Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

płezenty pławdziwe

jakie dostaliście płezenty?

Polecane posty

Gość a grzeczny był
dostałam pieniądze i psią maskotkę do kolekcji. ale i tak najważniejsza była dla mnie piętnastominutowa rozmowa telefoniczna z moim facetem, którego nie widziałam trzy miesiące. przy tym inne podarunki wysiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czader
- 4 sztuki koszul - koniak - zestaw odcinków Gangu Olsena na DVD - 4 szt bokserek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HolaOla...
laptopa,skorzane rekawiczki,lancuszek z przywieszka,bluzke,torebke i co najwazniejsze bilet na musical:D z biletu najbardziej sie ucieszylam;) ale wy pewnie nie chodzicie na takie cos:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurde :) Zestaw str8 Adventure, trochę słodkości, zestaw szklanek do podawania brendy, koniaku czy czego tam, kilka książek i parę złociszy. Nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunista z Laosu
nowe widły, zgrzewkę borygo, perfumy korsarz, komórkę 10 na 10 zestaw do lewatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńkaaa
- portfel i portmonetka na drobne - zloty lancuszek i kolczyki - perfumy - fiolek w doniczce :) - balsam i plyn do kapieli z Avonu - pieniadze - z mezem zrobilismy sobie wczoraj prezent- nowy telewizor ;) To chyba wszystko jak narazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lustrzane pudelko na bizuterie, perfumy valentine, zestaw do robienia zeli i mase dodarkow lakiery itp, troszke ciuszkow bielizne i mase slodyczy heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedziemy sprawdzić
perfumy te co zawsze -zero zaskoczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrąglinek
Perfumy Mexx Woman 120 zł pidżama z misiakami taka kurtałka,czerwona w krate,z kapturem portfel tonik i tabletki na trądzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie jest nawajżaniejsze co dostałam, tylko to, że rodzina się cieszyła z prezentów ode mnie. Dostałam: sukienkę czarno-siwą i czarne bolerko oraz wodę toaletową i krawat damski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam :) - śliczną białą koszule z żabotem ( która sama zresztą wybierałam ) - szarą seksi tunikę, - turkusowe bolerko, - fioletowy pasek, - kurs francuskiego, - od faceta komplet bielizny... Mmmmm.. :) - 50 zł i słodycze ( ptasie mleczko i mandarynki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol hehehehhe
"kurs franuskiego" powiadasz? :D:D:D No no... :D Fajny taki kurs pewnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
700zl,tusz do rzes,slodycze.pizama,plyta z muzyka,slownik,i jeszcze jednen nierozpakowany prezetn mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HolaOla- a jaki to musical? Ja się wybiełam w kwietniu do Włocławia ma thłiller show, ale jeszcze mi biletów nie przysłali, a pieniądze przelała, tydzień temu :( a więc czekam do poniedziałku, a potem (jak nie dojdą), to będę atakować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zele pod prysznic, sole i plyny do kapieli torebka reserved, ale juz wczesniej na nia zlozylam zamowienie :P karte prezentowa do croppa za 200 ksiazke 2 herbaty z herbaciarni, moje ulubne nuty portfel cieplutka pizamke i szlafrok kolczyki prostownice 200 zl skarpetki 4 pary :P sweretek sukienke lakier do paznokci perfumy esprit a za 3 dni mam urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam, że sporo luda dostaje hajsy jako 'prezent' :O dzifne... ja pieniądze dostawałam w urodziny... i imieniny ;) a we święta to tylko suveniry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HolaOla...
ich tarzan du jane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetka888 sz-wa
dużo by tu pisać:D hyh heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego ukochanego mikolaja nic no bo nic nie napisalam a taka jest u nas tradycja napisze po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfxhdf
ja - 3 ksiazki kazda innego rodzaju - jedna to cos jak poradnik psychologiczny, druga fajna kulinarna a trzecia - powiesc ktora chcialam dostac. moje ulubione perfumy Esprit Life. Bluzkę Rajstopki i puchate skarpetki Płytkę nową ulubionego zespołu Scrabble :P Dezodorant Słodycze i mandarynki Aa i kubek z grawerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×