Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

trabka mysl pozytywnie napewno bedzie dobrze:) Jestes zdrowa planowalas dzidziusia bierzesz pewnie folik nic zlego nie moze sie stac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak: wstalam rano i juz nie wytrzymalam,przeczucie powiedzialo mi zeby zrobic test.no i zrobilam.wyszla jedna krecha:( zostawilam test na polce.wrocilam po 10min i patrze z ciekawosci bo chcialam go do kosza wyrzucic a tam blada ale jednak druga kreska,wiec nie wiem czy to ciaza czy jednak nie.poki co nie wierze za bardzo.jutro rano zrobie inny test i zobaczymy.do @ jeszcze 3 dni(we srode)tak wiec wszystko mozliwe.co myslicie kochane??? dziekuje w kazdym razie za wszystkie zyczenia i gratulacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chyba dobrze trafiłam. Staramy się o bobo od ładnych paru miesięcy i nic... W każdym miesiącu przeżywam rozczarowanie, że nic z tego starania nie wychodzi. Czasami czuję się taka samotna z tym wszystkim. Fajno byłoby tu zagościć na stałe, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze to jednak ciaza, chociaz ja robilam kiedys test (jak nie planowalam dziecka) to pisalo tam ze wynik jest bledny po ilus tam minutach. Nie pamietam ilu ale napewno wiecej niz 10 . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto jedna dziewczyna napisala ze jesli test jest pozytywny zostaw go na 24 h jesli druga kreska bedzie po nich widoczna wtedy jest ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobilam rano,kreseczka ciage tam jest:) ale dla pewnosci jutro zrobie drugi.czuje jakies bulgotanie tam na dole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pewnosci zrob drugi jutro:) a jak pisze w twoim tescie? w ciagu ilu minut ma sie pojawic prawidlowy wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agioletto sluchaj musisz byc w ciazy..ja tak samo mialam byla slabiutenska kreseczka i ciagle na nia patrzylam ciagle tam byla ..potem zrobilam jescze 2 testy i wychodzily coraz ciemniejsze (to bylo w maju).. takze kazda keske oprocz jednek nawet slaba to jest TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu minuty,ale testy w ta strone sie raczej nie myla,tak mi sie zdaje,tym bardziej ze piersi juz mi sie w staniku nie mieszcza hehehe:)cos w tym musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zostalabym..ale sie umowilam ze znajomymi na lyzwy hehhe :) a co tam nie jezdzilam z 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto chodzi o to ze w testach po jakims czasie dzieja sie jakies procesy chemiczne i wynik wtedy moze okazac bledny ( po jakims tam czasie) Ale ja widze ze ty masz przeczucie a to nigdy sie nie myli , pozatym znasz swoje cialo i pewnie wiele zauwazylas juz:) a u mnie prawie ciagle to samo - bolace sutki, brazowe plamienie:(, i tyle........brzuch dzis ani raz mnie nie zabolal. Wiec chyba spokojnie poczekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, ja robilam test 3 dni temu i po 5 minutach nie bylo kreski a jak spojrzalam po 6h to juz byla taka ledwo widoczna. A teraz drugi wyszedl juz o 2 minutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto GRATULACJE!!!!:) super,ze sie udalo:) mam nadzieje,ze test jutro rozniem pokaze 2 krechy:) a u mnie dolek...jakos przestalam wierzyc w to,ze moglo sie udac..:( ale nic dziwnego, bo w tym miesiacu oboje pracowalismy na wysokich obrotach i w sumie bez wolnego a wiadomo,ze zmeczenie robi swoje...no,ale jeszcze mam nadzieje..ale coraz mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam dwa testy dawno temu jak jeszcze mialo sie nascie lat i balo sie wpadki ;) wszystkie po 5 min wyrzucalam heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziewczyny chyba jakies chorobsko sie czepia:( gardlo mnie zaczyna bolec, slabo mi i mam dreszcze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jeszcze przez to mi sie cykl rozchwieje:/ ok kochane ja juz ide :) :* moze jeszcze dzis wpadne papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka -- GRATULUJE!!!!!!!!!! Dziewczyny oby to forum miało w sobie coś.. w tym sensie, że wszystkie w szybkim tępie \"zarazimy\" się ciążą !! Słyszycie zafasolkowane kobiety?? Dawac prosze pozytywne wibracje :) hihi Super kurcze... ciesze sie z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto --- oczywiście czekam na jutrzejsze wieści co do testu porannego.. ale wiem, że będą 2 kreski :) nie może by inaczej :) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutkaa chyba cos w powietrzu jest, bo mnie tez zbiera..i strasznie zimno u nas...-25 stopni.. Kobietka czas pokaze jak bedzie:) ja juz stracilam nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to ja wam wysylam moje pozytywne fluidki;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete..... -- nadzieja umiera ostatnia!! Nie wolno Ci tak nawet pomyślec !! odbieraj pozytywne wibracje !! :) ja już sie nastawiam na odbiór :) hihi dzieki angioletto ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka, ale nawet nie mam juz zadnych dolegliwosci tak jak ostatnio np mdlosci mnie meczyly przez tydzien..teraz juz tylko raz rano i to wszystko...jajnik czasem zaboli,ale zaraz przestaje...i tylko piersi mam powiekszone,ale nie bola...i apetyt mam wielki..jak nigdy..zjem obiad a za chwile znowu cos przegryzam..i do slodyczy mnie ciagnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×