Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Angi, odpoczywaj sobie, dobry pomysl z ta sobota :-) ja jestem, siedze na kanapie z lapem na kolanach, czekam na meza i \"Klan\" :-P Maly spi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto powiem ci ze to wszystko mienie od 4 miesiaca bedziesz jak nowonarodzona zobaczysz wtedy bedziesz miala energii za dwoch :) ja tak sobie teraz przypominam to naprawde dziwie sie sobie skad ja ta energie czerpalam praca dom gotowanie sprzatanie a z pracy wracalam o 19.30 a dom byl wypolerowany na wysoki polysk :D ale pierwsze 3 miesiace byly koszmarne pamietam tylko luzko dno miski lzy w oczach i meza ktory siedzial nademna i nie wiedzial jak mi pomoc :( ale kochana glowa do gory bedzie lepiej czas naprawde szybko leci jak poczujesz kopniaczki tych nalych stupek to zobaczysz juz zapomnisz o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki własnie dałam Obiadek męzowi ! . Musze jakoś sobie poradzić .Dzisiaj byli znajomi fajnie miec bliskich . Kobietki mam pytanko czy tego wiesiołka musze brać cały czas mimo tego ,że teraz nie planujemy . Myslałam żeby brac od Maja co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes,juz jestem w domku i za chwilke zaczne obierac warzywka na zupke blotna:D:D:Dmoja ulubiona dzisiaj:Da za pol godzinki jade po mojego Radke na stacje metra:) juz nie moge sie doczekac do soboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana milego weekendu zycze :* dziewczynki a ja wlasnie mierzylam temperaturke 37,4 :) moj mezus zaraz na nocke idzie na szczescie ostatnia ja nadal w luzku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie jeszcze nie bo z tym testem to ja sama nie wiem czy ja juz zwariowalam czy co patrze i sama nie wiem normalnie wariat ze mnie tak wiec poczekajcie z gratulacjami :) pozniej jak juz bedzie wiadomo mozecie nawet kwiaty wysylac ;D heh moj mezus tez juz mowi ze to chyba to a stwierdzil tak po tym jak sie wkurzylam i poplakalam a sama nie wiem o co dodam ze wlasnie we wczesniejszych 2 ciazach bylo to samo pirwsze co mnie dopadlo to placz o byle co hym ale moze to tylko moje urojenia nie wiem pewnie pomyslicie ze wariatka ze mnie i bedziecie mialy racje ale musze sie komus wygadac bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bo wyslalam meza po termometr heh juz 3 razy sprawdzalam i jest 37,5 37,3 pisalyscie ze trzeba rano ale podobno nie nie wiem sama rano tez zmierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, ja teraz tez sobie zmierzylam, a co tam, i wyszlo 37,1. Ale mierzona rano - 36,5 :-( Zobacze jak bedzie jutro rano, bo powinno sie ja mierzyc rano. Jak sie podniesie, to bede szczesliwa, bo jesli nie bedzie oznaczala ciazy, to przynajmniej bede wiedziala, ze mialam owulacje (tak wychodzi z testow, obserwacji niby tez i wyliczen).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie poslusznie:) mialam dzisiaj okropny dzien:( strasznie mnie rzygalo..w pewnym momencie sie rozryczalam:(:( kolega wyjechal mi z tekstem: strasznie zle wygladasz..co ci jest? jestes blada jak trup\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete bidulko🌼na pocieszenie:) ja mierzylam(tylko kilka dni)temp tez w ciagu dnia:) i rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko skad to moje zwracanie, powiekszone piersi itd...ehhh...czekam do poniedzialku na @, mam nadzieje,ze dojdzie w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widze ze @ masz na kilka dni, to moze jeszcze za wczesnie????? Ale nie chce Cie wkrecac.... Moj maz wczoraj tez pawiowal :-O grypcia zoladkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny..ja juz w Polsce..ale zimnica..ide wlasnie po ten wiesiolek..mam nadzieje ze bedzie magiczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 12 i nic nie wyszlo a emamcia 20 i miala kreche, wiec albo kupilam do dupy test,ale nici z tego...ale co mi tam jak nie teraz to za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homoseksualista_z_Vogue
ja tez mam takie plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki mialas tez jaka czulosc ? bo ja mialam 10iu a dziewczyny gdzie wy mierzycie temperaturke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak ja moge miec 20 heh dziewczyny ja mam 13 - 14 dni powiennam dostac 20-21 :) heh jak moge miec 20 i test mogl by cos pokazac penie bym jeszcze owulacji nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete kobietko !Trzymaj się jeszcze kilka dni zostało!Jak nie przyjdzie w terminie to rób teścik jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kochana nie sugeruj sie innymi u jednej sie wiecej wytwarza hcg u innej mniej to ze test nie pokazal jeszcze nie znaczy ze nie jestes trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie emamcia:)Moja kożelanka robiła 2 testy i też jedna krecha,a okazało się że jest i 2 krechy jej wyszły dopiero tydzień po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, godzine temu testowalam... kupilam najczulszy test 10 ml. no i wyszla lekka druga kreska. ale jeszcze sie nie ciesze bo juz raz tak testowalam przed @ i wyszla tez lekka kreska a potem @ przyszla.... wiec czekam do terminu @ i wtedy zobacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×