Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anga181313

niech mi ktos to wyjasni..blagam..

Polecane posty

Gość anga181313

facet we wrzesniu ktorego na serio bardzo kochalam..olal mnie..powiedzialam mu ze sie w nim zakochalam a on mi powiedział ze tydzien przed moimi o zgrozo wyznaniem zakochal sie ze wzajemnoscią i zyczyl mi szczescia..nie odzywał sie..w miare mi przeszlo..dzis facet sie do mnie z zyczeniami odzywa i sie mnie pyta wprost czy mam faceta..po czym mowi ze rodzina go wola..z jednej strony to smiac mi sie chce..a z drugiej serducho mnie boli..moze mi ktos to wytłumaczyc?jestem młoda i glupia..ale chcialabym zrozumiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co chciałabyś
zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga181313
no chcialabym wiedziec o co mu chodzi?tak bardzo chce mi dojechac?jaki był sens tego wszystkiego...a zreszta nie wiem czy chce cos rozumiec..moze poprostu chcialam sie wygadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodziutka kobietko
faceci nie gadają podtekstami,mówią co mówią i tylko to mają na myśli.A więc zapytał bo 1)był ciekawy 2) z grzeczności pamiętając pewnie co wyznałaś i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga181313
eh dzieki:)grunt ze nie rycze..moze mi z czasem przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu.....................
daj sobie z nim spokój, to facet nuie dla ciebie Na pewno poczuł się dowartościowany, gdy powiedziałaś mu , że się w nim zakochałaś ... Nie licz na to, że on tez się w tobie zakocha ... więc odpuść sobie go bo jak wiesz nie on jeden na świecie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga181313
nio odpuscilam tylko jakis taki zal został,tym bardziej ze byl moim najlepszym przyjacielem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blaaaaaaaaaaaaaa
pewnie go tamta kantem puscila a on wierzy, ze wezmie sobie ciebie z lawki rezerwowych\ nie obrazaj sie za to, co pisze, tak mi to po prostu wyglada.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga181313
byc moze masz racje..cholernie tego faceta kochalam..tym bardziej ze wyjatkowo kiedy sie zakochuje..jestem mloda..i jakos tak bolesnie mi jest przejsc wobec niego obojetnie tym bardziej ze byl moim najlepszym przyjacielem i facetem ktorego naprawde pokochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×