Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

kochane,musze dojsc do siebie i niebawem wracam.jestem w malym szoku,ale szczesliwa:) dziekuje wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - :D :D :D gratulacje (mam nadzieje, że nie zapeszę!) aż sie zaśmialam i mąż sie zapytal z czego tak sie ciesze :D Ale super. Znając siebie - ja bym nie wytrzymala i zrobila jeszcze dla pewnosci ze 2 testy :P Ten topik chyba naprawde przynosi szczescie :D A cierpliwosc u mnie wynika z tego, że nie chcę być jeszcze w ciązy, tylko za miesiac, by począć skorpiona ;) Ale jak tylko zacznie mi sie kolejny cykl - zobaczycie jak zaczne desperacko szaleć :D Co do badań szyjki - może sie komuś przyda: OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka. Ja mam np. niejednoznaczny wygląd śluzu, wiec dla mnie badanie szyjki jest bardziej miarodajne. Naprawde polecam, nbo duzo mozna dzieki temu powiedzieć. I wystarczy kilka razy by nabrać wprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto- g🌼r 🌼a 🌼t 🌼u 🌼l🌼 u 🌼j 🌼e kochane, bardzo sie ciesze. Dbaj o siebie i pamietaj,zeby nas o wszystkim informowac na bierzaco. Mnie piersi bolą coram mniej, wiec raczej mi sie nie udało. Czekam cierpliwie na @- testu nie robię. maducha- oby sie twoje słowa sprawily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fajny ten topik, owszem ale widze ze kazda sobie, malo kto odpowiada na czyjes pytania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ten topik jest strasznie przez nas ożywiony. Co mnie bardzo cieszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmnieniam tylko wiek w tabelce.... W tym roczku mam juz 22 lata :D 1)Agatka-24...........0....jestes jeszcze?????? 2)Angioletto-24......1.........7.01............brak..... . ......Londyn 3)Anted-34............0.........???.....jestes jeszcze????????? 4)Atka-22.............0......28.12..........czekamy na dobre wiesci 5)Dziewczyna-26.....2........01.01..... i co?????????? 6)dexa.................1.......31.12........i co?????????? 7)Ilaaa-27.............2..........????..........brak ...Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?.....kiedy @ ???????? 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???........jestes jeszcze????????? 12) Markotka-23......1.........???........kiedy @ ?????????? 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -23.......3..........07.01.........brak.....Szcecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........jestes jeszcze????????????? 18)Skorpionka-27.....0..........???.......kiedy @ ???????????? 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... ...........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.........jestes jeszcze??????????? 21) Trąbka 23.........2..........03.01.......czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atka w tobie ejdyna nadzieja moglabys mi odpowiedziec na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi - o jakie pytania chodzi? Ja odpowiadam, jesli znam odpowiedź i wiem, że moge komuś cos podpowiedziec... poza tym- zwykle na forach tego typu i tak nowych jest tak, że kazda sobie na początku ;) Za malo sie znamy. Jesli masz jakies pytania, pisz - ja jesli bede umiala odpowiedziec, to spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi dziewczyny czy jesli wczoraj mailam owu to jesli dzis sie postaram to cos jeszcze moze z tego byv? bo oczywiscie wczoraj nie zdazylismy:/ ten miesiac chyba do straconych zalicze:/ ale tak popoludniu juz pod wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka jest z jednego dnia na 2. Zawsze mozesz sprobowac. Ale nie mozesz sie tak tym katowac, bo bedzie ci ciezko zajsc. Do tego musisz podhodzic na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że jesli rzeczywiscie wczoraj mialas owulacje, to dzisiaj jeszcze dalabyś radę, tak na ostatnią chwilę. :) O ile rzeczywiscie mialaś owulację. A tak naprawdę, to nikt, nawet lekarz Citego nie może powiedziec na 100%, chyba że monitorowalby Ci dokladnie cykl. Na wszelki wypadek - radzę działać czym prędzej, może jeszcze zdążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze my mamy taki tryb pracy ze poraznka:( ale sprobuje moze pieknego zdrowego facecika splodze dzis:) ja mam tak miedzy 3 a 5 mialam miec owulacje, wczoraj mnie ajjniki bolaly wiec stwierdzilam ze to wczoraj bylo wieczor mialam jakby grypa mnie pobierala i odczuwam ze tak mam przy owu co mieisac:) wiec chyba wczoraj:) ale zawsze mowia ze po owu na chlopca wiec moze zdaze:) ale nie wiem czy to cos da! a powiedzcie mi czy od kad sie staracie cos wiecej wspolzyjecie czy tak jak zawsze?