Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Lady love co się stało? Przecież możesz z nami zostać. Dziewczynki ja spadam do domciu, może zajrzę jeszcze wieczorkiem, albo jutro rano. Nie piszcie za dużo, żebym nie miała zaległości :) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba troche zaswieza sprawa... moglabym z wami zostac, ale chyba nie czułabym sie dobrze wiedzac ze wy sie staracie a ja nie moge.. chce ale nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love zostan ze mna prosze, ja dopiero od czerwca zaczynam a tez tu zagladam bo po prostu jest fajnie. Zawsze razem razniej i latwiej niz w pojedynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love proooooooosze!!!!!!!!!!!zostan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! razem z nami tworzysz ten topik!!!!!!!gadamy o wszystkim!!!!! ja bede tesknic,proooooosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka,ja tam weszlam ale jest jakis blad na stronie mam swoj album ale nie moge zdjec dodawac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze zostane :) tylko sie nie smuc a tak pozatym to gratuluje :* sorki ze bede wam teraz tak narzekac ale mnie ta sprawa tak strasznie dołuje ze sobie tego chyba nawet nie wyobrazacie.. jak dostalam ta cholerna @ płakalam pół nocy.. na nastepny dzien widzialam sie z Łukaszem i ten mnie zdołował jeszcze bardziej mowiac ze za wczesnie na dziecko.. nie rozumiem go.. raz mowi tak drugi raz tak... wkurzylam sie i sie do niego nie odzywałam.. ale ilez mozna? nie wytrzymałam długo. powiedział mi ze chce aby nasze malenstwo mialo wszystko czego potrzebuje a zeby mu to zapewnic potrzebuje troche czasu. rozumiem to, tyle ze mi sie wydaje ze on sie poprostu boi.. boi sie ze nie damy sobie rady.. i jak mam go przekonac ze nie zawsze zakonczenie musi byc złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam mu ze wierze ze damy sobie rade i ze mam nadzieje ze i on w to uwierzy i zechce zmienic swoje zycie wprowadzajac do niego czesc nas samych.. owoc naszej miłosci Powiedzial ze potrzebuje czasu, troche sie zmartwił ze bede go chciala zostawic wlasnie z tego powodu.. no ale ja nie jestem na tyle głupia, bo dziecko nie ucieknie.. no ale.. zawsze jest te ale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nasza Lady Love:DZIEKUJE!!!::D:D:D nie martw sie tak bardzo!!!!!Nadal bedziecie sie kochac bez zabezpieczenia????? oczywiscie ze on sie boi!!!!!to normalne!!!!!nikt chyba nie jest tak do konca na to gotowy!!!to ze powiedzial ze chce waszemu dziecku zapewnic jak najwiecej swiadczy tylko o tym ze kocha cie nad zycie i bardzo bedzie kochal wasze malenstwo!!! daj mu troche czasu,nie naciskaj,ale nie ukrywaj ze pragniesz dziecka.sam niebawem pewnie podczas seksu powie ci ze jednak zaczniecie probuy zobaczysz!!!!nie mina 3 cykle a bedziesz sie tu starac pelna para!!!!!a ten topik jest szczegolny: dla tych ktore czekaja,dla tych ktore sie staraja i dla brzuchatek.potrzebuje cie zebys mnie wspierala!!!!a ja dam ci wsparcie w oczekiwaniu na starania!!!no juz,uszy do gory kochana!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady love - nie to, żebym nie chciala żebys tutaj była, bo pczywiscie że chcę, ale... jesli mam byc szczera - nie namawialabym twojego faceta na dziecko skoro go nie chce :-0 Kazdy musi dojrzec do dziecka, szczegolnie facet. dziecko powinno byc wynikiem milosci i decyzji obojga ludzi, nie tylko jednego. Wyobrazasz sobie, że kiedys on ci moze powiedziec, ze nie bedzie np. sie zajmowal dzieckiem i w klotni ci wykrzyczy ze przeciez to ty chcialas tego dziecka, a nie on? :( Przykro by Ci bylo, prawda? No ale takiego haka by na Ciebie mial :( Niestety. Poczekaj, nie zmuszaj go. Jesli bedzie gotowy - nie trzeba go bedzie namawiać. Teraz wymuszenie na nim dziecka, nawet jesli zgodzi sie dla Ciebie - moze sie źle skończyć :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki angioletto za słowa otuchy :* nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :* tak bedziemy kochac sie bez zabezpieczenia, tyle ze pewnie przerywany.. nie bede naciskac na niego bo sprawa moze sie pogorszyc.. mam nadzieje jednak ze nie bedziemy zwlekac z ta decyzja zbyt długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super,zobaczysz ze wszystko sie szybko ulozy;) a teraz na luzie kochana:)i tak to nie jest zadne zabezpieczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ze nie