Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Emamciu nie rozumiem, wynik bety był negatywny, a mimo to lekarz kazał powtórzyć badanie za tydzień? Fajnie, że trafiłaś na ludzki szpital i przyjazny personel, bo to oprócz wiedzy też jest ważne. Trzymaj się kochana, jestem z Tobą!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu, przytulam Cie mocno. I mam nadzieje, ze za tydzien test bedzie jednak pozytywny 🌼 dziewczyny, a ja z zupelnie innej beczki.... Nie podoba mi sie mimo wszystko, ze ktos regularnie nawiedza nasz topik. Z ostatnich wpisow mozna sadzic, ze wchodzi tez sobie na n-k i oglada foty... nie wiadomo, czy to ktos z nas, czy nie, wydaje mi sie, ze nie, tylko dziwi mnie, dlaczego ktos sie uwzial akurat na nas..... Nie wiadomo tez, co jeszcze takiej kreaturze moze strzelic do glowy. Dlatego, i tu bardzo Was przepraszam, ale musialam usunac ze znajomych wasze profile, bo nie chce, by ta osoba, latajac po n-k dotarla do mnie i nie daj Boze zaczela np. wysylac informacje czy fragmenty moich kafeteryjnych wpisow do znajomych, typu opis sluzu :-P itd... Mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie i nie bedziecie miec mi tego za zle. Podam publicznie swojego maila, przez ktorego mozna sie ze mna kontaktowac poza kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam,że powinniście poblokować konta na n-k nie będzie problemu tak jest najbezpieczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myslałam o tym by założyć sobie prywatny topik np.na gazeta pl. a ten skasować ,ale nie wiem czy to dobry pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina dziewczyny podawały tutaj linki do swoich kont na nk, stąd ta wiedza. A te nawiedzenia moim zdaniem spowodowane są tematem naszego topiku, zakładają nawet topiki krytykujące nasz. Nie wiem co Wy na to, ale może założymy sobie nowy temat, np. "starania 2009" czy coś w tym stylu, nie będzie prowokować i dadzą nam święty spokój? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina m ---ja Cię bardzo dobrze rozumie.. wiem, że jesteście super kobietkami, ale są "nieżyczliwi" którzy mogliby narobić dodatkowych zmartwień, niepotrzebnych !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze mnie rozumiecie :-) Co do zmiany topiku, to jak tam uwazacie, ale jezeli ktos odwiedza nas tu, to odiwedzi i na nowym... A na tym jest magia i klimat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka zgadzam się z Tobą.. możemy się przenieść na inny topik, taki, który nie będzie zachęcał nazwą upierdliwych osób, by do nas zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innym temacie też pewnie ktoś się pojawi, ale nie tak często. To określenie "bobo" tak ich prowokuje, które zresztą mnie też się nie podoba, ale każdy ma prawo mówić na swoje dziecko jak chce i nic mi do tego, ale nie każdy ma takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko,to moje leniuchowanie wcale nie jest takie rozowe:D:D:Dprzeplecione stresem niestety(praca:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście nie chcę nikogo urazić! Tak, jak już pisałam, każdy może nazywać jak chce, a temat typu "starania 2009" jest bardzo neutralny. Myślę, że powinna zadecydować większość. Jeżeli większość będzie chciała mimo wszystko zostać tutaj, to ja też zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto tak wiem .. czytałam o Twojej pracy.. cięzko cokolwiek zasugerować.. :( ale sądze, że im wcześniej wyjaśnisz tą sprawę tym lepiej... przyjamniej nie powinnaś wtedy się tym już tak bardzo stresować... decyzja jednak należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Markotka:)a moze inny tytul,co? w koncu jedna trezcia z nas to juz brzuchatki:) moze cos jak Nasz topik,to tylko przyklad:o mam wiesci od Emamci:)dzis na 17ta idzie do lekarza na dodatkowe badania i przygotowanie do nast ciazy.musimy ja wspierac teraz!!!! ale musze wam powiedziec ze to silna babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko,wiem,ale chyba jakos wytrzymam do wyjazdu do Polski.zobaczymy co jutro szefowa mi powie:o hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi a moze wiesz czemu lekarz kazał jej powtórzyć test za tydzień, skoro teraz był negatywny wynik? Pozdrów ją koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angi-- najważniejsze to nie martw się!! Cokolwiem by ci nie powiedziała... :):):) dziewczyny muszę mykać do obowiązków.. zaglądne wieczorem do Was... gdzieś Was znajde gdyby co... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze nigdy nic nie wiadomo,w szpitalu przestala krwawic wiec byla szansa.czasami hormony tak dzialaja.nakjbezpieczniej powtorzyc badanie.cokolwiek sie stalo Emamcia jest gotowa do staran o upragniona coreczke i zaczyna w kolejnej owulacji:) lekarz dzis ja poprowadzi i pewnie okresli kiedy ma zaczac:)dzielna dziewczyna:)pozdrowie ja:)dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda dzielna dziewczynka Nasz topik podoba mi sie :) co myslice babeczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia napisala ze nie robili bety badanie bylo z moczu bete bedzie pewnie miala dzis wieczorem:)wiec jest nadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi jak będziesz miała jakieś wieści od Emamci to pisz :) Nasz topik :) super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×