(sorki za to pytanie ale chchialbym wiedziec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam zajrze później. Mimi15- dopsuj sie do tabelki, mam nadzieje,ze ci pomogłysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi, to mnie żadne pytanie nie krępuje, jesli dotyczy tematu, więc pytaj śmiało ;) A więc - przy pierwszej ciązy, rzeczywiscie wspolzylismy częsciej, szczegolnie w czasie gdy bylo blisko owulacji (przynajmniej wedlug obliczeń). Gdy juz wiedzialam, że raczej do miesiaczki sie zbliżam- nie chcialo mi sie juz :P - glupio przyznać, ale uwazalam wówczas, że nie oplaca mi sie to juz, skoro i tak miesiaczki czas juz blisko :D Tym razem, starając sie o 2 dziecko bede robic tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, wiesz powiem ci,że teraz mniej wspolżyjemy. Co 2-3 dni,a czasem nawet rzadziej. Wszystko zalezy od naszej ochoty. Wiesz, nie kocham sie bo muszę , tylko bo chcemy. Kiedyś ginek mi powiedział,ze najlepsza antykoncepcja jest czesty sex. Gdyż nas odganizm wytwarza przeciw ciala na plemniki. Kazał sie kochac co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto moje najszczersze gratulacje. Ale fajnie. Coraz wiecej zaciazonych, ja jutro rano robie tescik. Juz nie moge usiedziec na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Trąbka. Wiec czekam na dobre wiesci. Mam przeczucie,że ci sie udalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pyanie... Chodzi mi o piersi. Kilka dni przed @ zaczely bolec mnie piersi, później boł sie na silił, a teraz bolą mnie tylko delikatnie. Wysypało mnie na twarzy,ale juz praktycznie wszystko zmniklo. Co sądzice?? Wstretna @ sie zbliza, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mysle ze sie zbliza, ale najlepeij zmierz temperature jakby ewentualnie byla nawet nieco ponad 37 to super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka - Ty to powinnas wiedziec najlepiej :) bo to Twoj organizm. Kazda z nas ma inaczej i jedna reaguje wrazliwoscią piersi przy miesiaczce, inna przy ciąży. Nawet jesli Ci wszystkie napiszemy jak u nas jest - to u Ciebie i tak moze byc inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto gratuluje strasznie sie ciesze tez juz bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też gratuluję. Szczerze mówiąc tempo tu jest porażające!!! ( i bardzo dobrze). Co do pytania do mnie w nowej tabeli "i co?", to akurat u mnie termin @, który wpisałam to @, którą dostałam, kolejny termin odległy, więc go nie wpisywałam jeszcze. U mnie jak na razie dni niewiele nowego wnoszące. Dziś 4 dzień @, więc do starań jeszcze troszkę czasu jest, a do tych "decydujących" to jeszcze więcej. Dziewczyny, czytam i czytam i wiecie co?, ja jestem za systemem nieco spokojniejszym. Wiem, że na razie mam jedno dziecko, więc doświadczenia, a przez to prawa do doradzania specjalnie dużo nie mam, ale mówiąc szczerze mam zamiar nie liczyć tych wszystkich dni, nie mierzyć tempki itd. Szczerze mówiąc śluz obserwuję po to, żeby wiedzieć, czy organizm mniej więcej dobrze funkcjonuje. Co do staran to jestem zdania, że najlepiej, jeśli jest to poprostu radosny sex, częsty, ale też nie "na ilość":) i najlepiej przez prawie cały cykl. Fakt, jeśli wtedy zachodzi się w ciążę, to nie wie się,kiedy dokładnie nastąpiło poczęcie, ale czy to naprawdę jest do szczęścia najpotrzebniejsze?? Jeśli mogę to zapoczątkowuję w ramach naszego szczęśliwego topiku nurt nieco bardziej beztroski (przynajmniej w początkowych cyklach można chyba sobie na to pozwolić), czyli bez mierzenia, bez liczenia, bez testów owulacyjnych. Proponuję poprostu radość z bliskości:) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, wiedzialam!!! Bardzo sie ciesze. Teraz lez w lozku zeby wypedzic to wstretne chorobsko z siebie!!! Atka, ja jestem kilka dni po owu, a tez wysypalo mnie na twarzy. Nigdy tego nie mialam, nawet przed @. Nic mnie nie boli. U Ciebie zalezy czy to jest Twoj normalny objaw zblizajacej sie @. A jesli chodzi o czestotliwosc wspolzycia, to ja do owu co 2 dni, tak mi zalecil lekarz, a w czasie staram sie codziennie, bo boje sie, ze przegapie ten moment, i mam tak jak Wy pozniej ochota mi przechodzi i juz rzadziej do okresu:-). Ale jestesmy wredoty dla naszych facetow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka, co do objawów, to mnie też "sypie" przed @, ale jak byłam w ciąży to początkowo też to miałam. Pamiętam nawet , że jeszcze w 16 tygdoniu raz mi się to zdarzyło. Później już do końca ciąży cera była super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!! Jak swietnie, kurcze, dziewczyny, owocny ten topik :-D Jej nie wiedzialam, ze organizm kobiety moze wytworzyc przeciwciala na plemniki :-O Ale pewnie to prawda, bo synka udalo nam sie poczac za pierwszym razem przy jednym podejsciu, miedzy jednym wyjazdem a drugim, podczas ktorych na przytulanki nie bylo szans, gdyz mieszkalismy w kilka osob w pokoju ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto- gratuluje takze!! Przeslij i mi taki fluidy..ja narazie z bolacymi piersiami za 2 dni spodziewana@ ..nadzieje -marne...ale moze jakis cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×