Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość emama
ja tez chcialam synka polozyc spac ale pozno dzis wstal i chyba nic z tego mezus spi po nocce a ja gotuje obiadek i zagladam co u was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
markotka mi sie wydaje ze powinnas kierowac sie swoja intuicja a nie sluchac innych napewno dobrze wybierzesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
ja tez uciekam dziewczyny milego dzionka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
jestem jeszcze :) karola a ty kiedy masz @ dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamo... za jakies 10-12 dni dopiero ale troche podlamana jestem tym swoim organizmem, bo te cykle jakies dziwne sa, tzn. za malo jak na moj gust sluzu jest..... niby w poprzednim cyklu w 2. fazie tempka byla wyzsza i spadla tuz przed @, wiec chyba owulka byla :-O no nie wiem, cos mi sie nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
Karolcia ja ma dostac za 14 dni napewno bede wczesniej testowac bo nie wytrzymam niestety trzymam kciuki za ciebie znow mieli bysmy dzieciaczki z tego samego miesiaca hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, fantastyko by bylo :-D Ale jestem sceptyczna jesli o mnie chodzi :-( chyba bez wiesiolka sie nie odbedzie.... to Ty jestes w trakcie staran teraz :-D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi, ja jestem.... rozlozylam sie wygodnie z lapkiem na wyrku, pranie chodzi, chlopaki spia, jest cool :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie:D wiesz co ja to bym najchetniej juz do domu poszla:Dwiem wiem,jestem leniwa ale odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to tylko bym najchetniej w domu siedziala i czytala ksiazki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Angioletto!!!!! w sumie masz racje, naczytaj sie poki mozesz... dogadzaj sobie na maksa, rozpieszczaj sie, len, spij, baw, no rob to, co kochasz.... wiesz, ja w jakims 8-10 tygodniu to mialam takie spiki, ze niie do pokonania normalnie. musialam walnac sie pod koldre, bo zasypialam na stojaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wpadlam sie tylko przywitac i zaraz wracam do pracy. Ale sie rozpedzilyscie z tym pisaniem!!! Angioletto, tez bym chciala to przechodzic tak bezobjawowo, ale czy bede okaze sie za 9 dni. Chociaz raczej nie wytrzymam i zatestuje wczesniej:-). OK, wracam do pracy. Szef poszedl na spotkanie i zebym sie za bardzo nie nudzila zadal mi robote na dwa dni:-(. Bede wieczorem!!!! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
ja mialam owulacje jakos w niedziele i tak sie tez staralismy w piatek wieczorem i w niedziele wieczorem robilam testy owulacyjne juz nie moge sie doczekac az mina choc te 10 dni i bede testowac moj Kubus wlasnie zasna niech pospi choc pol godzinki :) pozniej bede musiala go obudzic :/ bo wieczorem bedzie szalal mnie taka jakas deprecha dopadla ze nic juz nie robie leze w luzku z kubuniem troszke sie pobawie jedyne co to gotuje ale normalnie nie moge sie zebrac do roboty ;( nic mi sie nie chce chodze jeszcze w pidzamie normalnie nie wiem ale to jakas vcholerna depresja wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie,chyba wiekszosc tak teraz ma,ja tez:( chcialabym sie cieszyc ale jakos nie moge,siedze w tej pracy od samiutkiego rana i juz nic mi sie nie chce,powaznie.ale na szefowa musze czekac.swoja robote juz dawno zrobilam,a siedziec musze(i udawac ze cos robie:D) ahh mam nadzieje ze szybko mi czas zleci i niedlugo do domku pojde,chociaz zeby przed 16 mnie wypuscila:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka,ja tez tak mam,niby juz wszystko porobione,a tu kolejne stosy papierkow na biurko trafiaja,no dzis to juz przegiecie,nie mam nic do roboty,ale czekam az mi przyjdzie cos nowego pokazac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamo, robilas testy owu? I jak nie byl pozytywny, to mialas jedna kreske czy 2 tylko ta pierwsza jasniejsza ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
