Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polprzytomna

czy wasi faceci tez tak maja?- obsesja czy co?

Polecane posty

Gość polprzytomna

jestesmy razem 2,5 roku. przewaznie uprawialsimy sex praiwe codziennie, jednak od kilku miesiacy mi jakos spadlo libido ,wiec znaznie rzadziej. on za to jest byl i chyba zawsze bedzie chetny o kazdej porze dnia i nocy .wzoraj np.on liczyl ze bedziemy uprawiac sex,ale ja nie mialm ochoty wiec poszlismy spa,a rano on byl taki napalony ze, ja polspiaca leza a ona zaczal mnie calowa i po chwili juz byl we mnie i jak tylko wszedl to od razu sie spuscil ,i to normanlnie tak jakby nigdy wczesnie nie upraiwal sexu,bo czulam jak mu sie ta zylka prezy i balam sie zeby mu czasem nie pekla ... i po jaki3js minucie znowu zaczal sie ruszac we mnie i znowu doszedl i znowu tak bardzo ze czulam ta zylke... wg mnie to troche dziwne,w sumie to juz drugi raz tak sie stalo...on chyba nie potrafi wytrzymac bez sexu przez wiecej niz 2 dni. komus tez sie cos takiego przydarzylo? a moze to jednak jest normalne dla facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna rosa
a ile on ma lat? o jakiej zyłce mówisz? że ją czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety moj facet
byl kloda. I dlatego go rzucilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale chyba
kazdy facet tak ma no chyba, ze jest eunuchem lub gejem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmartaaaa
nie przejmuj sie, moj facet tez tak ma, wiecznie niewyzyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polprzytomna
jaka zylke? kurze,no nie wiem jak sie to nazywa,taka zylka co jest w penisie,co to tylko ja ja czuje? dzieki za odp.bo juz naparwde myslalam ze ona ma jakas obsesja, bo wg mnie to przesada,widoznie faceci tacy juz sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polprzytomna
29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzika Mamba
mój często tez może, ale jesli ja nie przejawiam chęci to i on nie ma ochoty :) Po prostu wtedy skes go wyraźnie nie kręci, widząc że ja nie chcę - na szczęscie zdarza się to rzadko że nam się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jakie to przykre ,dla osób które mają ochote na sex codzinnie czytac takie teksty typu : czy to normalne... wg mnie bardzo normalne i ja tak mam, a jestem kobietą , nienormalny dla mnie jest brak ochoty na sex jak nie wyrabiasz przy swoim facecie to podeslij go do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic jesli
kobieta nie ma ochoty i mówi później, moze rano to zrobimy a rano zaglada do pokoju dzieci i mówi: chlopcy już się budzą to nic z tego juz dziś nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaacy
poczekac do nastepnego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic jesli
:) tak też robię najgorsze, ze to często się powtarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×