Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszolowki

on wchodzi w nią gdy ona śpi

Polecane posty

Gość myszolowki

Czesc wszystkim, mamy pytanko. Czy ktos z Was probowal kiedys takiej sztuczki, ze kiedy kobieta spi facet w nia wchodzi? Czy ona moze sie nie obudzic w trakcie wchodzenia? (np. jesli jest dobry poslizg, bo ona ma owulacje, albo on zadbal o nawilzenie). Jestesmy bardzo ciekawi (ja i moj chlop) Waszych doswiadczen. Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolowki
Czy to mozliwe nie obudzic sie? A pamietala cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolowki
Czyli nie pamietala A mowisz jej ze to robisz? Jakos nawilzasz dodatkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamar32
a czy to nie podchodzi pod gwalt? Pomijam sytuacje w ktorej kobieta jest uprzedzona i godzi sie na taka sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolowki
OK no coz,trzeba sprobowac:) Dzieki my dear, jestesmy ciekawi dalszych opinii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziewczyna w nozy się do mnie przytula i przez sen mnie łapie za sprzęt to raczej nie jest gwałt. zawsze jesteśmy trzeźwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamar32
Nie no spoko jakies lapanie za sprzet czy obmacywanki nawet przez sen to ja rozumiem. tak sie tylko zastanawiam jaka by byla reakcja mojej kobiety gdybym ja wzial przez sen bez jakiegos uprzedzenia. Mysle, ze nie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie miała nigdy nic przeciwko bo na tyle mi ufa żeby wiedzieć że nie zrobie nic durnego jak będzie spała. to jest bardzo delikatny seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszolowki
No wlasnie, jesli wczesniej jest umowa, to OK. Ale jakby tak ni z tego ni zowego facet wpakowal mi fiuta w moją malutka gdy spie, to moze nie bylabym zadowolona? Ale jesli wczesniej sie zgodze, ze moze kiedys tam sprobowac, no i musi byc bardzo delikatny, to OK Ide spac, ale czekam na dalsze posty:) Dzieki za Wasze opinie Chlopaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ....
jak facet we mnie w chodzi gdy spie:)z tym ze ja to pamietam bo mam plytki sen a jakbym nie pamietala to gorzej bo co to za przyjemnosc by byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszolowki
Odswieżamy topik Panie i Panowie, piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetka o fujjj
na taka smierdzaca ranna cipke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyok
Uwielbiam taką pobudkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeciniak
Odkopie temat. Od 6 miesięcy testuję czy można i czy da uprawiać seks ze śpiącą kobieta która śpi bardzo czule (matka niemowlaka). Do czego doszedłem... nie raz do orgazmu ale nie w tym rzecz :). Otóż, moja żona jest dość dużą kobietą pod względem masy ciała i ja też ponad 100 KG więc tutaj pojawia się pierwszy problem który da się ominąć. Otóż pozycja od tyłu ale leżąca jest tutaj wskazana. Więc po pierwsze należy wykonywać ruchy kontrolowane i powolne, odchylić kołdrę lub poprawic ją jeśli oboje jesteście pod nią. Należy pamiętać że kazdy ruch kołdry może spowodować obudzenie partnera. Do partnerki trzeba się przysunąć i obniżyć więc jeśli mężczyzna jest wyższy przeszkodą mogą być podgięte nogi partnerki. Wtedy należy swoje nogi oprzeć o jej, i odczekać aż jej śpiący organizm zaakceptuje nasz ruch. Kiedy jesteśmy blisko siebie używając żelu na bazie wody nalezy naniesc niewielka ilość na palce i wślizgnąć palce pod majtki w celu ich odchylenia. To akurat nie jest łątwe kiedy kobieta nosi ciasne i szerokie majtałki. Wtedy najpierw należy że obniżyć z linii pasa (bioder) aby zmniejszyć naprężenie gum), potem można znów w okolicy tyłeczka można je zsynąć aby rozluzować naprężenie niżej. Cały proces wymaga zręczności i dużej delikatności. Najczęściej podczas całego procesu możemy używac tylko jedneł ręki bo w drugiej trzymamy żel. Ciągle nalezy kontrolować oddech partnerki, jeśli jest głęboki to partnerka śpi, jeśli sie zmienia na równomierny i stosunkowo płytki.... musimy poczekać. Zdarzy Wam sie że partnerka obróci sie w waszą stronę. Wtedy można zając się piersiami - KOBIETY NIE MAJĄ W NICH PRAWIE CZUCIA JAK ŚPIĄ - można je ściskać, całować a jak karmi podkraść dziecku mleko. Kolejnym etapem jest etap delikatnego wsunięcia