Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

Nie mów, że cie zadowala tylko zmiana biegów. Trzeba wreszcie zobaczyć co to znaczy prawdziwa jazda. Nie pisz, że nie jesteś ciekawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz wziąść dziwkę, tylko sobie dobrze wybierz, i potraktuj to jak naukę jazdy. Wiesz, taka jazda próbna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, masz zadanie bojowe: znaleźć kobietę, przespać się z nią. Zamelduj się jak wykonasz. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks jest potrzebą fizjologiczną, radością życia, namiętnością której pełnię przeżywa się w towarzystwie. Możesz używać ręki i nie wiedzieć co tracisz, albo zainwestować w prawdziwą dziewczynę z którą będziesz mógł odkrywać uroki tej sfery życia, i co więcej, ona będzie ci za to wdzięczna, jak tylko kobieta może być. ;) Nikt ciebie nie zmusza, żebyś wybierał sobie taką, która ci się nie podoba... :D To tylko seks, nic trudnego naprawdę, a może być przyjemnie, zupełnie inaczej przyjemnie za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odezwał się więcej, nie odpowiedział na moje wcześniejsze pytania śmiem podejrzewać , ze całe życie jedzie na ręcznym a innym doradza w kwestii seksu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ja mam juz prawie 29
i sie nie spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie schowałem głowy w piasek, święta są i więcej czasu spędza się wśród bliskich. :) Ja też nie miałem jeszcze dziewczyny, racja, nie dojrzałem do tego psychicznie, ale wiem, że seks nie jest czymś złym, czegoś czego trzeba się bać, unikać. Wiele o nim rozmawiałem z kobietami, doświadczonymi i niedoświadczonymi w tych sprawach. Jeśli będę miał okazję to z niej skorzystam. Nie okopuję się na tej pozycji, jak co niektórzy. Mi się taka postawa wydaje po prostu śmieszna i niezgodna z naturą. Koniec, kropka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks można uprawiać z czystej namiętności. Nie trzeba sie zakochiwać , brać ślubu i wtedy dopiero brać się do dzieła. Co takiego jest w prawictwie, że jest ono takie dobre? Czy brak doświadczenia jest czymś dobrym? Seks jest przecież jednym z aspektów życia szczęśliwego, dojrzałego człowieka. Może brak wam tej świadomości, bo nie doświadczyliście tego, nie znacie z autopsji, ale czy dostrzegacie to przynajmniej tak jak ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co takiego jest w prawictwie, że jest ono takie dobre? Czy brak doświadczenia jest czymś dobrym? " Ja w tym nic dobrego nie widze , ale zlego tez nie zauwazylem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja tez nie uwazam, ze seks to cos zlego, chyba jeszcze do tego nie dojrzalem\" Uwierz mi, do tego też można \"dojrzeć\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DES Ja też nie miałem jeszcze dziewczyny, racja, nie dojrzałem do tego psychicznie Masz 27 lat, kiedy zamierzasz dojrzeć psychicznie, żeby kogoś mieć? A może jesteś typem wiecznego chłopca? Co cię hamuje przed związkiem? Szukasz ideału czy co? A może nieśmiałość niszczy wszystko? Racja, że seks można uprawiać bez miłości, bez ślubu, nawet niekiedy bez pożądania. Ale właśnie chyba uczucie jakie można żywić do drugiego człowieka różni nas od zwierząt, sprawia, że nie jest to jedynie czysto fizyczne działanie Nigdy nie zrozumiem ludzi , którzy pieprzą się bez uczuć. Bo takie zaspokajanie popędu to dla mnie jedynie pieprzenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że w obecnym kształcie, usposobieniu nie jestem dobrym kandydatem na chłopaka, męża, itp. choć może sie wydawać inaczej, nawet mi samemu. O resztę nie pytajcie. Przyjmijcie to jak fakt, że ziemia jest okrągła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam czego żałować. Choć to mogłoby się wydać komuś osobliwe i zapewne takie jest, to jest jednak logiczne, przynajmniej w moim przypadku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ja nie jestem gotowy, to nie znaczy, że nie mogę zachęcać tych co są gotowi, jeśli są. Lub zachęcać ich do przygotowań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli ja nie jestem gotowy, to nie znaczy, że nie mogę zachęcać tych co są gotowi, jeśli są. Lub zachęcać ich do przygotowań" jak sam nie wiesz co robic to jakim prawem piszesz ze co niektorzy sa " niedojrzali" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DES.........
Takim, że mogę bo jestem w tym względzie "braku doświadczenia, niedojrzałości" doświadczony, zresztą wystarczyło poczytać twoje i prawiczka forlife posty, żeby sobie opinię o was wyrobić, jeśli to jest dla ciebie obraźliwe, to mogę cie nazwać "niedorosłym inaczej", tak będzie poprawniej politycznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×