Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

hej markotka... ja jestem :) nie przejmuj się kłótnią.... a ja wiem z doświadczenie że z papierosami nie jest tak ławo, twój mąż napewno wie,że to nie zdrowe i pragnie zdrowia waszego dziecka, póki co nie ma go, więc jesmu łatwiej jest ulec nałogowi.. mój mąż też pali, ja nie... ile ja walk stoczyłam, kłotni.... szkoda nerwów.... jak on nie bedzie chciał skończyc z tym nałogiem to nic nie poradzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w tym sęk, że on nie chce rzucić :( Ale my nie paliliśmy długo, bo ok roku tylko. A wiesiołek zamierzam kupić jak @ przyjdzie, o ile przyjdzie, bo trzeba od początku cyklu do owulacji brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda ..chocby nie wiem co ..jak ktos nie chce rzucuc to nie rzuci... ja mojego meza prezkonywalam pol roku i nic..byly klutnie, placze.. w koncu sie zlamala...ale mowi ze sam tak chcial...a nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga55
Moze tteraz mi się udało POCZEKALNIA Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)olga55...............4.........31.12...........brak.............Poznań 18)Pani .L- 27.........0.........???.......................Lin co ln (uk) 19)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 20)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 21)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok 22) Trąbka 23.........2..........03.01.........w drodze.........W-w a BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 08.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto...........???..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? 5) Atka .................???........................???............. .??? eraz mi się udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak mi się wydawało.. że od początku cyklu.. też go kupie jesli się nie uda... ja czekam na 24.01 a ty kiedy masz dostac @?? co do męża... nie znam złotego środka na pomoc w rzuceniu.... mi się nie udało przekonac męża... jak Tobie się uda to daj znac jakim sposobem.. po cichu licze że może jak będe już w ciąży to wtedy będzie miał motywacje.. pożyjemy.. zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te cholerne papierosy :( Gdyby nie to, że chcemy mieć dziecko, to też bym sama paliła, bo lubię, ale potrafię się poświęcić, bo zdrowie dziecka jest dla mnie ważniejsze, a poza tym palenie u mężczyzn wpływa na płodność. Wiem, że jak teraz nie rzuci, to później już wogóle. Teraz ma okazję, tym bardziej że to palenie nie trwało długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek...... cykl... ....Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Agatka-24...........0..........???...........brak.... . ......Szczecin 2)Angioletto-24......1.........7.01...........moze moze. .....Londyn 3)Anted-34............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 4)Atka-21 .............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 5)Dziewczyna-26.....2........01.01......synek(12.07).... . Kraków 6)dexa.................1........31.12.........brak...... .W rocław(okolice) 7)Ilaaa-27.............1..........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 8)KarolinaM-30........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 9)Kobietka a taka22...2........24.01.......................Katowice 10)Lady love-20...... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 11)Mallefemale-25.....1..........???.................... ..........łódzkie 12) Markotka-23......1...........???..............brak.......Kon in (Wlkp) 13)milutkaaa..........1..........8.01...........brak.... .. ......Rzeszów 14)Nefretete23.......1..........12.01................. ........Zakopane 15)Nusienka -24.......3..........07.01.........brak.....Szczecin/Dublin 16)Olenka81...........4........16.01.................. ...........Londyn 17)olga55...............4.........31.12...........brak.. ...........Poznań 18)Pani .L- 27.........0.........???.......................Lin co ln (uk) 19)Skorpionka-27.....0..........???.........córeczka(10. 07)………..UK 20)Suri-30..............2........19.01.......brak..... .. .........śląskie 21)Vitao-28............0..........???.................. ...........Białystok BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4....................koniec 09.......nadal 60 2)Kami-30.............?????..........................??? ??............???? 3) Angioletto........... 5..........................???....... ........??? 4) Trąbka...............???..........................???....... ........??? Olga teraz tabelka jest ok, wpisz jeszcze tylko swój wiek. A Ty jesteś po terminie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo się nie poprawiłaś :D A ta wogóle to myślę, że warto być zatkualizować naszą tabelkę, bo kilka tak wpisanych osób już do nas nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak cichutko dziewczyny?:) Milutka to jz wogole chyba o nas zapomniala:( Atka,a Ty jak sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie:) zaktualizujesz??? jesli sie zgodzisz to moje dane: 5 tydzien,waga 65kg(ta wyjsciowa niestety):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zostac w gronie dziewczyn ktore znamy,niektore pojawiaja sier raz i juz nie wracaja,a tabelka rosnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol Nefretete:D:D:D Nadrabiaj kochana,ja tu sobie posiedze i poczekam;) Markotka aktualizuje tabelke wiec czeka nas duuuuzo zmian-rewolucja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniloku jestes rozdwojona bo czekamy na twoje spotkanie z gin....zresztam ty najlepiej wiesz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka,a ty kochana to juz @ mialas czy w koncu nie,bo nie pamietam????!!!!????:):):)bo przeciez @ miala u nas przyjsc tak samo,dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..rozbieram choinke pomocy!!! jak ja tego nie lubie..ale jak nie ja to nikt tego nie zdobie a kociak juz i tak polowe bombek rozbil.. kto to zrobi za mnie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to aktualizuję :) Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.08) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kłodz 3)dexa....................1........31.12.........brak...... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01.0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???...........Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak.... .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3...........07.0.......brak......Szczecin/Dublin 12)olga55.................4..........31.12...........brak.. ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(10. 07)…..UK 15)Suri-30................2........19.01..........brak..............śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................?????.................wrzesień 09...........???? 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka...............???.....................wrzesień 09.........??? Jeżeli coś pokręciłam, albo usunęłam kogośogo nie powinnam to przepraszam i proszę mnie poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadamy gadamy..2 lata we wloszech siedzialam ale to bylo jakis czas temu..juz troche zapominam.. Pieknie ze jestes wsrod brzuchatek..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ci chetnie pomogla:)napilybysmy sie herbatki,pogadaly i raz dwa by poszlo hehehe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka,ale zrobilas przemeblowanie:D:D:Dfajnie,przynajmniej wiadomo co i jak:)podoba mi sie,ale......NIECH BRZUCHATKI WPISZA SWOJA WAGE,A NIE TYLKO JA TAM SWIECE 65 KILO:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tyle roboty przede mna..choinak, pranie..i pakowanie..jutro jade do Polski na 4 dni..juz sie nie moge doczekac..:D jeszcze sciagam góre mojego aparatu na ząbkach..bedzie co swiętowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffffff nadrobione:D:D Markotka salfazin to są witaminki:) Co do testowania to chyba jutro robie pierwsze podejście, bo dalej mnie tak rzyga:) i apetyt mam jak cholera i dzisiaj spodnie strasznie mnie gniotły:( nawet jeden z przedstawisieli stwierdzil,ze chyba mi sie przytylo...co jak co,ale brzuch i cycochy sie powiekszyly... test z krwi zrobie na drugi dzien jak zobacze 2 kreski..obiecalam sobie,ze zrobie tydzien po spodziewanej @ ale nie wy3mam:) sadze,ze jutro nic nie wyjdzie,ale nie bylabym soba jakbym nie sprawdzila:D Co do książek to sama mam kolekcje z pierwszej ciąży:D i całą masę gazet:) uwielbiałam M jak mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka też mam kotka, ale ozdoby na choince są słomkowe, także nie było czego zbijać, ale zabawa jest i to jaka :D Łańcuszki przecież takie fajne są i dyndają tak sobie, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×