Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

amigagdynia86 o tobie mowilam o tobie :) wyslalam ci zaproszenie na nk ale nie przyjelas :( zmykam dziewczynki dobrejnocki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie jako pierwsza dzisiaj:) mialam lekka noc w koncu,przespalam cale7godzin:)ale rano juz piersi daly o sobie znac.szczypia mnie sutki,wy tez tak macie brzuchatki??? dziekuje wszystkim za gratulacje:)w koncu zaczne uzupelniac moj dziennik dzisiaj:) dziekczynki z uk,czy ktoras jest konkretnie z londynu???tak sobie mysle ze jestesci etak suuuper babkami ze chetnie zapraszam na kawe:) natomiast reszta kobitek z Polski,czy ktos jest z okolic,Wloclawka,Bydgoszczy lub Pily??? Skorpionko,wrzuce dzis zdjecia,pomozesz mije zamiescic w naszym albumie? :) czy wszystkie macie haslo????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry barddzo... Wczoraj bylam u kolezankia ona ma 4 mies synka.. takie zlotedziecko ,superow..przebawilam z nim cale popoludnie.. dzis oczywiscie mialam sny ze jestem z dzieckiem itd... wy czesto macie sny z dzidziusiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, hey Angie:) Mam dziś 21 dc i nic nie widzę, hehehe. Chociaż moja mama wczoraj powiedziała, że mam jakieś inne oczy ( nie wie, że się staramy o dziecko ) :) :) :) Kiedy zaczynają się zmiany w piersiach? Swędzenia i takie tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tak kika dni przed spodz@ i oczywiscie po...najlepsze jest to ze wtedy przyjechala do mnie szwagierka,kotora niewidzialam nie z kilka miesiey..nic nie wiedzialaa..ja z reszta jeszcze tez nic nie wiedzialam..a na do mnie :ze Aniu..czy ty przypadkiem w ciazy nie jestes..tal jakos czuje intuicyjnie i tez po oczach..-a ja jej mowie-ze nie..ze nie wiem dopiero @ jutro i tak zesmy czekali na ta@ 4 dni i wkoncu zrobilam test-wyszly 2 kreski!!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się czyta takie opowieści....lepsze to niż książka:) No i krzepiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie!!!:D:D:D niezgadniecie gdzie jestem????!!!! W PRACY!!!! jednak poszlam:( piersi zaczely mnie bolec krotko po owulacji,na ok 1.5 do 2 przed terminem @ wiec bardzo szybko,takze mnie swedzialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienka gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak sie czujesz?????????????????????? przeskakuj do tabelki!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wszystkie dziolchy??? spia jeszcze???? wstawac!!!!nie chce tu sama siedziec!!! ale juz!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jak się śnią dzieci to wróży kłopoty. Ale biorąc pod uwagę specyfikę sytuacji, ciągłe myślenie na ten temat, przeważnie przed snem....to chyba się nie liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj angioleto
czytaj uwaznie, niusia wcale nie jest w ciazy, tylko wspominala. widac, ze kazda z was ma druga w dupie i mysli tylko o sobie. nawet czytac dokladnie nie chce sie postow innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja juz czuje sie troszke lepiej to moze uda mi sie zajrzec do was czesciej jeszcze troche sie mecze ale tabletki pomagaja., mam jeszcze brac przez weekend a jak bole glowy nie ustapia to musze polozyc sie do szpitala teraz czytam te moje duze zaleglosci gratuluje brzuchatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUU, mamy to inwigilatora...ciekawe, czy z nudów, czy desperacji....to takie żałosne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny pomaranczowy nicku!!! nikt cie nie prosil o udzielanie sie na naszym topiku,nie przypominam sobie zeby ktos takze cie tu wogole zapraszal.co,wolne od szkoly dzisiaj i nie masz co robic???hahahha:Dahh te dzieciaki... Nusienko,wybacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzis tak cichutko????wszystkie macie dni plodne czy co:D:D:D ja nadal w pracy:( ale wiem ze koncze o 13:)jeszcze tylko 2.5h:) i potem odpoczne sobie mam nadzieje,ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,chyba wariuje bo pisze sama ze soba:D Brzuchatki i mamusie,powiedzcie mi prosze ile jadlyscie na poczatku ciazy(ja-5tydzien),bo