Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

kurcze,no wlasnie nie moge,bo przeciez za 3tyg do polski jade:) ale zaczekam na szefowa niech cos zrobi,bo sie wysiedziec nie da,na szczescie w domku juz cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto a musisz teraz do Polski lecieć, nie boisz się? Wiesz, że w pierwszym trymestrze lepiej nie latać samolotem, bo jest duża zmiana ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja się melduje. Dziś mi się nic nie che jestem wyjątkowo leniwa. Spałam do 11. I nadszedł @.... :( cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane! wlewacie we mnie duzo nadzieji i optymizmu! mam wielką nadzieje ze wszystkim wam sie powiedzie!a ja będę czekać cierpliwie i co ma byc to bedzie! wiecie co mnie tylko troche denerwuje! kiedy przychodzi brat mojego mężą i jego rodzice i na kazdej rodzinnej imprezie głośno pyta- kiedy będą dzieci! juz nie mogę! musze robic dobrą minę do złej gry! ludzie to nie maja wyczucia! zawsze chce mi sie potem ryczec! ostatnio sie wk....am i mówie do niego wiesz co obiecuje ci ze jak zajde w ciąże to pierwsze co to zadzwonie do ciebie! i sie zamknął! wiem wiem! złość piękności szkodzi, wiec juz sie nie denerwuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto a to dobrze, że samochodem :) Atka, kurcze, a byłam pewna, że jesteś w ciąży i nawet do tabelki Cię wpisałam, przepraszam :( A może jednak jesteś co? Może zrób ten test? Dexa i bardzo dobrze mu powiedziałaś! Może następnym razem się zastanowi zanim coś powie! Chociaż wiesz co, wydaje mi się, że ludzie zadając takie pytania nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą zrobić innej osobie wilką przykrość, no ale może on już nie będzie pytał, albo zastanowi się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam dość sporawą przerwę w pracy, więc jestem. :) Tak, to prawda, widzialam wczoraj zdjecia testów angioletto, bo nie wiedziala, czy jest tam krzyżyk czy nie :) Ale był i to jak na dłoni :D Lekki, bo lekki, ale był! Za wczesnie jeszcze na grubą krechę ;) A co do tego, że wychodzi pozytywnie, a potem jest jednak okres... Obawiam się, że trzeba to powiedziec głośno - to wczesne poronienie. Czasem kobieta (jesli sie nie stara i nie testuje), nawet nie wie, że była 2-3 tygodnie w ciąży. Bardzo dużo jest takich ciąż, które się tracą same. To dość powszechne. Ale wiecie co? Mimo tego, że wtedy jest żal, :( - to jednak dobrze, że tak sie dzieje. Natura wie co robi przeciez. Jeśli ten zarodek jest za słaby, by przetrwać, to dobrze, że zostaje \'unicestwiany\'. To lepiej, że jest wydalany, niż mialby sie rozwijać o doprowadzić np. do tego, że dziecko bedzie upośledzone lub chore. :( Natura wie lepiej i jeśli tak sie dzieje, to znaczy, że tak jest lepiej, że tam ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao!!!!:D:D:D jestem w pracy,pozeram kanapke z tunczykiem i baaardzo chce juz isc do domu!!!:D:D:D naprawde,straszny len ze mnie,a jeszcze kilka godzinek,no moze 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionko myślę, że masz rację, to taka naturalna, choć dla nas brutalna, selekcja. Organizm matki, nie wiem jak to wyczuwa, ale wyczuwa i odrzuca słaby lub \"wadliwy\" zarodek. Teraz tak do mnie dotarło, że przynajmniej 3 razy byłam w ciąży. Kurcze :( Mam nadzieję, że już teraz jak świadomie chcemy być rodzicami i staramy się, to takie sytuacje nie będą miały miejsca. Tylko to cholerne pco, przy tej chorobie są tak zwane poronienia nawykowe :( Jak jeszcze raz zobaczę taki wynik testu to chyba od razu pobiegnę do lekarza po coś na podtrzymanie ciąży, tylko czy powinnam, czy dziecko nie będzie wtedy chore? Trudne to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka jest jedna rzecz ktora mnie martrwi.dzis mialam naprawde duze skurcze jajnikow!!!bardzo bolalo,no i mam spore uplawy,w dodatku koloru zoltego!!!! nie mam pojecia co o tym myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto tylko nie opychaj się za bardzo, bo Ci pupa urośnie :P Dobrze znasz język włoski? Ja uczyłam się przez 4 lata w liceum, ale teraz już pewnie niewiele pamiętam, bo nie używam tego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlochami