Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszolowki

on wchodzi w nią gdy ona śpi

Polecane posty

Gość deliosina
hlgugy - 2 dzieci, kilka nieprzespanych nocy i mogą cie przenosić i nie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wenecja85
W moim przypadku to nie jest możliwe. Mój chłopak parę razy próbował i jedynie co mu się udało, to wsunąć palec kiedy spalam odpowiednio wypięta. W każdej innej sytuacji budzilam się zanim doszło do czegokolwiek. Nawet po kilku kieliszkach wina. Pieszczoty owszem, "gra wstępna" ale o stosunku nie ma mowy. Budzę się za każdym razem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elozja
Wenecja85 - bo robił to nie umiejętnie, jeśli palec był bez poślizgu to poczujesz ale z poślizgiem możesz nie poczuć. Pozatym jak napisał Szczeciniak... to wymaga czasu i cierpliwości. Mój mąz mi tak czasem robi i powiem Ci że nie wiem kiedy on palcami jest we mnie i majtki na boku odchulone. Jak mówił wślizgnięcie palców zajeło mu 45 minut ! Ot tak sie poprostu nie da a ja uważam to za bardzo przyjemne doznanie bo wiem że mąż mnie pragnie czy śpie czy nie. Bardzo mi sie to podoba mimo że wolała bym pospać z tym że on jeszcze nie doszedł do etapu wkładania członka we mnie ale to pewnie kwestia czasu, aż jestem ciekawa czy mu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elozja
Poza tym facet jeśli coś takiego robi to musi być ultra delikatny aby kobieta go nie poczuła więc to i trening dla niego. Myśle że to całkiem fajny pomysł na nowe doznania i nauke szczególnie dla nieczułych twardzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikipol
kolego Szczeciniak doskonaly opis odzwierciedlajacy cala prawde o jakze interesujacych nocnych marewrach!!!powiem szczeze ze ja czasem wykorzystuje zmeczenie partnerki i jej wczesniejsza odmowe robiac jej na zlosc i rano mowiac "a wiesz ze i tak sie wczoraj kochalem z toba"coz ze w pracy oczy podpuchniete ale duma rozpiera haha,btw dla tych co uwazaja to za niezbyt kulturalne pomyslcie sobie jaka delikatnosc mozna wyrobic starajac sie nie obudzic ukochanej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość really bitch?
fajne, lubię to, bo poniekąd jest to dominacja (moja ukochana), jakby nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o, moj,boże...
Komuś tu zdrowo padło na głowę... Podjezdza lekko nekrofilią. Dla mnie to gwałt, jak można bez świadomości ukochanej nam przecież osoby robić coś takiego? Tak jak by zgwałcić kogoś pod wpływem np. pigułki gwałtu... Bez różnicy - nie było możliwości wyrażenia zgody bądź sprzeciwu, nie ma świadomości... Można zrozumieć delikatne pieszczoty na obudzenie i potem seks, ale stosunek 'na suchara'? :/ Co z tego, że to bliska osoba? Tym bardziej, jeśli się do tego nie przyzna, to gwałt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był też temat: on w nią wchodzi gdy jest pijana:O niedługo będzie temat: jak się zapatrujecie na seks z osobą spotkaną w nocy na ulicy, na który rzekomą zgodę wyczytujecie z twarzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gwałt w związku chyba trudno udowodnić w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gwałt to brak ZGODY gwałcone kobiety też mogą odczuwać podniecenie, coś to zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w związku można widać dużo, mam nadzieję nigdy w związku nie być więc róbta co chceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN23cm
A mi sie udalo pod koniec sie moja obudzila i byla bardzo podniecona trzeba sie natrudzic zeby osiagnac cel ale warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN23cm