członka.... najczęsciej z tak dużej ilości pracy samo to że członek dotknie warg sromowych spowoduje wytrysk ale nie przejmujcie sie tym, jutro tez jest dzień. Kiedy kobieta leży w pozycji nie pozwalającej w sposób "bezpieczny" na seks, zajmijmy się parnerką palcami. W moim przypadku partnerka jest bardzo wyczulona na dotykanie i nie zawsze to lubi a wręcz nienawidzi kiedy sie ją budzi do tego stopnia że ma ochote zabić co jeszcze bardziej podkręca męską śrubę zdobyczy. A więc najpierw wsuńmy palec pod majtki, a potem głaszczemy cipkę aby się przyzwyczaiła i po kilku minutach kiedy wyczujecie zę ma już morko (śpiąc ten proces trwa dłużej) wsuwamy najpierw jeden palec potem drugi. Ostatnio poszedłem ciut dalej wsadzając trzeci palec w odbyt (nie uprawiamy seksu analnego więc dupcia dziewicza). W tyłeczku poruszamy nim delikatniej aby zwieracze nas nie ścisneły bo bedzie po zabawie. Fajnie jest kiedy partnerka jest bardzo zmęczona... wtedy opuszczenie majtek zajmie kilka sekund. W ciągu 6 miesięcy prób i zużycia 2 dużych tubek znanej marki żelu na wodzie (UWAGA zapach żeli w nocy może drażnić) stwierdzam że jak dotąd tylko jeden raz udało mi sie uprawiąć kilkuminutowy seks z partnerką kiedy spała. Schudłem przy tym 5 Kg gdyż w czasie przysuwania się itp pracują niemal wszystkie mięśnie. Jest to olbrzymie wyzwanie dla mężczyzn. DA SIE TO ZROBIĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się takie coś. Byłabym oburzona gdyby moj facet wchodził we mnie gdy śpie i nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeciniak
za dużo jednak robiłem takich podchodów i waże teraz 35 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeciniak
chyba jednak jestem zboczony, bo na żele wydałem majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam i bardzo lubie
chcialabym tak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeciniak
Chciałem jeszcze dodać że problemem jest skrzypiąca kanapa...moja niestety skrzypi troche a pare metrów dalej śpi dziecko więc to wszystko razem daje takiego poziomu adrenaliny że po takiej akcji mężczyzna może mieć problem z zaśnięciem przez godzinę lub dwie. Ktoś zapyta czy nie lepiej poprosić partnerkę o sex lub coś takiego. Otóż, to co jest dane jest już zdobyte, a to co nie dane, jest jakby zakazane, a co najlepiej smakuje jak nie zakazany owoc? Jest jeszcze jedna zaleta... przy skrzypiącej kanapie, dziecku śpiącym w pokoju pare metrów dalej, mięsnie muszą pracować na najwyższych obrotach a to powoduje odchudzanie. Czasami przysunięcie się o kilka milimetrów zmieni postać rzeczy (z reguły penis nie ma metra żeby go jak szlauf zarzucić). Pamiętajcie też że ruch partnerki o centymetr lub 2 , pochylenie sie jej tak że jej pupa uniesie sie wyżej może cały plan zniszczyć, wtedy pozostają nam tylko analizy tego co robimy źle lub inne metody pieszczot partnerki.... lub po prostu można użyć żelu na siebie i pojechać na ręcznym ale raczej zdobycz leżąca obok będzie bardziej smakowitym kąskiem. PRÓBUJCIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna inaczej?
kojarzy mi sie to z nekrofilią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeciniak
Osoby podszywające się informuję że TEN wpis pod tym nickem jest moim ostatnim dlatego dalsze pojawiające się ( i te krótkie powyżej (oprócz dwóch) nie należą do mnie. Nie jestem nekrofilem ani zboczeńcem, pasjonuje mnie ciało mojej kobiety i kocham ją odkrywać jak niezdobyty ląd w każdej sytuacji życia kiedy tylko jest ku temu okazja mimo że czasem jej sie to nie podoba. POZDRAWIAM. Szczeciniak BEZ ODBIORU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna 13
ale jada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgotna 13
no ja nie była bym zadowolona jak by mnie pykał mój facet gdy ja śpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlgugy
nie wiem, jak trzeba być padnietym, by nie czuć, że ktoś się do nas dobiera :-0 no, chyba że ktoś tonę węgla przerzucał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxc
to zalezy, jak jestes z laska tydzien to moze i sie obrazi ja ze swoim jestem 9 lat i dziekuje Wam za pomysl :D zasugeruje mu to :D ale gdyby zrobil to bez wczesniejszego pytania mnie o zgode bylabym zachwycona :D do tej pory jedynie ja budzilam go siedzac na... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×