Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebna mi pomoc

mleko modyfikowane - ile tego schodzi na miesiąc?

Polecane posty

Gość potrzebna mi pomoc

cześć mamy :) potrzebuje takiej informacji do wyliczenia kosztów utrzymania dziecka - niedługo przechodze na mleko modyfikowane ale zanim to nastapi musze wiedziec ile tego mleka potrzeba na miesiac ( do alimentów). możecie mi pomóc? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie tylko modyfikowanym, na razie mój syn ma 3 miesiące i schodza mi dwa opakowania tygodniowo Bebilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srednio 1 opakowanie 900 gramowe synek ma 6 miesiecy. To zalezy ile ma Twoje dziecko bo jesli jest tylko na mleku to schodzi go wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, to mi schodzi go bardzo dużo, bo 2 opakowania 400 gram na tydzień, a mały ma dopiero 3 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mi pomoc
dziękuję dziewczyny od 3 miesiaca bedzoe tylko na mleku modyfikowanym (załóżmy) napiszcie prosze ile kosztuje srednio takie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do roku schodziły 8-9 opakowania mleka Humany. W moim miasteczku te mleko mogłam kupić tylko w aptece za 14-15 zł.Natomiast np w tesco za ok 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja 9 - miesięczna ...
Potrzebuje tygodniowo 1 opakowanie 900gr Bebilonu. Jeśli miesiąc ma 4 tygodnie to 4*39zł=156zł. Ale np. grudzień ma już 4,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz liczyć
Możesz liczyć 100 zł. na m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mi pomoc
dziękuję bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda.mamusia1984
najpierw może spróbuj podać dziecku Bebiko. Jest w miarę tanie, opakowanie kosztuje niecałe 11 zł i uważam, że jest odpowiednie. Zobacz, czy Twojemu dziecku będzie odpowiadać. Po co pować drogi Bebilon. Mojej córeczce Bebiko służy, rozwija się prawidłowo i jest zdrowa. A co do ilości opakowań na miesiąc, to gdy miała 3 mieciące, na tydzień schodziły mi 3 opakowania, czyli jakieś 33 zł. Teraz ma 7 miesięcy i kupuję jedno pudełko tygodniowo, bo ona już mi nie chciała mleka pić. na początku kupowałam jej kaszki i sypałam do Bebiko. teraz kupuje już te na wodę, samo mleko podaję raz dziennie. no i do tego obiadki, deserki a wieczorem przed snem od 3 miesięcy daję jej rzadki budyń do picia na mleku krowim.o gólnie jedzenie dla niej wychodzi mi jakieś 300 zł na miesiąc. przede wszystkim dzięki temu, że obiadki i deserki robię jej sama. na początku kupowałam Gerberki, ale ona woli zupki przygotowane przeze mnie. deserki również. a te przygotowane samemu wychodzą ok. 100 zł taniej niż te kupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was ale u mnie opakowanie bebiko, nan czy bebilon w przeliczeniu na te 350 gram wychodzi w takiej samej cenie a w ciagu tygodnia mala wypija 2 opakowania mleka poza tym je obiadki, pije soczki , je kaszki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mi pomoc
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×