Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

cześć Kami :) Jak samopoczucie? Może Ty masz chociaż dobre wieści, bo coś się zaczyna u nas na topiku źle dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeśli chodzi o ciążeto chyba ok:) Nie mogę tylko wyleczyć tego zapalenia górnych dróg oddechowych i się chyba przejdę do laryngologa bo to juz za długo trwa:( to prawda jakoś się u nas smutno zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami no lepiej idź, bo teraz nie ma żartów. No smutno się bardzo zrobiło, ale liczę na to, że jak dziewczyny wrócą (Angi i Emamcia) to wkleją nam miliony uśmiechniętych mordek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami mejl dotarł, ale zdjęcia nie ma :) no @ powinna być w piątek, jeżeli dobrze owulację wyliczyłam, zobaczymy, kupię test na piątek i zrobię rano o ile wcześniej @ nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede trzymać kciuki by nie było:D posłałam jeszcze raz teraz powinien być mam nadzieje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamciu...nie martw się....ja przez 4 cylke starań liczylam wszystko i obserwowałam śluz i tylko czekalam na objawy.. i co?? objawy byly... ból brzucha piersi...zle samopoczucie...i czym się kończyło ?? spóźnioną @@@@@@@@!!!! i to spóźnienie za kazdym razem dawało nadzieję... masakra...aż wkońcu na początku grudnia odpuścilismy z narzeczonym...nic nie liczyłam...w przytulaniu chodziło tylko o przyjemność ( tak jak kiedyś to było) i postanowilismy że chyba nie będzie nam dane...a tu 30. 12. narzeczony zakupił test i uparł się żebym zrobiła...i co ?? 2 krechy:):) no i wniosek z tego taki jak odpuściliśmy wszystko to dzidzia zamieszkała u mnie pod sercem...i nie liczyłam żadnych dni...nie obserwowałam sluzu....i prze cały czas myślalanm że dostane normalnie @....więc polecam duzo relaxu i wyluzowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co piszesz to sama prawda ja też odpuściłam ostatnio i stwierdziłam,że co ma być to będzie i tak się skupiłam na pracy,że zapomniałam o dziecku jak się okazuje skuteczne to było i byłam w wielkim szoku jak pojawiły sie dwie kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami a kiedy następna wizyta? Wiesz co, nie wiem czemu ale jakoś przestałam się nakręcać. Mam momenty, że jestem pewna, że to ciąża, a są i takie kiedy jestem pewna, że przyjdzie @ i nie mogę się jej doczekać, żeby rozpocząć kolejne starania :) W tej chwili mam takie lekkie podejście, co ma być to będzie i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się dobrze tylko czasem mnie te wymioty dopadają:) a tak poza tym to nastrój bardzo dobry:):)wizyta w piątek bedzie moja druga:):) a słuchajcie mam pewnien pomysł... może każda z nas wstawi wiadomość z duuuuuuzą ilością uśmiechów dla angio?? co wy na to?? jak wróci z tego szpitala to miło jej będzie:):) i oczywiście na pewno przyniesie dobre wieści:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobre podejście !!!! My staraliśmy się kawał czasu a ja do tego stopnia byłam nakręcona że blokowało mi to jajeczkowanie.Wiem bo jak mąż wyjechał i wiedziałam,że nic z tego to lało się mi po nogach a jak wrócił to znowu to samo...Mowie Ci nasza psychika ma strasznie duży wpływ na wszystko lekarz powiedział że ok 50% kobiet ma z tym problem są zdrowe wszystko jest ok tylko same się blokują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu świetny pomysł:D A mam doCiebie jeszcze pytanko? Masz już porobione badania i zakładał ci lekarz kartę ciąży? bo ja pewnie wszystko na 2giej wizycie dopiero za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Angio o ktorej tu intensywnie myślimy, żeby przyniosła pozytywne wieści ze szpitala:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) taka uradowana pewnie bedziesz jak zobaczysz swojego bobaska:):):) 🌼 dla Ciebie od nas wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla angi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no badania mam zrobione ale wyniki w środę a w piątek wizyta no i powiedział że wtedy zaloży mi ta kartę ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻:::):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:DD:D:D::D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami chcę podejść na luzie, nie mniej jednak kupię wiesiołek i castagnus, bo mam dziwaczne cykle. Angi dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie musisz koniecznie napisac jak było bo ja dopiero w poniedziałek ide:)ale ci powiem,że się stresuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami czyli nie masz jeszcze karty ciąży? Dlaczego lekarze nie zakładają jej od razu po stwierdzeniu ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×