Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

płezenty pławdziwe

jakie dostaliście płezenty?

Polecane posty

Gość gertreeza
:-P :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollllllla
a mój sąsiad to naprzykład nawet w autobusie siedzi z laptopem :) ja bym się bala tak z lapem latac, jeszce by i ktos ukradl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła chwalipięta
ta geł coś tam... Oj jaka ty zajeb..ista jesteś. ile prezentów i białe zloto i laptop... co cuża nietrafiony prezent. Moze ty z rodziny bogaczy jestes? pewnei czekałas cały rok na to? zal mi ludzi którzy wydaja tysiace złotych na prezenty a miłosci ani normalnosci w sobie nie maja. a jeszcze bardziej mnie śmieszą tacy ludzie którzy tylko lataja po topikach i chwalą sie PŁEZENtami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertreeza
eeeeee.....laptopy powszednieją z dnia na dzień, jeszcze niedawno ludzie się bali z komórką obnosić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertreeza
nie chwalę się tylko odpowiadam ma pytanie. nie latam po topikach, nie ja go założyłam. nie, nie czekałam cały rok na te prezenty i nie wiem, czy moja rodzinę mogę nazwac bogaczami. wiedz, że jest wiele osób, które dostały skromniejsze prezenty od moich, ale i wiele, którzy dostali więcej... a to, że moich bliskich stać na to czy tamto nie znaczy, że nie znamy miłosci i normalności - mi żal stereotypowo myślących ludzi kipiących zawiścią. wieczerza wigilijna się nie udała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torcie
a ty nie masz R na klawiaturze??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawe przescieradło
ja dostalam torebke taka co chaialam ale nie wiedzialam ze ja ostane i kapcie:) i kalkulator i 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnotrawie wsyztsko
A ja nie mialam zadnej wigili i nie dostalam prezentu! 1 raz w zyciu, nie mam wigilii i jest mi bardzo przykro z tego powodu:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyyy
ja dostalam: komórkę (lg ku990) 350zł żółte glany 20sto dziurkowe, czyli takie, o jakich marzyłam :D dwie pary kolczyków pierścionek trzy swetry bluzkę z gorsetem dużo słodyczy zestaw dezodorant + perfumy dwie pary rajstop ;) no, ale wczoraj miałam urodziny, i wszystkie prezenty dostałam pod choinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi bielizne od mojego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ge yg
a ja gowno dostalam - bo swiat nie obchodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie dostałam :( i jeszcze sama teraz siedze :( w ogóle do doopy są te Święta :o nienawidze Świąt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8236429846GtW
paczkę zapałek ,kartkę z zeszytu i używane majtki z drachą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy christiny aguilery i do tego tej samej firmy olejek do kompieli i z soraji zel pod prysznic balsam i kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się KĄPIEL
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarofas
spodziewałem się otrzymać ruzgę a tym czasem niespodzianka, dostałem deskę do sedesu i rolkę papieru toaletowego w kolorze żółtym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_8765765
Ja nic nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryba po grecku on
a ja dostalem mile chwile z rodzina, nie bylo slodko i cudownie ale bylo fajnie, tak zesmy sie nawpieprzali az nas brzuchy bola, posmialismy sie i bylo fajnie, a jesli chodzi o rzeczy materialne to dostalem kartke wlasnorecznie zrobiona przez chrzesnice, sama to zrobila!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulala
ja dostalam , kupon totolotka haha :D:D płyte , perfumy i jakies zele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarofas
zapomniałem dodać, że już mam obiecane - w przyszłym roku dostanę sedes pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam palete 50cieni do powiek maskare maybelline, fioletowy sweterek z czarnych golfem, 2 naszyjniki, 2 perumy, dezodorant i sztyft w kulce, skarpete ze słodyczami, 2 figurki bobasów :D to chyba dlatego ze tyle o nich mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×