Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i znowu ją widziałem

dlaczego tak ją kocham? chciałbym być szczęśliwy

Polecane posty

Gość heheh ale zabawa
piszta piszta posmieje sie troszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze ale o co chodzi? po co od razu jakies odzywki o samobójstwie :O rozumiem że się znacie - to może jakos sie z nią umów? albo zacznij chodzic na te same imprezy co ona i tam zacznij z nią gadać, tańczyć, zaproponuj że przyniesiesz jej coś do picia itp. nie rozumiem czemu rozpaczasz. skoro ona nie wie że coś do niej czujesz to w jaki w\sposób macie się do siebie zbliżyć? musisz jakoś zacząć działać :) może jakaś wspólna impreza albo coś w sylwestra? przed nim tez macie kilka dni wolnego więc to doskonała okazja żeby się spotakć - jezeli nie we dwójkę to może chociaz w gronie znajomych :) spokojnie - dasz radę :) i daj znać czy podjąłeś jakies kroki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefat
Dnia 22.12.2008 o 02:20, Gość no i znowu ją widziałem napisał:

a nie mogę, bo kocham tylko Ją, tylko Ona jest dla mnie ideałem, wygląda jak Anioł,kocham w niej wszystko, chociaż nie miałem okazji całować jej pięknych ust i dotykać cudnych, lśniących , długich włosów to wyobrażam sobie jak to robię, myślę o niej cały czas, gdy długo jej nie widzę to tesknię, pociąga mnie bardzo fizycznie, jeszcze takiej chemii nie miałem, gdybym mógł chociaż musknać jej policzka czy podtrzymać za rękę, czy wy wiecie jak ja cierpie?

bo jeześ gupi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×