Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Pati nie do końca rozumiem o co chodzi? Podejżewasz wczesną ciążę, a pojawiło się krwawienie, czy tak? Jeżeli po 5 dniach od starań, to może być to plamienie implantacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi to leż chociaż i nie przemęczaj się. A pytałaś lekarza o ten wyjazd do Polski, nie zaszkodzi taka długa jazda samochodem? W pracy powiedziałaś czemu Cię nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh,glupia jestem,w koncu nie zapytalam wrrrr:( a w pracy wiedza ze mam problemy z tarczyca wiec poki co tego sie trzymam:oale mi glupio.bardzo mnie meczy ta sprawa.czuje duzy dyskomfort.i odkladam to pojcie do pracy.nie chce nawet o tym myslec.nie czuje sie tam najlepiej.i teraz sie w dodatku martwie ze nie powinnam tam tyle siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi nie wiem na jaką umowę pracujesz, ale może powinnaś wziąć sobie zwolenie na jakiś czas, żeby się wszystko unormowało i po wizycie u lekarza w Polsce wróciłabyś do pracy, jak lekarz oczywiście pozwoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u mnie jest tak kiepska sprawa,z tymi ludzmi zaczelam wspolprace juz 2 lata temu,pracowalam z nimi w sklepie na czas nieokreslony.potem przeszlam do restauracji,umowy mialy byc ale nie ma.nikt nie dostal.kilka miesiecy temu przeszlam do biura i tez nie mam umowy.nic nie podpisywalam.ale wiem ze pracuje tam na warunkach okreslajacych prace na czas nieokreslony.niestety nie mam zadnego dokumentu.dostaje jednak tzw pejslipy.dokumentuja one moja miesieczna prace i zarobki.nie wiem co robic.zdaje mi sie ze stalam sie leniwa.dlatego tak wymyslam.nie wiem sama:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Angi, wspaniala wiadomosc, wiedzialam, ze wszystko bedzie dobrze :-) GRATULUJE raz jeszcze i uwazaj na siebie...... 🌼 Megi, jak dobrze, ze sie pojawilas!!! Bo juz mi smutno bylo... :-( Gadaj zaraz, jak testowanie!!! Emamciu!!! Nie wiem, co Ci napisac. Mysle o Tobie. Trzymam mocno kciuki, zeby wszystko bylo dobrze!!!!! ❤️ I witam wszystkie nowe dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zmęczona ale nie mogę spać :) a do kawy mam wstręt bo tak by mnie chociaż troszkę podniosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pytanie jedyne na co mam ochote to zupki:)rosołki barszczyk no i dziś koperkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w spodniach na guzik cieżko sie zapiąć nie wiem czemu???wzdęcia,czy wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chyba faktycznie jestesmy podobne hehehe:D:D:D bo ja tez.wczoraj rosolek,dzis pomidorowa,a jutro zurek:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami kochana no u mnie tak samo!!!!!niby nic a jednak spodni nie dopne,juz nie mowie o tym jak siedze,szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi teraz musisz na siebie uważać i nic nie wymyślasz! Pierwsze 3 miesiące są najtrudniejsze i musisz szczególnie dbać o siebie i nie przemęczać się. Dziwne, że nie masz umowy, ale skoro dostajesz jakąś dokumentację to masz dowód na to, że u nich pracujesz. Ja myślę, że powinnaś na pewien czas odpuścić sobie tą pracę, ale to tylko moje zdanie, a decyzję musisz podjąć sama biorąc pod uwagę swoje siły i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko,pomysle o tym,nie jest mi teraz latwo niestety:o z jednej strony bedziemy potrzebowac kase a z drugiej nie chce stracic kropeczki. ide sie umyc,niebawem wracam:) Karola,uciekinierko haha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest to trudna decyzja, bo wiadomo, że kasa potrzebna, bo rodzinka się powiększy a dziecko sporo kosztuje, no ale o siebie też trzeba zadbać i o to bezbronne maleństwo szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdziescie polazly???????????????????????? czyzby sraczka-dziwaczka was odstraszyla??? swoja droga ktos ma zaciecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi ciesze sie bardzo az sie poplakalam jak zobaczylam te buzki :D wkleje wam to co do angi na gg wyslalam bo nie chce mi sie now pisac dziekuje wszystkim o troske jestescie kochane caluje was mocno dziewczynki dajecie mi naprawde duze wsparcie DZIEKUJE!!! wklejam : pojechalam do lekarza ale kazali jechac do szpitala trafilam do swietnego szpitala zaraz sie mna zjeli pobrali mocz i kazali czekac co bylo najdziwniejsze przestalam krwawic ucieszylam sie nic nie bolalo przyszedl lekarza dwonil do kiliniki polozniczej ale nie chceli przyjac bo dopiero od 6 tyg zobaczylam karte ktora mial lekarz bylo tak napisane HCG i taki haczyk myslalam wiec ze pozytywny ucieszylam sie ale lekarza wrocil i powiedzial ze nietety jest juz negatywny i ze znow doszlo do wczesnego poronienia ;( rozplakalam sie przytulil mnie i i opowiadal o kobietch ktore tez tak mialy kilka razy i pozniej rodzily zdrowe dzieci min o swojej matce opowiadal powiedzial ze mam zrobic za tydzien jeszcze test i jak bedzie pozytywny mam wrocic do nigo i wtedy juz pojde do tej kliniki jesli negatywny to zapewnial ze uda sie nastepnym razem plakalam jak wychodzilam podbiegla pilegniarka i wlozyla mi w reke chusteczke i przytulila wszyscy byli bardzo mili przynajmniej tyle pozniej pojechalismy do lekarza umowilam sie dzis o 17 na wizyte chce zeby zrobil wszystkie badania i przygotowal do ciazy nastepnej jest mi smutno ale trzymam sie teraz znow zaczelam krwawic niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :) jestem :) emamcie.. czekam na wieści.. nie moge uwierzyć.. napewno wszystko będzie dobrze :) przecież niektóre z kobiet mają normalnie jeszcze okres przez miesiąc, dwa w CIĄŻY!! Więc i dla Ciebie mam nadzieje skończy się to dobrze!! angioletto super wieści :):):):) nie przemęczaj sie :) Karolina M. jestem jestem tylko czytałam zaległości :) Atka1112 jak fajnie, że się odezwałaś!! :) Co u Ciebie?? Jak starania?? My chyba jakoś podobnie będziemy czekac na @ a raczej nie czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia bidulko będzie dobrze nie płacz już !!!zobacz na jakich fajnych ludzi trafiłaś!!!!a jesteś na specjalnym topiku więc będzie dobrze my to wiemy....trzymaj sie dzielnie i napisz jak będziesz po wizycie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia to cudownie, że trafiłaś na taką fachową opieke medyczną !! Przykro mi bardzo z powodu straty... ja widziałam jeszcze nadzieje.. moge Ci dodać tylko otuchy :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×