Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katiaaa

Proszę o radę....to dla mnie bardzo ważne

Polecane posty

Może to pytanie będzie głupie, ale proszę o radę osoby bardziej doświadczone ode mnie w braniu tabletek anty. Lekarz zapisał mi yasminelle i powiedział że one są pewne na 100% ale żeby być pewną na 200% to lepiej poczekać na współżycie do momentu skończenia pierwszego opakowania. Wzięłam jak się należy pierwszą tabletkę pierwszego dnia miesiączki. Dziś wzięłam 9 tabletkę, kochałam się z moim chłopakiem do samego końca. Czy mogłam zajść w ciążę??? I czy mogę się kochać bez stresu przez cały okres trwania tego cyklu???Proszę o szczere i poważne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Moja rada: ZMIEN LEKARZA!!! NIE MA 100% ZABEZPIECZENIA PRZED CIĄZA!!!!!!! Nie istnieje cos takiego co dałoby ci 100% pewnosci ze nie wpadniesz! Nie wiem czemu lekarz wmawia ci takie rzeczy?! Ale sam sie osmiesza. Znam dziewczyne która wpadła stosujac tabletki prawidłowo. Organizm ludzki to nie maszyna i róznie to bywa. Zreszta wystarczy poczytac ulotke, zapewne jest tam napisane ze wskaznik skutecznosci tabletek to 99,9% czyli nie 100% i zawsze jest ten 0,1% wpadek. To bardzo niewiele i naprawde bardzo mało prawdopodobne jest zeby wpasc biorac prawidłowo tabletki ale jest to mozliwe i dcydujac sie na wspołzycie zawsze trzeba sie liczyc z konsekwencjami jakie moga wyniknąc. Bardzo dobrze ze chcesz sie zabezpieczac itd ale badz swiadoma ze niema 100% metody zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik...
Co do twojego pytania to rózne sa opinie róznych lekarzy. Niektórzy twierdzą ze zabezpieczonym sie jest juz od pierwszej tabletki( tak zreszta pisze w ulotkach) a inni radzą na poczatku dodatkowo sie zabezpieczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×