chce dziecka, cały czas mi powtarza ze chce ale najpierw musi byc pewnien ze dziecko bedzie mialo wszystko czego bedzie potrzebowało rozumisz? w sumie on na poczatku mowil mi ze fajnie by było gdybym była w ciazy i wzielam sobie to do serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie dziolochy 🌼 troche naskrobalyscie od wczorajszego wieczoru, ale jakos udalo mi sie przeczytac ;-) JAk zobaczylam tabelke i ilosc brzuchatek, to wciesnelo mnie w fotel - gratuluje nowym przyszlym mamom!!! Topik naprawde jakis fartowny! Angioletto ❤️ to normalne, ze sie boisz i masz skrajne uczucia. Mialam identycznie. I to nie tylko na poczatku ciazy. Czasami wracal do mnie strach i w pozniejszych miesiacach. DOcieralo do mnie, ze zmienia sie moje zycie i to dosc radykalnie. Ale nie zaluje, ze zdecydowalam sie na dziecko. Nadalo sens mojemu zyciu. Chociaz na poczatku jest ciezko, potem maluch Ci wszystko wynagradza :-) A ktory to u Ciebie d.c??? Bo ja mysle, ze spokojnie moglabys zrobic test w ciagu dnia... Ja oba robilam po poludniu i wychodzily pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby to nie jest metoda, ale jakby nie było jest mega skuteczna.. wpadki sa wtedy gdy facet poprostu nie zadazy wyjac członka na czas :) nie wierze w zaden preejakulat bo juz napewno bym w ciazy była jezeli w tym plynie znajdowały by sie nie znaczne ilosci plemnikow, widocznie ich nie ma albo jest ich za malo :) wiecie moze lepiej w sumie bedzie jak sie przestawie i wrzuce na luz, moze akurat za miesiac czy za kilka miesiecy bede miala miła niespodzianke :) zobaczymy co czas pokaze :) teraz zajme sie wokalem, szkoła i rysunkiem :) tesknie za karaoke :) jestem zajeta ciagłymi probami z moim menem :) czekam na cynk od faceta ktory chce zebym zaspiewala w jego piosence, w sumie to nie moj styl ( jakas techniawka ) ale na dobry poczatek dobre i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 19)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 20)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 21) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? 5) Atka .................???........................???............. .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) chyba się przyłącze (jak mogę) bo też jesteśmy w trakcie starań, mamy juz jedna dzidzię,a teraz chcemy już drugą:) później poczytam kto jest kto itp bo teraz jeszcze muszę nadarzyć za moim szkarbikiem którego wszędzie już pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 2? .........26.01..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)Pani L.-27..........4..........???..........................Lin co ln (uk) 18)Robaczek2009-29....0.......27.12....synowie(06.1998 i 06.2007)..Wodzisław Śląski 19)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 20)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 21)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 22) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? 5) Atka .................???........................???............. .???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stelka, pewnie, ze sie dolaczaj, zapraszamy!!! A w jakim wieku masz dziecko??? I jakiej plci? Bo u nas chlopaki goruja! Robaczku, widze, za masz 2 chlopakow. Fajno! A jak roznica wieku wplywa na ich relacje? Teraz bedziesz celowac w dziewczynke czy Wam obojetne? No i gratuluje podjecia decyzji o 3. dziecku!!! My tez marzymy o trojeczce, ale zobaczymy jeszcze, jak to wyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zobaczylam, jaka lamana polszczyzna napisalam poprzedni post :-O Ale to z zabiegania - miedzy kuchnia a kompem..... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolino M.Też obawiałam się jak to będzie no bo taka różnica bo jakby nie było to 9 lat ale jest super i nie żałuję tej decyzji!!! Starszy syn bardzo dużo mi pomaga przy maluchu przez całe wakacje sam prosił się aby spakować mu bracholka do wózka i mykał z nim na spacer!!! A co do trzeciej pociechy to nie skrywam,że marzyłaby mi się córeczka ale nawet jak będzie kolejny chłopczyk to będę szczęśliwa-grunt aby dzieciątko było zdrowe :-) Czym większa rodzinka tym więcej szczęścia i miłości :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,w koncu koniec pracy..na szybko obiad i jestem z wami.. dzisiaj caly dzien mi sie kreci w glowie..za 2 dni spodziewana @ a ja juz fiksuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×