Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

oh kochana no widzisz :) :) :) :) :) :) :) :) gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.......brak...........Konin 9)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 10)milutkaaa.............1..........8.01...........brak. . . . ......Rzeszów 11)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 13)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 14)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495..................7..........................0 1 09.....- 3kg(57kg) 2)Kami111...................6...............wrzesień 09.........nadal58 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.......+1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1 5) Szuszunia................ 5.................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycje zeby zamiast tej wagi przy zaciazonych wpisywac w ktorym cyklu sie udalo. ta waga w przyszlosci moze zdolowac a info o cyklu da nadzieje starajacym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a propos wagi to waze juz 57 kg.. ;) ostatnio zjadlam wiaderko lodow czekoladowych .. ale wiecej zachcianek nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! dawno nie pisalam. Zaraz nadrobie zaleglosci ale najpierw cos popisze. U mnie spoko. Piersi nadal bola, zgaga nadal meczy ale nie wymiotuje. Nie mam jakiegos wzmozonego apetytu. ogolnie jest ok. Dzis poszlam na zakupy i musialam kupic staniki o 2 rozmiary wieksze 70D na 75E normalnie melony ;) :D Poza tym moja mama juz wie bo niestety tak wyszlo. Chcielismy jej powiedziec dopiero po badaniu ale wczoraj przyparla mnie do muru ;) Ale nikomu wiecej narazie nie chcemy mowic. Dopiero po 21.01 jak bedzie wszystko w porzadku. Pozdrawiam i zabieram sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete, Emamcia i Szuszunia moje serdeczne gratulacje!!!!! jest nas coraz wiecej ale super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczeta mysle ze dopisze sie do waszej tabelki bo juz w pracy myslalam sobie o was i o tym ile naskrobiecie od ostatniego wpisu. Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)dexa....................1........31.12.........brak... ... .Wrocław okol. 4)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 5)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 6)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 7)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 8) Markotka-23..........1.......koniec 01.......brak...........Konin 9)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 10)milutkaaa.............1..........8.01...........brak. . . . ......Rzeszów 11)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 12)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 13)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 14)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 15)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 16)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........+waga 1)Kasia495..................7..........................0 1 09.....- 3kg(57kg) 2)Kami111...................6...............wrzesień 09.........nadal58 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.......+1 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09........+ 1 5) Szuszunia................ 5.................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) amigagdynia86.............16..............30.06.09.............-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziolchy:D:D:D ja wlasnie wrocilam.jestem baaaaardzo zmeczona.wlasnie ogrzewam sie pod kolderka:) ale nas duzo:)faaaajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angieletto hihi ja tez wrocilam mega zmeczona z pracy a teraz sie tez pod kolderka wygrzewam. Teraz zmeczenie bedzie twoim codziennym towarzyszem tak jak i zgaga niestety:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie niewiedzialam co to jest,a to pewnie ta cholerna zgaga:D tak,padam z nog jak ty:D:D:D ale u nas zimno.wspolczuje wam dziewczyny.u nas jest dzis minus dwa,a ja sie czuje jak na syberii:D:D:Dwiec ciezko mi sobie wyobrazic ze nadal zyjecie przy minus dwudziestu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi