Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Lepiej za bardzo sie z Polakami za granica nie przyjaznic w pracy bo niestety zaqwsze podrzuci ci klode pod noge. Ja jestem wlasnie w takim przypadku. Jestem w 16 tyg ciazy i zadna polka nie poniesie za mnie nic. Ciagle dzwigam te same ciezary. To straszne bo niestety bede musiala zrezygnowac predzej. Emamcia kurcze trzymam kciuki z calej sily. Mam nadzieje ze niedlugo pochwalisz sie zdjeciem slicznej fasolki:) Do wszystkich brzuchatek czy macie takie paskudne zylki na piersiach??? Bo moje sa cale w zylkach i takie strasznie spuchniete. Dobrze ze nie bola ale za to strasznie swedza. Ktos mnie brutalnie z tabelki wykreslil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś o @ podczas ciąży. Wklejam dla zainteresowanych : Krwawienie może pojawiać się jeszcze w pierwszych 2–3 miesiącach ciąży. Jest to usuwanie resztek błony śluzowej macicy, które nie zostały pokryte łożyskiem. Te menstruacje, nazywane poronnymi, nie są groźne ani dla płodu, ani dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia, ale on nie będzie chciał plastrów, bo mówi, że chce palić, bo lubi i tyle :( Co do testów, to wcześnie testujesz, ale skoro już teraz coś się pokazuje to kto wie :) Nie kuś tak, bo sama zatestuję niedługo, bo mam jakieś dziwne przeczucia :P Małgosia a czemu nie zrobisz testu? W czasie i po @ temperatura jest niska, dopiero w owulację się podwyższa i jest wysoka do @. Dziewczynki dopisujcie się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak...........Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........ 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.... 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........ Trochę zaktualizowałam, kogo jeszcze nie ma niech się dopisze, usunęłam osoby, które się już u nas nie pojawiają. Ami nie wiem czy dobrze wpisałam Twoje dane :) Dziewczynki brzuchatki wpiszcie ilość cykli starań do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) poplotkowalam z kumpela, podniosla mnie na duchu i jutro ide na bete a w czwartek do lekarza na sprawdzenie czy pecherzyk jest na swoim miejscu... ciagle latam na siku, gonilysmy na zmiane z kolezanka:D troche mi niedobrze, brzuch pobolewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie. Ale sie rozpiusalyście.... Jestem padnieta po tej balamdze... Wybawiłam sie za wszystkie czasy, oraz zwichnelam kostke. Zapomnialam dodac,ze z moim @ jest dosc dziwnie. Chyba jutro pójde do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pobyczyłam na maksa :D Też ostatnio kupiłam sobie w bon prixsie 2 bluzeczki ale tuniki jedna elegancką do prcy a drugą na codzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefretete cieszę się, że jesteś dobrym nastroju i że koleżanka namówiła Cię :) Bóle brzuszka to norma, macica rośnie, ale to już na pewno wiesz :) Mnie też cały czas już teraz brzuszek pobolewa i czuję jakbym miała zaraz dostać @, mam też uczucie mokra, takie dziwne, jak przy owu, a śluzu płodnego już nie ma, więc na pewno jest już po. Nie chciałam się wkręcać, ale to jest silniejsze ode mnie :( Fajnie jest doradzać, a trudniej samemu wprowadzić pewne sprawy w życie. Sprowadźcie mnie proszę na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka jaka ładna tabeleczka:) A te cykle to ciągłe starania czy jak z przerwą to też liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Atka:) To niezłe szaleństwa były co :)? A co ci sie z tym @ dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.... 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jutro poczytam o czym pisalyście, dzis juz nie mam sily. Wiec napiszę co i jak z moim @. Wiec w poniedziałęk zaczełam plamić, wtorek, sroda krwawic troche,czwartek, piątek, sobota plamic,ale bardziej niz w poniedzialek, a dzis z rana znowu mi tak delikatnie krew pociekla ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle wczoraj to miałam przeboje... Wyszykowałam sie na impreze, u mojej mamy w bolku umyli schody, \byly takie mokre,ze zrobil sie lód, ja schodzilam na obcisikach w bialych spodniach i sie poslizłam i spadlam ze schodów, jeszcze nawet na impreze nie dotarłam, a na imprezie zwichnelam kostkę.... A bawilam sie super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka kochana, a może Ty jednak jesteś w ciąży, wszystkie objawy na to wskazywały i wszystkie byłyśmy pewne, ja nawet przepisałam Cię do dolnej tabelki :) A ten skąpy @ jeszcze to potwierdza. Może jednak warto zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja ostatnio przyznam ze jak bylam na wyprzedazy to jak mi sie podobala jakas obcisla bluzeczka to sobie ja odpuszczalam:(. Wybieralam bardziej luzne tuniki:):) i takie zeby mojej dzidzi bylo cieplo czyli dobrze okrywajace brzuszek. Dziewczyny nie pamietam ktora to mowila ale bylo cos powiedziane o pasie na brzuszek. Jak to wyglada i gdzie takie cos mozna dostac bo tez mam krotka kurteczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykl starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.... 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........4 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ to byl dziwny, bo jak pocieklo to porzadnie,a później te plamienia jasno brazowe, bylo ich troche. I jeszcze dzis rano, tak mi pocieklo z rkawałkiem blony sluzowej,a teraz sucho :(... Mam test, moze zrobię... Tylko nie wiem kiedy. Troszke wczoraj wypilam i mi niedobrze :(:(:(:( wydaje mi sie,ze macice mam nisko, wiec to nie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga o pasie pisała Angioletto, ale dziewczyny radziły bardziej spodnie biodrówki z pasem z gumy, która rośnie razem z brzuszkiem :) Ja zmykam, bo mnie mąż przegania, no i wybieramy się też na światełko do nieba. Będę jutro rano, to sobie poczytam co naskrobałyście :) Do jutra, pozdrawiam, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-22...............0........?????.......brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykl starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.... 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009.........4 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie teraz przyznam:) POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 5...................wrzesień 09.... 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........wpadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×