ja robilam to w czwartek jedna byla jasniejsza w piatek byla juz ciemniejsza od drugiej :) i w sobote tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, bo ja zaczelam robic dopiero wczoraj i tak: przed poludniem pierwsza byla ciemniejsza, po poludniu zrobilam drugi test i byla juz jasniejsza, dzisiaj tak samo.... czyli albo testy sa do dupy albo juz mialam owulke :-) A przytulanki mialam w niedziele wieczorem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
no to dobrze kochana jak w niedziele mialas nawet jak owulacja byla we wtorek to mozesz byc w ciazy plemniki moga przetrwac nawet 5 dni tak wiec glowa do gory :D oby nam sie udalo i oby to byly dziewczynki ja bardzo bym chciala corcie teraz a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama
Karolcia ja np po pirwszej ciazy mam tek ze jak jest owulacja to mnie bola jajniki strasznie ty tego nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emama ma racje:D ja np mam cykle 32dniowe.okres 6-go grudnia wiec owulka powinna byc ok 24 grudnia.a kochalam sie jesli dobrze pamietam 15-go i 17-go.wiec wychodzi na to ze na kilka dni przed,tyle ze mi sie zdawalo ze owulke mialam wczesniej.bo jajniki bolaly mnie ok 19-go i wtedy tez mialam plodny sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga55
Witam kobietki ja biore wiesiołka już 4 cykl i musze powiedzieć ,że działa ja naprawde miałam krucho z śluzem , ale wiesioł mi pomugł polecam . Mam problem w poprzednim cyklu jak robiłam test owulacyjny wychodził mi wynik niejednoznaczny co to znaczy ,mam cykle 26-27 z męzem staraliśmy sie w 13dc i nic a testy nic . Pomużcie bo szaleje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga55
Dlaczego jestem pomarańczowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by bylo dziewczynki, tylko mnie ten sluz niepokoi. nie jest taki, jak przed ciaza. wtedy doskonale wiedzialam, kiedy mam owulke a teraz klapa :-( co do jajnikow to nie odczuwam tego, niestety... czy chcialabym dziewczynke? trudno mi odpowiedziec na to pytanie, jak widze roczna core szwagra to wtedy mnie ogarnia pragnienie cory, ale jak patrze na fotki naszego maluszka, to wiem, ze chcialabym to powtorzyc i miec jeszcze takiego malutkiego chlopczyka. No i nasz Krzysio mialby pewnie z brata wiekszy pozytek :-) Maz na pewno bardzo chce coreczke. A ja bardzo chce byc w ciazy i urodzic zdrowiutkie malenstwo, juz nie bede wymagac konkretnej plci. byleby synek mial rodzenstwo a my malutka kruszynke w domciu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja jestem a Was nie ma :/ Przed chwilą pokłóciłam się z mężem i nie gadamy ze sobą, poszło o fajki. Oboje paliliśmy, ale w niedzielę podjęliśmy decyzję, że skoro staramy się o dziecko to czas rzucić, no ale Michał chciał teraz iść do sklepu i kupić sobie fajki! To mu powiedziałam, że nie będę się do niego odzywać jak zacznie palić, to on powiedział, że on się nie będzie odzywał jak nie może palić. No i tak się do siebie nie odzywamy :/ Kurcze nie rozumiem go, nałóg jest ważniejszy od zdrowia dziecka? Ja jakoś nie palę, staram się o tym nie myśleć i nie ciągnie mnie. Olga musisz zarejestrować swój nick żeby był czarny, inaczej będzie cały czas pomarańczowy. Co o śluzu, to tak właściwie ile powinno go być. U mnie w czasie owulacji występuje, ale nie wiem czy w odpowiedniej ilości, dlatego tak na wszelki wypadek chce kupić wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×