Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Nuśka ,ale zaczal sie nowy cykl i beda nowe staranka:) wiem,ze chcialabys juz...wszystkie chcemy..ale jestesmy zgrana grupa i damy rade!:) Angi Kochana jest nas takn duzo,ze kciukow Ci braknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiesiolku czytalam kiedys na innym forum.dziewczyny pisaly ze pomaga w wytworzeniu pozadanego sluzu,ktory ulatwia zajscie w ciaze:)nie weim zczy to nie bzdyry niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja tez jestem dobrej mysli...sama nie wiem dlaczego..pocieszam sie,ze mamy cale 12 miesiecy, wiec w koncu sie uda:) Nusia wiesiolek zwieksza wydzielanie plodnego sluzu, ktory jest niezbedny do zaplodnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jak wam sie teraz nie powiedzie to w nast cyklu bede kazala moim kelnerom kciuki tez trzymac,tace w zebach beda nosili,hahahahaha:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest do kupienia w aptece czy jakims ziolowymm.. jej ale mi przyszlo...ale bede wszystkiego probowac.. dziewczyny z UK..widzialyscie w reklamach nowe testy?? pokazuja odrazu cyfrwo "ciaza" lub nie i nawet ktory tydzien ciazy np 3-4 tydz.. niezle co?? ciekawe czy skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore dziewczyny biora oeparol (=wiesiolek). Podobno swietne efekty. JAk nam sie nie uda w tym cyklu, to tez sobie zakupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiolek faktycznie pomaga. wytwarza sie wiecej sluzu co pomaga plemniczkom w drodze do jajeczka.. dluzej tez zyja w ciele kobiety... a wiedzialyscie ze plemniki musza jeszcze 6 godzin dojzewac w ciele kobiety zanim wbija sie do jajeczka? wiec to nie tak hop siup.. nie dosc ze trzeba trafic na owulacje to jeszcze dogonic jajeczko uwzgledniajac to dojzewanie (gubienie pancerzyka proteinowego czy cos tam podobnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie apropos alpinistow,pewnie jednego zostawili,a reszta poprostu wracala:D:D:Dmoze szli go tylko odprowadzic:D:D:D takze nie martwcie sie dziewczyny ze uciekaja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o my gosh szuszunia... no to sie zolnierzyki musza postarac.... trzeba im tego wiesiolka zaaplikowac, coby im przyjazne warunki stworzyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ten wiesiolek nalezy brac w pierwszej fazie cyklu. czyli do owulacji. potem sie przerywa branie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mojego zalfazinem faszerowalam:D a co:D czemu tylko ja mam cos ciagle lykac...ciekawe czy cos pomoze... Angi,ale znalazlas wytlumaczenie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie postanowilam ze bede testowac w sobote.. dam wam znac.. wczesniej nie kupuje testow bo strasznie kusza.. zawsze jak mialam wczesniej to testowalam, teraz nawet w 23 dc mimo ze wiedzialam ze to za wczesnie. ale kiedys tydzien przed @ pokazal mi dwie kreski wiec wiedzialam ze minimalna szansa jest. ale rozczarowanie jeszcze wieksze jak przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znam forumowiczki co wiesiolkiem tez faszeruja mezow.. moze pomaga. osobiscie nie sprawdzalam. ale mojemu sie ostatnio oberwalo ze bierze prysznic w goracej wodzie i morduje kijanki.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka - ja widzialam te reklamy, o ktorych mowisz. To jest pewnie tak, że test jest czuly na ilość HCG, ktore sie powieksza w miare uplywu czasu. I na tej podst. pisze jaki to moze byc tydzien. "Za moich czasow" ;) robilam tradycyjne testy ale jeden elektroniczny też mialam, ktory mi pokazał najpiekniejsze slowo na świecie: "pregnant" :D A co do kalendarzy płci - bzdura jakich mało, naprawde! Wychodzi na to, że wszystkie dziewczyny w tym samym wieku, gdy zajdą tego samego miesiąca, beda mialy dziecko tej samej plci. Toż to jakieś sredniowieczne herezje :D A jesli ktos mowi, że mu sie to sprawdzilo? No cóż - jest oczywiscie 50% szans, że sie nam pokryje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto - a Ty z kąpielami w wannie daj sobie spokoj na 9 m-cy. ;) Nie powinno sie kąpać w wannie w ciąży. Bierz prysznic i to niedlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×