Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Atka nie załamuj się tylko powiedz czy robiłaś test ?bo nie wiem czy tylko zobaczyłaś te plamki i się zdołowałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he. Niusienka, ja na testy to juz fortune wydalam. Tez jak sie @ zbliza to nie wytrzymuje i testuje. Ale teraz czekam, jeszcze 10 dni, choc pewnie za tydzien juz zatestuje:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrocilam od babci i jest mi nie dobrze. e babci to lubiom tuczyc swoje wnuki. i pewnie po tej jazdzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady - moja mama do 3 miesiaca miala okres jak byla ze mna w ciazy, tak ze okres to nie wyrocznia czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI, tak sie zdarza. Moja kolezanka dopiero w 18 tygodniu dowiedziala sie, ze jest w ciazy. Bo nie planowala, normalnie dostawala okres i nie miala zadnych objawow. Teraz ma sliczna 5 letnia corke. A skoro nie wiedziala, to w tym czasie pare razy zabalowala z % i nie oszczedzala sie jak kobiety w ciazy. Ja tez myslalam, ze moze moj przypadek jest podobny, bo jakies dziwne @ i co miesiac jestem pewna ze musi sie udac. Ale skoro testy wychodza negatywne to chyab nic z tego... Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Babeczki:) ufffffffffffff wreszcie nadrobiłam lekturę:) na początek wyjaśniam mój pomysł z blogiem, bo chyba się nie dogadałyśmy wczoraj:) nie chodziło mi o to,żeby sie tam przenieść tylko,żeby stworzyć nasz taki mini pamiętnik:) wiecie, cytaty i te sprawy:) Atka Słonko jakoś nie wierzę w te plamki:> mam nadzieję,że jutro ich nie będzie.. Angi proszę mi tu nie histeryzować:>:> była 2 kreska? no to o co chodzi?:> grrrrrrrrrrr!!:) Lady no masz szczęście,że zostajesz:>:>:D wiesz z facetami to jest tak,że dzisiaj nie chcą a później sami chodza i nudzą:) Ale miałam ciężki dzień!! wczoraj płakałam Wam tutaj,że nie mam żadnych dolegliwości a dzisiaj od rana w pracy tak mnie naciągało co chwilę,że myslałam,że klientów nie będę w stanie normalnie obsłużyć:D a jak poczułam mandarynki to już w ogóle:D po pracy poszłam na zakupy po m.in testy i całą drogę mnie naciągało...brzusio pobolewa, białawy śluzik się pokazał tak więc dzisiaj mam już lepszy nastrój:D idę zrobić zamówienie z orifflamu, bo mnie terminy gonią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu nie robilam, bo zawsze zanim dostane @ mam plamienie,ale zawsze boli mnie brzóch już. Trudno jestem mloda,ale juz sporo czasu mi sie nie udaje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka, ja bym na Twoim miejscu zrobila jednak test, bo organizm moze sprawiac rozne niespodzianki. A ja bylam pewna, ze u ciebie to na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Trudno muszę sie pogodzić z poraszka. Nic bede sie cieszyc waszym szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love - niedawno Cie przekonywalam, ze nie powinnas sluchac przyszlych tesciow, ktorzy nawet nie chca sluchac Waszym o dziecku. Ale myslalam, ze Twoj narzeczony jest na 100% za Toba i Waszym szczesciem. Mylilam sie? Musicie sie jakos dogadac. Nie wiem ile masz lat i ile jestescie razem. Wiem, ze sa to ciezkie decyzje, ale powinnas odnalezc w tym wszytskim siebie i swoje szczescie. Tak mysle. Mam nadzieje, ze Cie nie urazilam. Zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefretete ma racje nie ma co "histeryzowac" jak bedzie czas na bobo to przyjdzie, nic na sile :) hmm jakos z luzem do tego podchodze bo zawsze uwazalam ze wszystko ma swoj czas a tymczasem uciekam pod prysznic a potem bede lezec i pachniec :) papa dobranoc plemniki na noc hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka kochana widzę,że jeszcze nic straconego :)z tymi plamieniami różnie bywa:)powiem Ci że ja też mialam :) Nefretete widzę,że siedzimy w jednym biznesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka nie urazilas :) ja jestem bardzo mloda ale sadze ze na tyle dojzala, ze poradzilabym sobie z dzieckiem, tymbardziej ze mam stycznosc z dziecmi i kocham je, nie boje sie wstawania w nocy, nie boje sie kupek, placzu itd mam 20 lat ( niecałe nawet jeszcze ) Łukasz ma 22 wiec na dzieci jakby nie było mamy czas. Bardzo chcialabym miec juz swoje malenstwo, Łukasz tez by chciał.. tyle ze on ma swoje zasady z jednej strony to dobrze z drugiej zle, poszlismy na kompromis :) ja szukam mieszkania ( wiekszego ) jak znajde to bedziemy mogli zaczac starania od nowa :) teraz zostaje mi tylko szukac i szukac :) jestem jakos optymistycznie do tego nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!slicznotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i\'m back:):D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz :) czasem warto iść na kompromis:)Jak to już wiele dziewczyn powiedziało topik szczęśliwy więc ;) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kochana tylko ori :)to mój zawód częściowy kosmetyki :) jestem konsultantem kosmetycznym tej firmy robie badania cery i dobieram linie do buzi ciała i cery z problemami :)ale to tylko małav część tego co mam wspólnego z tą firmą :)))a ty jeszcze Avon?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam ten test tak jak kazalyscie:O i tak,sa tam koleczko i kwadracik. jesli jestes w ciazy to powinno wyjsc tak: 1) paseczek pionowy w kuleczku i krzyzyk w kwadraciku jesli nie jestes w ciazy: 1)paseczek pionowy w koleczku i paseczek poziomy w kwadraciku i jest napisane ze jesli w tym krzyzyku ktoras z kresek jest mniej widoczna to nic nie znaczy(nadal ciaza) a u mnie jakos dziwnie. w koleczku pionowa kreska(tak jak trzeba) a w kwadraciku tez pionowa,wyrazna!!!!ale pozioma bladziutka:D:D:D co to znaczy???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dziwny ten test jakiś ! a nie ma przykładowych rysunków co oznaczają 2 kreseczki pionowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love, ciesze sie, ze znalezliscie kompromis. Rzeczywiscie teoretycznie jestescie mlodzi, ale znam wiele par, ktore nawet przed 20 zaliczyly ''wpadke'' i sa teraz szczesliwi. Tak to jest u kobiet, jednej instynkt macierzynski przychodzi kolo 30, innej 10 lat wczesniej. Jesli dla Twojego Faceta wazne jest zeby zapewnic dziecku przyszlosc to i chwala mu za to. A jesli jako warunek postawil zebyscie znalezli mieszkanie, to ja na Twoim miejscu bym tu nie siedziala, tylko szukala ogloszen:-). Zartuje. Bedzie dobrze!!!! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×