek zalecam więcej luzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Utrata kontroli mysle, ze nie tylko, ale pewnie miedzy innymi:P Tez mialam raz w pracy podobna sytuacje, wpadl facet nieznajomy oczywiscie. Wyrecytowal cala sterte poezji, obdarowal mnie komplementami. Mowiac to wszystko drzal jak oszalaly, na koniec rzucil tekst "Moze miala bys ochot na szybki numerek, taki bez zobowiazan? Chlopakowi nie musisz nic mowic." Heh wyrzucilam go za drzwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
oooMADZIALENAooo Dobre:D Szkoda tylko ze nasz bohater nie wypowie się jak to u niego jest z drżącym ciałem i drżacym głosem. :P Zreszta opinii Panów tutaj jak zwykle jak na lekarstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
boże .........zmowu nie przespana noc , bo myślę o tobie M, co ty tam robisz, gdzie jesteś ,czy z kimś jesteś,,,,,LUDZIE ja nie zasnę zrozumcie mi tak serce bije, ja jestem tak zakochany i że jedynym marzeniem moim to jest mnóc z nią przebywać chociaż chwilę, porozmawiać.......................[ MOJA KOCHANA M] na ==co ja mam robić> czy ktoś mógłby mi na poważniesz pomóc??????????????????????????????????????????????????????????????????? umieram z tęsknoty, dziś już po śnię.,/////////////bożę\\\\\\ mam ochotę wyjść i wbiedz pod tira na trasie lub owiesić się.... $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Życie to męka, Miłość to sen, A jednak uwierz - Ja kocham Cię! Trudno jest żyć, gdy się o kimś śni, Trudno jest żyć, gdy się o kimś marzy, Trudno jest żyć, gdy się o kimś myśli. Ale pięknie jest żyć, Gdy się kogoś kocha, I przez kogoś kochanym się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Przepraszam Cie za bezposrednosc, ale moze po prostu potrzeba Ci tego co robia wszyscy napaleni chlopcy kiedy nie maja gdzie zaladowac? Moze to Cie rozluzni i zasniesz spokojnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Prawiczek4life też masz zamair zabić się czy chcesz ratować naszego bohtera? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
BOŻE DLACZEGO M TY PIERWSZA NIE DASZ ZNAKU MI? JA CIE MOGĘ NAWET NA RĘKACH NOSIĆ Życie to męka, Miłość to sen, A jednak uwierz - Ja kocham Cię! Trudno jest żyć, gdy się o kimś śni, Trudno jest żyć, gdy się o kimś marzy, Trudno jest żyć, gdy się o kimś myśli. Ale pięknie jest żyć, Gdy się kogoś kocha, I przez kogoś kochanym się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Na sen to ja raczej proponuje dobre tabletki nasenne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
i znowu ją widziałem to pięknie ,ze potrafisz kochać akty desperacji z tego powodu nie wskazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
oooMADZIALENAooo chyba tez zaraz cos łyknę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
Oddałabym wszystko na świecie. I słońce i gwiazdy na niebie, Aby uzyskać trzy rzeczy: Twoją miłość, Twoje serce, I... Ciebie KOCHAM CIĘ m.... ZADEN KOLEGA MI NIE POMOGA A AJESTEM NIE SMIAŁY TRUDNO MI LTO\\]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Prawiczek4life to ratuj naszego bohatera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Utrata kontroli tylko nie bierz przykladu z naszego autora i nie popelniaj samobojstwa z powodu nieszczesliwej milosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
i znowu ją widziałem Dawno temu podobał mi sie pewien chłopak a z tego co wiem ja mu się również- Nigdy nic nie wyniknęło ponieważ on nie zrobił pierwszego kroku. Więc chłopie do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
oooMADZIALENAooo łyknę z innego powodu ale w dawkach bezpiecznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Utrata kontroli aaa no to to sie rozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow ja widzialem
TYNKI ZE SCIAN SPADAJA NASZEJ MILOSCI NIE ROZWALAJA! A PALENIE SZKODZI ALE TO NIE O TO TU CHODZI! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ja widzialem
SIEDZIALEM NA DRZEWIE, PLAKALEM OKRUPNIE! CO NIKTMNIE JUZ NIE POKOCHA! :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Co ma palenie do milosci? Bo ja juz sie pogubilam...Biedlugo milosc bedziemy kojarzyc z wodka:D Chociaz z tym to niedaleka droga. Moj znajomy jak idziemy na balety znajduje sobie na poczatku imprezy jakas brzydka dziewczyne. Pije do momentu, az mu sie nie zacznie podobac. Wtedy zawsze wychodzimy bo wiemy, ze to juz finish:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą
jesteś bardzo egzaltowany - łatwo popadający w stan zachwytu, uwielbienia; przesadny w czynach i słowach, wyluzuj troszkę bo takie ciśnienie może zaszkodzić , wierszyki Ci nie pomogą one jedynie podsycają tę niezdrową sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
dziewczyny to kurwy ja to proponuje napisac do BRAVO, mysle ze tak postaraja sie rozwiazac Twoj problem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Ja wczoraj odpadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×