Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Nusienka do Polski jedziesz??????a bedziesz tu zagladac?????? bo wiesz,kilkudniowa nieobecnosc i bedziesz sie musiala od poczatku wkupic:):D:):D:):Dzartuje:) ale masz faaaajnie:)zazdroszcze,ja jeszcze 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto aktualizuje tabele?.. ja musze wpisac date @..chyba wyjdzie jakis 4.02-- jejku tyle czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia w pierwszy dzien zwariowala-to jej pierwsza choinka w zyciu..cud ze drzewo jeszcze cale..hehe Do polski jade tylko na 4 dni ale przeciez internet jest wszedzie..oczywiscie ze bede zagladac... Angi a ty na jak dlugo jedziesz..chce ci sie autem?? absolutnie nie lec samolotem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecalam pisac jakie mam ksiazki wiec pisze:) 1)Ciaza-poradnik dla rodzicow-dokladny opis wczesnego okresu ciazy 2)w oczekiwaniu na dziecko 3)Ciaza tydzien po tygodniu-przewodnik-----to jest wlasnie ten dziennik,autor Annette Nolden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny po pierwsze moja akyualizacja tabelki: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak... . .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3...........07.0.......brak......Szczecin/Dublin 12)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(1 0. 07)…..UK 15)Suri-30................2........19.01..........brak.. ............śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................?????.................wrzesień 09...........???? 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1 Pewnie dlatego ze jakos kiepsko mi idzie w toalecie. Czy to objaw ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogolnie to spaaaaaaaaaaaaaac. I jeszcze mam wstretna zgage. Meczy mnie juz ponad tydzien. Mam dosc. Poza tym sesja zaraz a ja jeszcze zadnej ksiazki nie przeczytalam. Musze zaczac cos dzialac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny faktycznie nie wolno za nic samolotem leciec????wszedzie pisza inaczej?naprawde to moze mi zaszkodzic?tak czy tak raczej jedziemy samochodem,najpierw do moich rodzicow do Wloclawka,wiec bedziemy jechac jakies 17 godzin,chyba ze pogoda bedzie kiepska:( a juz ci mowie gdzie te kg upchnelam hahaha:D:D:D 1)w dupke 2)w udka 3)w boczki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka aktualizacja już jest. Moja kicia też pierwszy raz widziała choinkę, ma dopiero 4 miesiące :) Przed chwilą dostała w pupę, bo łaziła mi po blacie w kuchni, wczoraj zżarła kiełbasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trabka,jak ci zaraz nakopie do dupki to zobaczysz!!!pisz mi tam szybciutko wszystki kilogramy a nie tylko te na plusie,bo mi sie przykro robi:(:(:( BEDE PLAKAC:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce kotka:D:D:Dale niestety jeden nam juz uciekl,ale przeciez go karmilam,tulilam i calowalam,chyba mnie nie lubil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi 17 godzin???!!! Kobieto będziesz wykończona. A może zapytaj lekarza jak to dokładnie jest, co? Trąbka no koniecznie dużo owoców i warzyw, jedz zupki, pij dużo wody niegazowanej i soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam ponownie. Juz wrocilam z pracy! Dlaczego nie ma mnie w tabelce??? Nie moge tuy siedziec calymi dniami, bo pracuje, ale to nie znaczy, ze mnie nie ma:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana,to dobrze hahaha:D:D:D bo myslalam ze tu goruje w tabelce:D:D:DA tak powaznie to ja mam nadzieje ze przytyje tylko tyle co tzreba:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi samolot przezz pierwsze 3 miesiace zabroniony!!! Zmina cisniej jest za niebezpieczna.. oczywiscie tyle dziewczyn lata bo nie wie itd..ale lepiej dmucham na zimne... moze to nie to samo ale..moj maz ma zatkoi i jak akurat ma zapchane to placze z bolu w samolocie tak dziala na niego cisnienie..a co dopiero na takie malutkie ziarenko z serduszkiem???!! pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha:D:D:D:D:D:DRadek mnie tak nazywa hahahahaha bo je tak kocham ze im oczy wychodza z orbit:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie bardziej bala samochodem, wymuszona pozycja przez dlugi czas, wstrzasy. Ale nie chce straszyc. Co do tycia to chcialabym zakonczyc na +10+12 ale boje sie ze to tylko pobozne zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak... . .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3...........07.0.......brak......Szczecin/Dublin 12)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 13)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 14)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(1 0. 07)…..UK 15)Suri-30................2........19.01..........brak.. ............śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................?????.................wrzesień 09...........???? 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1 Juz sie wpisalam. Mam 9 dni do @. Czuje bole podbrzusza. Narazie to tyle. Glupio mi, ale dzisiaj zrobilam test. Nie wytrzymalam. Oczywiscie negatywny. Za wczesnie...wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, rozumie Cie. Ja nie wiem jak wytrzymam 3 miesiace nie lecac do Polski. Ale mysle, ze samochodem mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???.........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)....Warszawa 6)Kobietkaataka22.....2........24.01............???..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........????..........brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.....brak...........Konin 9)milutkaaa...............1..........8.01........brak... . .. .....Rzeszów 10)Nefretete23..........1..........12.01......brak... ........Zakopane 11)Nusienka -24.........3...........04.02......brak......Szczecin/Dublin 12)olenka81 - 27........4...........16.01......brak............Londyn 13)olga55.................4..........31.12...........bra k.. ........Poznań 14)Skorpionka-27.......0..........???.........córeczka(1 0. 07)…..UK 15)Suri-30................2........19.01..........brak.. ............śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495.................4..................wrzesień 09.......nadal 60 2)Kami-30................?????.................wrzesień 09...........???? 3) Angioletto............. 5...................wrzesień 09.......nadal 65 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×