nie ma co gratulowac... to bylo rok temu te 2 kreski...znasz historie :( teraz czekam tydzien na owulke i dzialam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pierwsze usg ide chyba 24 labo 27 stycznia. potem w 10 tc 14.02 na walentynki z meżem - taki prezent mu zrobie. a ze chodze to prywatna klinika to bedzie usg 3d i dzidzius juz bedzie dzidziusia przypominal.. no i juz nie dopochwowe usg to bedzie... fajnie ze mi pracodawca oplaca abonament na prywatne kliniki w moim miescie i nie tylko... dostep do badan dzieki temu mam nieograniczony.. a propos: prawdopodobnie od 2007 r jest taka ustawa ze kobieta w ciazy ma prawo do dwoch badan 3d z NFZ i nie musi placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dlatego ja sie ciesze ze dowiedzialam sie w 8 tygodniu dopiero. I na dodatek trzy testy wyszly negatywne dopiero szpitalne badanie poczu dalo pozytywny wynik. Apropo zgagi. Przez nia odechciewa mi sie wszystkiego , nawet jedzenia. Mysle ze przez to schudlkam dwa kilo:(. Ale z dzidzi na szczescie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooo.......Gratuluje nowym dziewczynom:) Nefretete też tak miałam żu dotarło i uwieżyłam dopiero po usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boziu ale byk uwierzyłam hihi przepraszam :) Jnarazie nie mam ani zgagi ani mdłości.Nie mam tylko apetytu i brak smaka na kawę. Brzuch mnie tylko boli wieczorami ....tyle z moich obiawów a to już 6 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja jestem przerazona:( boje sie,ze radosc nie potrwa dlugo,albo ze to ciaza pozamaciczna czy cos:(:(:( ciagle mam mokro i co chwile sprawdzam czy to czasem nie krew..mowie Wam, jesli w ciagu tego tygodnia oszaleje:( do lekarza narazie nie mam po co isc, bo kreska slabiutka,ale widoczna..w poniedzialek albo wtorek powtorze i pojde zrobic bete a pozniej jeszcze jedna,zeby sprawdzic czy przyrasta i wtedy umowie sie na wizyte i dopiero zaczne sie cieszyc...teraz wszystko jest pod znakiem \"?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale Ci się nie dziwię Nefretete ja nie wierzyłam dopóki nie zobaczyłam kropeczki na usg.A co do tego,że masz mokro to normalne jak tak mam cały czas to jest dobry obiaw :) Mój lekarz powiedział że samemu trzeba wierzyć że wszystko jest ok.Zabronił mi czytać fora o ciążach pozamacicznych i innych takich..Powiedział,że sobie kobiety głowę nabijają i same potem się martwią a to bardzo źle dla dziecka w brzuszku .. Tak,że kochana myśl pozytywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami bedac po 3 stratach to jest cholernie trudne:(pocieszam sie tym,ze duzo wymiotuje od samego poczatku, wiec moze tym razem bedzie inaczej..brzuch czasem mnie pobolewa...ale z drugiej strony mysle sobie,ze to za wczesnie...bo mdlosci mam od tygodnia a kreska na tescie slaba a zrobilam ten bobo test i moze byc za malo hcg i znowu poronie samoistnie....buuu:(:( nikomu nic nie mowie, bo nie chce zapeszyc..nawet Wam nie napisalam wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA TRZYMAJ SIE PRZYTULAM CIE WIEM JAK MOŻESZ SIĘ CZUĆ ...JA TAM BĘDĘ TRZYMAĆ KCIUKI I WIERZYĆ ŻE SIE UDA DBAJ O SIEBIE !!!!!TAK?PAMIĘTAJ,ŻE TOPIK SZCZĘŚLIWY OD ATKI FLUIDY:):):) PRZEZ PRZYPADEK TU NIE TRAFIŁYŚMY...:)PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete,prosze mozesz mi cos wiecej napisac??? dlaczego mialas tyle poronien?ja nie wymiotuje,to znaczy ze cos nie tak???.jutro zaczynam 6-ty tydzien i boje sie bo nie mam nawet mdlosci.Boze moze faktycznie mam ciaze pozamaciczna ,czy cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete wyślę ci na klasie moje gg jak będiesz chciała poklikać to pisz ja prawie zawszę mam komp włączony bo to moje narzędzie pracy:)Zawsze to raźniej sie komuś wygadać :) No i jeszcze te nasze nazwiska;)to też może coś znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi..co do mdłości i wymiotów ja też nie mam kochana.Ale mój lekarz powiedział,że niektóre kobiety tak mają i nazwał je szczęściarami .Moje kumpele dwie były w ciązy i ani razu nie miały mdłości i nie wymiotowały urodziły zdrowe dzieciaki w terminie wiec kochanie nie martw się jest napewno ok!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×