pracuje 2 lata wiec juz sporo zalapalam,rozumie co gadaja,tylko z odpowiedzia jest jeszcze ciezko hehehe:D pupa urosnie mi na bank hahaha:D:D:D ale sie nie martwie,potem bedziemy sie razem wszystkie odchudzac,wszystko po kolei kochana:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży najbardziej boję się właśnie tycia :/ Mam niestety do tego tendencję i jak sobie trochę pozwolę, to od razu brzuszek mi rośnie i pupa. Moja mam bardzo dużo tyła w ciąży, ponad 20kg. Przed @ mam straszne zachcianki jedzeniowe i ogólnie jem dużo, a w ciąży to 9 miesięcy takiego szaleństwa :) Będę jak wieloryb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D ja tez,nie martw sie,rodzina taty ma takie sklonnosci,a ja po nich niestety:D:D:D bedziemy sie nawolywac jak wieloryby hahaha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - z tymi pobolewaniami to różnie bywa. Może być wiele przyczyn, nie wiadomo ktora Ciebie dotyczy akurat :-0 Wiesz- w ciąży zachodzi tyle zmian w ciele kobiety, że różne dziwne rzeczy mogą sie dziać. Póki nie masz krwawienia żywą krwią- to jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto też myślę, że powinnaś pójść jak najszybciej, lepiej dmuchać na zimne. A powiedz mi kochana, bo nic nie pisałaś na ten temat, jak Twój facet zareagował na wiadomość, że będzie tatą? A u pozostałych brzuchatek jak było, jakie reakcje, czy może jeszcze nie powiedziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie ogrzewam przy kaloryferku:D wlaczyli ogrzewanie ale nadal jest zimno:( alez ja jestem leniwa,spiaca i marudna hahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka,gdzies juz pisalam wczesniej o tym ale cii przypomne:D zrobilam test i wyszedl negatywny wynik.nic mu nie powiedzialam a odlozylam na polke.potem po kilku minutach Radek poszedl sie ogolic i ja tez poszlam do lazienki,juz chce wyrzucac test,patrze a tam na mnie sie gapi ta bladzinka!!!!:D:D:Dnie moglam uwierzyc!!!! chcialam przeciez ten test wyrzucic,matko kochana dobrze ze nie wyrzucilam:D:D:D pokazuje Radkowi,a on jeszcze wieksze galy hehehe:D:D:D przytulil mnie,i od tamtej pory za mna chodzi,caly dzien calowal po brzuchu i do teraz do niego gada hahahaha:):):):):):):):):):) twierdzi ze to beda blizniaki,nie wiem jaki cudem ale tak mowi:D:D:D wczoraj umylam glowe a on na mi glowe suszyl,zebym w mokrych wlosach nie siedziala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje dziecko wlasnie zasnelo :-D :-D :-D Synek jest cudowny, ale tak aktywny, ze czasami padam na buzke i te kilka godzin jego drzemki w dzien to dla mnie spora dawka relaksu. Kupilam dzis sobie nowe \"Dziecko\" i testy owulacyjne. A co tam. No i jeden zrobilam. I wyszedl pozytywny :-) jezeli one sa miarodajne, to znaczyloby, ze moj organizm jednak dobrze funkcjonuje :-P bo wg wyliczen i obserwacji wlasnie teraz powinna przypasc owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no angioletto twoj facet ma racje, uwazaj na siebie, bardzo latwo o jakies przeziebienie i infekcje na poczatku ciazy. Ja zalapalam... ospe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,ze testy zgadzaja sie z tym co obserwujesz:) ja tak sobie mysle,ciekawe czy utrzymam ciaze:)boje sie ze nie dbam o siebie wystarczajaco,ale z drugiej strony to co takiego trzeba robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ospę miałaś w ciąży? To nie jest groźne? Kami jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie złapało jakieś zapalenie kiepsko się czuję:(:(:( Gardło mnie boli aż do żołądka i kaszel mam na maksa. Jutro ide do lekarza to się zapytam co mi wolno,a co nie.Narazie się leczę herbatką z sokiem malinowym i imbirek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,juz bym chciala isc do domku i polozyc sie w wannie z ciiepla woda,bo jest mi cholernie zimno:( dzis przyjezdza moja kolezanka i przywiezie mi ksiazki o ciazy::D::D:D:D:Djuz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami kochana,ja tez sok z malin do herbatki dodaje,i juz mi lepiej,choc znowu mi katar leci.trafilysmy na kiepska pore.u mnie w pracy wszyscy chorzy:(musze uwazajc ale jak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×