Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

OOOOOOOO Prawiczek potrafi normalnie pisac !!!! chyba pekne..... Nie wiem jak u was, ale u nas trzeba miec srednie wyksztalcenie zeby byc w policji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezkie zycie z mundurowym. nie doswiadczylam na walsnym przykladzie ale rodzina mudurowych za mna stoi to sie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wojskiem mam tyle wspolnego ze w pozdzierniku bylam na przeszkoleniu. Szkolili mnie zolnieze z iraku. Kurde dali nam popalic. 4 dni pod namiotami w srodku lasu, w PAZDZIERNIKU, ok 8 godzin spania przez cale 4 dni. Szkolenia antyterrorystyczne, kopanie okopow, sptrzelanie, bieganie po 25 km. Ale nie zaluje : ) i chya nie zapomne do konca zycze ; d za to chlopak nie nazeka na moja kondycje ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pisalem ze jestem lekarzem ! nie czytasz uwaznie tak jak Blue ! PS lekarze tez ida do wojska...to szkolka oficerska kiedys byla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest odpiero tajniak! bluuue! od nas sie juz duzo dowiedzialas! teraz Ty! ejj ja musze spadac do wanny, a potem zrobic z siebie czlowieka bo zaraz przyjedzie ow wybranek z pracy i bedzie zly, ze zastal mnie w wannie xd wpade tu wieczorem ; ) paaa ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×