Powiem wam tak jestem z moja myszka 3 lata mamy sliczna cureczke;D i tutaj sytuacja musi byc mocna jak stal a mianowicie zwiazek musi taki wlasnie byc:D a co do amatorskich zwiazkow po takim sennym sexie moze byc nie za fajne i moze to sie skonczyc klutnia :D I to nie jest nic zlego a gdzy ktos tak uwaza to najwyrazniej nie dorosł do pewnych spraw sex nie polega tylko na dopadaniu sie i telepania jak kroliki czy zwykle zmiany pozycji i pieszczoty trzeba na wiele mozliwosci fantazjowac i naprawde poprawia to stosunki po miedzy partnerami a i tez doznaja czegos nowego dziwnego ale i bardzo przyjemnego Ja np tak zrobilem gdy moja ukochana spala po jakiejs 1czy1,5 min sie obudzila byla zdezorientowana ale po kruciutkiej chwili bardzo sie podniecila i bylo naprawde przyjemnie POLECAM;D UWAGA DLA PANOW pozycja musi byc od boku wtedy jest najlatwiej bo to wymaga bardzo delikatnych powolnych ruchow aby partnerka sie nie przebudzila za szybko a i tak sie przebudzi nawilzenie jest wazne aby bylo gladziutkie wejscie to juz w waszej kwestji co uzyjecie trzeba nasluchiwac oddech gdy zmieni sie oddech kobiety na szybszy nie rowny to trzeba chwilke odczekac tak samo jest z dotykiem delikatnie sie rozkoszujemy aksamitem cialka partnerki nie wykonywac szybkich mocnych dwykierunkowych ruchow DELIKATNIE!A na koniec mozna troszke zaszarzowac troszke mocniej ale bez przesady :D aby partnerka sie przebudzila jezeli tego chcemy :D DA SIE ZROBIC I JEST BARDZO PRZYJEMNIE A O PODNIECENIU MEZCZYZNY TO JA JUZ NIC NIE MOWIE TO DOPIERO ADRENALINA I PODNIECENIE 3majcie sie i POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię eksperymentować w łóżku, nie jestem jakąś cnotką niewydymką ale uważam że obudzić żonę minetką (a później ewentualnie przejść do rzeczy:P ) a dymać ją na śpiocha to dwie zupełnie inne rzeczy... ja bym jebła partnera w łeb jakby tak zrobił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Kobieta pozwala mi na sex gdy spi. Nawet gdy ja mam ochotę przed snem a ona nie to mówi poczekaj aż zasnę. Trzeba byc bardzo delikatnym pierw palcami a dopiero potem. No i dodam ze musi leżeć na boku plecami do mnie,i nie zawsze się to udaje. A jakby jakaś dziewczyna chciała takiego sexu to moze jakieś tabletki na twardy sen nie próbowałem ale moze to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam nic przeciwko...Uczucie rosnącego w półśnie podniecenia jest super. Początek na tzw śpiocha,ale koniec w totalnym rozbudzeniu...Polecam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna i mokra
ja uwielbiam kiedy facec****epsza mnie we snie. wole jednak ja mnie ****aja jak nie spie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kocham sie z żonka gdy śpi.Lubi się budzic bo ma szczytowanie pomimo snu nawet sie nie obudzi często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi zawsze nadstawiam pizdę z rana, lubię jak mnie porządnie zerżnie na dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to nie podchodzi pod gwałt bo to jest gwałt, poprostu. Bez względu czy sie kochaja, czy sa ze soba, czy chodza, romansuja, wspolzyja itp. Jesli ktos jest nieswiadomy ze druga osoba go dotyka, piesci czy cokowleik innego to nieswiadomosc oznacza brak zgody. Pomijajac fakt ze, facet który w jakikolwiek sposób wykorzystuje kobiete podczas snu jest poprostu mhm....delikatnie rzecz ujmując żałosny, niemęski, a cała sytuacja jest poniżej krytyki. A druga strona jest taka ze, jesli według wykorzystującego - seks polega tylko na tym żeby brzydko obrazując temat - włożyć i sie spuścic. To gratuluje dobrego, owocnego współzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZA 40
A ja to bardzo lubię tak na śpiocha, mój mąż najpierw nawilży oliwką kutasa i powoli mi go wciska, przez sen wypinam mu pizdę żeby głębiej mi wsadził go, ale budzę się zawsze jak się spuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta jest bardzo czuła palec wsadze i to wyczje ale za to szybko się podnieca i pozwala mi na dużo i za to ja kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka lubi seks z rana, jak tylko przystawiam jej stojącego kutasa już wypina dupę i kręci nią aż jej wsadzę kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnie sprawa jest skomplikowana ale może to podchodzić pod gwałt /// Lepiej uzyskać jakąś formę zgody - taka zasada obowiązuje już zresztą w wielu krajach europejskich, że kobieta nawet jeśli jest żoną musi w widoczny sposób wyrazić zgodę na seks - nic nie ma domyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam