Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugomama

36 tydzien ciazy i problemy!

Polecane posty

Gość niedlugomama

Prosze was o porade, bo bardzo zaczelam sie denerwowac. Od tygodnia zaczely mi puchnac nogi. Jedna mam tak opuchnieta ze nie mam w ogole kostki. Po nocy obrzek lekko ustaje ale nadal jest. W piatek bylam u lekarza: cisnienie mam w normie, badanie bialka w moczu robione 3 tygodnie temu wykazalo brak. Lekarz powiedzial ze to normalne ale opuchlizna sie nasila. Czy mam sie martwic? Dretwieja mi rece w nocy a pierscionki pozdejmowalam, bo palce wygladaja jak serdelki. Poza tym od paru dni ilekroc zasne, budze sie zlana potem. Bardzo sie denerwuje tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomama
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula 29
Mysle ze powinnas pojsc do innego lekarza. Ja tez jestem w 36 tygodniu ciazy a moim najwiekszym teraz problemem jest zgaga. Poki co nogi mi nie puchna. Zglos sie dla swojego i dziecka zdrowia do lekarza. Nie chce cie straszyc ale kolezanka tez miala takie opuchlizny i okazalo sie ze miala zatrucie ciazowe. Musiala zostac w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tlinkus tl
mi puchly nogi... normalne w ciazy ale dla Twojego spokoju zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttt
mi od 34 tyg zaczelo wszystko puchnac. lekarz na kazdej wizycie mnie o to pytal mowilam ze puchne ale nic z tym nie robil. teraz dalej sie z tym mecze ale jeszcze tydzien i rodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomama
Mam zamiar jutro sie wybrac na izbe przyjec, no bo nigdzie indziej nie znajde porady w swieta. JEdnak dzis mocno sie denerwuje. Martwia mnie tez te nocne poty. Nogi mnie ogolnie nie bola ale uczuciejest strasznie nieprzyjemne. Nie wiem jak mam wytrzymac do jutra, bo jestem zielona z nerwow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomama
nattt mi lekarz powiedzial ze skoro mam cisnienie 120/60 i badanie moczu w normie, to nie mam sie czym martwic. Tylko ze badanie moczu bylo robione w listopadzie, wiec rozne rzeczy mogly sie w tym czasie wydarzyc. Poza tym maly jest ulozony posladkowo i juz z tego tytulu mam mase zmartwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zadzwoniłabym do jakiegokolwiek lekarza... czyta się o tym i o tamtym, a jeśli jesteś zaniepokojona - tym bardziej ktoś powinien Cię uspokoić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugomama
CIezko o tej godzinie gdziekolwiek zadzwonic a ze jestem sama to nawet nie mam jak teraz gdzies podjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam plus sladowe ilosci bialka w moczu i cisnienie 150/80 tak bylo w 1 ciazy, nogi tak mi napuchly ze do buta nie moglam wlozyc zalecenia? zero soli, ograniczyc picie, ogolny wypoczynek z nogami lekko wyzej poki nie ma bialka, cisnienie nie jest jakies mega wielkie to czym sie martwic? to normalne ze pod koniec ciazy sie puchnie w 2 ciazy mimo ze koncowka wypadla latem nie mialam opuchlizny i cisnienie tez ok za to jak tylko sie pojawialo to gin kazal ograniczac sol bo to od zatrzymania wody w organizmie przewaznie sie puchnie radze sluchac lekarza i kontrolowac cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa-dluga
to normalne, że drętwieją Ci palce - macica jest już bardzo duża i uciska na nerw środkowy. skoro wyniki masz w normie, to brzękniesz bez powodu - zatrzymanie wody w organizmie możesz zmniejszyć eliminacją soli z diety, powinnaś dużo pić i dużo siusiać - obrzęki powoli będą się zmniejszać. byle do rozwiązania ;) www.polozna.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz problem z głowy
mam dokladnie to samo i lekarz na te dretwienie palcow zapisal mi magnez B6 mozesz kupic bez recepty i pomaga. Wszystkie wyniki mialam w normie wszystko ok takze te opuchniecia i dretwienia sa wynikiem ciąży po prostu i nic z tym nie zrobisz. Owszem mozna podejrzewac zatrucie ciazowe ale tylko wtedy gdy wyniki sa zle natomiast u ciebie wszystko w normie wiec sie nie martw. Ja biore wit c i magnez i duzo pije nie uzywam soli i jest znacznie lepiej. Jednak nadal strasznie sie poce w nocy ale to normalne. Co do nog opuchnietych to ja mam taki patent ze jak spie to staram sie spac po pierwsze z jakims jaskiem miedzy nogami jesli spie na boku i zawsze pod stopy podkladam poduszke zeby byly wyzej a rano zakladam takie skarpetki uciskowe mozesz kupic w kazdym sklepie . Po calym dniu chodzenia itd nogi juz nie wyglądają jak balony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×