ja nie za duzo.mam apetyt normalny ale zawsze albo to nie mam czasu albo tego cco chce zjesc:o czy zmienilyscie jakos swoja diete??? Wiecie co,Radka mama dzwonila wczoraj do niego nagle,i zapytala czy Liwia jest w Ciazy????a on szok i powiedzial ze nie.:D:D:D tak sie umowilismy ze powiemy wszystkim osobiscie.ale skad ona to wiedzxiala?????????:D:D:Dohh te tesciowe hahaha:D:D:D a moze znacie jakis fajny pomysl jak powiedziec rodzicom???moze male skarpetki lub buciki dac???czy to przesada?a moze najlepiej wprost?hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi trzymaj sie w tej pracy :* a po pracy zafunduj sobie mega leniuchowanie :D a u mnie hym zrobilam test i znow to samo najpierw nic a po godzinie taki cien kreski widziany dopiero jak sie dobrze przyjze ;( i wydaje mi sie ze to zawsze sie tak robi to chyba to o czym pisza ze nie odczytuje sie pozniej przecierz gdyby wtedy byla to ciaza to teraz krecha musiala juz byc ciemniejsz ;( wiec chyba nic z tego ;( co prawda cos zaczelo sie dziac i dzis rano tak troszke mnie cycuchy pobolewaja gdzie po porodzie wogole ich nie czulam ale nie robie juz sobie nadzieji ami fajna masz ta rodzinke :) widze ze sie nie pomylilam i naprawde z ciebie zakrecona babka heh jak najbardziej pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale motam się między mopem a deską do prasowania:) Zaraz śmigam na małe zakupki i pokarmić łabądki na plaże. A myślę, że małe buciki albo skarpetki to super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi ja tesciowej wyslalam mmsa ze zdjeciem usg zaraz odzwonila i nie mogla uwiezyc mowi naprawde a my w smiech i tak naprawde heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba poczekac jeszcze powinnam bo przeciez jeszcze 12 dni do @ zrobie test jesxzcze ze tydzien a jak nie wyjdzie to poczekam na @ oby nie przyszla a SIOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia,ja tez tak mialam na poczatku,masz jeszcze malo hormonu,to normalne:) tak,chyba takie malutkie skarpetki im dam:) ale masz fajnie,plaza....... ahhhhh:Drozmarzylam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia,u ciebie jeszcze 12dni do @?????????????????????? o matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to nie oczekuj ze od razu wyrazna kresska wyjdzie,ale moim zdaniem skoro juz teraz cos sie tam pojawia,to.....CIAZA!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,pisalam pisalam i juz musze konczyc bo ide do restauracji na 2 h,musze tam sie przeniesc z laptopikiem i pracowac zeby miec oko na pracownikow bo szef anie ma.niestety tam nie ma sieci wiec:(:(:(zobaczymy sie dop wieczorkiem. po pracy jade po Radka i idziemy na spacer nad tamiza:D:D:D do zobaczenia kochane.ohh,juz sie boje ze 100 stron naskrobiecie hahaha:D:D:D:D.ja poprosze was o jakies streszczenie jak wroce hihihihih:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie melduje, dzis mam takie urwanie głowy... 18 mojej siostry :D- pomagam jej szykowac przyjecie :D. Tez słyszalam,ze mozna poznac po oczach,że kobieta jest w ciazy. :) Nusienka84- świetna historia. :D Do pomarancza- wiem,ze czesto nas czytacie,ale to napewno z zazdrosci,ze tak szybko nam sie udaje. Mamy tu milą atmosfere i pewni to was boli,ze tak duzo osób do nas dochodzi :P Aha i tak na marginesie załozylam ten topik"staranka o bobo",żeby was wkurwić, a także zeby sie wyróźniał od innych i bylo w nim duzo ciepla. Wiem,że na forach jest brak tolerancji,ale to normalka- to wy jestescie dziecmi, i jestescie malo dorośli. Je nie wpiepszam wam sie w topik. U nas nie jestescie proszeni!!! angioletto - dbaj o siebie i sie nie przemęczaj Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, uciekam... z nudów, bo nikogo ty nie ma odezwalam się u naszych drogich kolezanek- na topiku, który podawala karolina :D buzka :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka1112 zycze wiec udanej imprezki :) aha i jeszcze jedno dzieki Ci kochana za ten topik jest naprawde super atmosferka no i to ze tak nam tu staranka gladko ida heh buzaki wielkie za zalozenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×