Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka2009

Związek z prawiczkiem

Polecane posty

faktycznie, ale troche mi go zal...hehe....ale tylko troche....bo w sumie sam sobie jest winny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa czytales mojego posta:P no zatrulam sie i wlansie si wybieram na ostry dyzur. a smutno mi bo rodzina mi sie rozpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
blueberry mi też dzisiaj smutno, ale łzy jakoś nie lecą, a może byłoby lżej jakbym sobie popłakała trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2009
Chyba już nikogo tu nie ma oprócz nas Kadetko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy Icek
Oj bez przesady z tym seksem i pierwszym razem, to jest wazne ale nie najwazniejsze. Mimo, ze jestem katolikiem to uwazam, ze seks przed slubem nie powinien byc zabroniony, obok milosci i uczucia jakie ma sie do drugiej osoby seks jest waznym aspektem zycia malzenstwa Problem rozprawiczenia wynika bardziej z presji mediow, otoczenia..., Prawiczek i kropka 112324577 Ty lubisz jak ludzie sie nad Toba uzalaja, podaja CI dobre rozwiazania a Ty wtedy wymyslasz jakies nowe "przeciw", znam takie postepowanie. Generalnie to zabrales dziewczynie temat i biadolisz nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz podszywacza
tak czytam ten temat i mam pytanie, nartpawde takie ważne czy ktoś jest prawiczkiem czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś rozprawiczy wreszcie tego biedaka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak? Spróbuj nie walić przez pare dni chociaż... Może jakaś niewiasta wreszcie znajdzie swego adoratora. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×