Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i znowu ją widziałem

dlaczego tak ją kocham? chciałbym być szczęśliwy

Polecane posty

Gość no i znowu ją widziałem

a nie mogę, bo kocham tylko Ją, tylko Ona jest dla mnie ideałem, wygląda jak Anioł,kocham w niej wszystko, chociaż nie miałem okazji całować jej pięknych ust i dotykać cudnych, lśniących , długich włosów to wyobrażam sobie jak to robię, myślę o niej cały czas, gdy długo jej nie widzę to tesknię, pociąga mnie bardzo fizycznie, jeszcze takiej chemii nie miałem, gdybym mógł chociaż musknać jej policzka czy podtrzymać za rękę, czy wy wiecie jak ja cierpie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
okropni jesteście!!ja pierwszy raz odczuwam takie głębokie, piękne uczucie, jestem zakochany do granic możliwośći a wy mi spadać każecie , szukałem rady jak to rozwiązać ---nie uzyskałem takich odpowiedzi a bardzo mi zależy. apro ---miałem kiedyś na wspólnej imprezie możliwość powąchać i musnąć jej włosów, które są śliczne , a chciałbym tak zawsze...mam tyle przeszkód pod sobą, ze wsparcia, kolegom nie mogę o tym powiedziec na razie rodzicom ty bardziej może ktoś chciałmy mi pomóc>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>????????????proszę was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co czujesz
to zwykła chuć! Coż pieknego w zakochaniu się w obrazie kobiety. Dziecinne to , niestety. Pomogłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
mam ochotę skończyć ze sobą jezeli nic się wyjaśni,bo dłużej już tak nie mogę, LUZIIEEEEEEE ja cchę być z nią, ja ją kocham najbardziej na świecie, nigdy nie byłem tak zakochany , z kim mam rozmawiać , a może odrazu iść się powiesić i skonczyć ze sobą żeby nie męczyć się więcej,BBBBOOOOOOZZZZZEE - błagam was pomóżcie mi, bom bardzo słaby , jeszcze nigdy adna kobieta tak na mnie nie podziałała , chciałbym ją bardzo , chociaż rozmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą
to z nią porozmawiaj , my za Ciebie tego nie zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nawet z nią słowa nie zamieniłeś :o To tak jakbym się w aktorze zakochała i tu płakała, że jak się nic nie zmieni, to się potnę :o Dorośnij, taka moja rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Fajnie się czyta, ze są jeszcze faceci, którzy tak kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
jaka chuz }}} ja moją M kocham ponad wszystko, jej głos, jej tok myślenia, jej chodzenie, jej piękne oczy kiedyś spoglądają na mnie, nikt mne nie rozumie i mi nie pomaga 77777777777777777777777777777777777777777777777777777777 mam już takie myśli samobójcze,,,,,może skoro nie daje rady z tym uczuciem i nikt mi nie chce pomóc, doradzić, zadziałaś, to może lepiej mniej cierpieć i zabić się, bo po co żyć jezeli dowiem się że ona mnie nie cjhcę, muszę próbować....................mam kurw a dośźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą
mhm tyle że to nie miłość a ślepe zauroczenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Własciwie to piszesz tak enigmatycznie ze nie wiemy jak Ci mamy pomóc. Rozumiem, że nigdy z nia słowa nie zamieniłeś i ona nie wie o Twoich uczuciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
kocham się M Z miłości do niej zrodzona iskierka rozpalająca umysł aż do białości Z miłości do niej wszelkie marzenia ogarniające cele przyszłości Z miłości do niej drżenie mego ciała spowodowane jej bliskością Z miłości do niej czarna rozpacz kiedy myślę o jej obojętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą
jak masz 16 lat to mogę Cię jeszcze zrozumieć , delikatna wrażliwa młoda duszyczka , ofiara własnej wyobrażni ale jesli masz 26 to proponuję wizytę u psychiatry ( serio ) bo takie emocję potrafią człowiekowi zrobić duże kuku i nie są zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Pisząc w ten sposób jesteś bardzo niedojrzały. Rozumiam, że miałbyś mysli samobójcze np, ze kobieta Cię zostawiła ale z powodu zakochania? Wiem, że ludzie są różni ale trochę facet przeginasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
rozmawiałam z nią kiedyś, ale były wiele osób i nie była to taka rozmowa pomiędzy dwojgiem ludzi, chciałbym być z nią jak najbliżej, tak KOCHAM JĄ i nie jest to ślepe zauroczenie to za długo trwa. [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ przedstawcie mi jakiś plan działania...pomóźcie mi !!!!!!!!!!!!!!! bo jestem u kresu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Ja pierdole...Chyba przy niej Ci tylko staje i dlatego jak zwykly kundel latasz za nia...Dziecinada...Brechtam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Z miłości do niej drżenie mego ciała spowodowane jej bliskością To mi sie podoba :). Drżysz serio na jej widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
tak mam 18 lat , uznacie mnie za gówniarza i teraz już nikt mi nie powmoże''''''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą
ja tam widzę jeden , pogadaj z nią , zorientuj się czy wogle jest zainteresowana bo do uczucia nikogo nie zmusisz , a do miłości to Ci jeszcze daleko , platoniczne uczucia to nie miłość , działą Twoja wyobrażnia , zrobiłeś z niej kapliczkę i teraz się do niej modlisz a ona ma wady jak każdy , puszcza baki , beka i może dłubie w nosie jak nikt nie widzi ale Ty jesteś na etapie zaślepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Nie ma co się śmiac to piękne, że facet tak potrafi kochać. Dla tych uniesień warto zyc. Jestes bardzo wrażliwy- na moje aż za wrażliwy. A co do drżącego ciała- pytałam na serio. Kiedyś też facet drżał jak trzymał moją rękę :) Fajnie gdybyś odpowiedział jak to jest z Wami facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooMADZIALENAooo
Jedynie co moge poradzic to dobrego psychologa. Jak mozna zakochac sie w kims kogo sie nie zna? Chyba ta milosc jest tylko fizyczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu ją widziałem
Moja "M" Najdroższa, chcę być czawsze przy tobie, zawsze razem, chcę być dla ciebie wszystkim tak bardzo moja miłość do ciebie pochłania mnie, te mnie widzisz jak przychodzicie do znajomych, daj mi szansę....................ale jak mam to zacząć ..zagadywałem kiedyś cię o zapach perfum jak innni nie widzieli, powiedziałem Ci - jej jak ty pięknie pachniesz i przy okazji wiem jakich perfum używasz,nawet kupiłem już jedna butelke tych perfum. Chodzi Anioł Stróż po świecie sprząta po miłościach, co się rozleciały zbiera jak ułomki chleba dla wróbli, żeby nic się nie zmarnowało Bliscy boją się być blisko, żeby nie być dalej... miłości się nie szuka jest albo jej nie ma, nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocą
tiaaaaaaa daję Ci radę wrażliwy młody człowieku porozmawiaj z waćpanną i jeśli nie jest zainteresowana to wylecz się z tego drżenia bo szkoda Twojego życia , pogadaj z nią bo kobiety najbardziej w facetach cenią chęć rozmowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś takaa
Utrato, kiedyś jednemu panu drżały ręce na sam mój widok. Do dziś nie wiem, co to było z jego strony, bo poderwać mnie w żaden sposób nie próbował....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utrata kontroli
Ciekawe czy ten mój adorator też kupił perfumy bo markę wymieniłam :D a powiadał ze pięknie pachnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×