dalam juz kiedys ogolne przyzwolenie mojemu, zeby bral kiedy chce. Jak ewidentnie ja nie bede chciala to sie ob u dze i zaprotestuje, ale jak spie albo lekko spie a nie protestuje to niech mnie bierze i niech sie bawi moimi cyckami. Czesto bywa tak, ze mnie rozbudza i jestem tak podniecona ze wypinam mu aby tylko umozliwic lepsze wbijanie. My sobie ufamy, moje cialo nalezy do niego tak jak jego do mnie, nie robimy nic wbrew drugiej stronie. Ja tam lubie jak np tak bez pytania zaczyna ugniatac mi sutki i bawic sie calymi piersiami, czy to w lozku czy np podczas ogladania filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćblefny
Na tego spiocha to pomijajoc ze to nieetyczne i jesli malzenstwo ma jakis kryzys to zona moglaby oskarzyc o nekanje i jakby g**** to mozna jeszcze zakladam dla swojej ukochanej kobiety zrobic duzo krzywde. Dawno dawno temu zrobil cos podobnego tatko dla mamy. Pojechal na caly dzien mial wrucic pod wieczor,mama zrobila co swoje czekala z kolacjo ja moze 1 rok spal sobje w lozeczku. Tatko nieprzyjezdzal zciemnialo zrobilo sie puzno mama jak siedziala na luzku tak ubrana polozyla sie na wznak w poprzek i pszysnela. Miala dziwny surrealistyczny jakis sen,snilo jej sie ze jest jakby w swoim domu rodzinnym jakis sad owocowy kturego tam niebylo a u nas jest,poplotany taki troche. Spala tam czemus na werandzie sama a ml rodzenstwo w domu rodzice jej dzies pojecgali,byla tylko sama choc tez niec taka dorosla. Jak tak lezala zauwazyla jakiegos chlopa za drzewem ktury pszemykal sie coraz blizej ich domu ,od drzewa tak do drzewa. Zaczela sie bac,zobaczyla ze jest juz podvoknem i zaczolnprzez nje elazic,ona nakryla sie na glowe chyba myslala ze jej niezobaczy,byl z zarostem taki typ bandyty. Nagle mama poczula ne nodze jego zimno reke ktura wedrowala powoli wyzej a mama lezala przerazona i wtedy uslyszala jego slowa lez spokojnie ani pisni bo pujde i podusze tamtych,i donjej tu siebrac. A traf taki byl ze tatko wrucil zobaczyl mame tak lezoco,zakrat sie donjej po cichaczy,bo zyli jesce dziatki, niejat, odrazu chcial sie z mamo ,,pszywitac"" Jak zauwazyl ze siebudzi powiedzial cicho mala lez spokojnie i zapakowal jego. A dla mamy to wsio siepokielbasilo juz obudzona ale w poswiacie nocnej musi niepoznala myslala ze to ten bandyta jo bieze,ani pisnela lezala poslusznie,dopiero jak tatko zrobil to dalej lezala i poplakiwala puzniej tatko zaczol pytac co jej jest niemogla chiba nic powiedziec,dosc ze na drugi dxien niemogla jesc byla jakas nerwowa plakala bez powodu dopadla jo jakas tajemnicza choroba,niewiedzieli co to do doktora dal jakes tabl na uspokojenie,nic niepomagalo mama sechla coraz bardziej dostala nawet tzw,,koltuna"" byla pszestraszona mocno. Dobze ze dzialali jeszcze babki szeptuchy tzw i blisko byla jedna z najlepszych . Pojechali doniej zeb odczynila urok i to siepowiodlo,nieodrazu musi ale mama powoli wrucila do siebje. Puzniej okazalo sie co bylo pszyczyno tej dziwnej choroby mamy ,dowiedzial sie nawetvdziadek to choc byla prawy czlowiek starej daty nigdy niezaklol w swoim zyciu ojca niby nieudezyl to lal niby pasem jegovstarego juz chlopacliczyc dzie popadnie pszez lep po plerach dal mu wycisk i pszykazanievnigdy zeb tak juz niezrobil mamie i to poskutkowalo ojciec juz nigdy tak mamie niezrobil zawsze sieupewnial czy jest pszytomna i to na 100℅.to wtedy juz tak. Bajka moze i przydluga ale to nauczka innym co lubjo siezakrasc tak ze to moze miec fatalnevskutki. Ja upszedzajoc pytanie skont wiem jak mial rok dodam ze uslyszalem jobwiele lat po tym jak opowiadala jakies babie a ja bylem i 2 pokoju niespal ibslyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanIsucz
ja tak moją budzę prawie, że codziennie. :D bardzo lubi być tak budzona , często ona na mnie wskakuje kiedy śpię. Także ten polecamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze budzę. Lubię taki przerywnik dni. Zasilana jestem i rano sobie myślę czy działo to się naprawdę: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×