Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewseryta

moj facet to jednak swinia

Polecane posty

Gość rewseryta
najpierw kłamał ze to ktoś inny z jego konta....ale wiadomo nie uwierzyłam to się przyznał skruszony,dodam ze dostał w twarz i jak powiedziałam ze to koniec i mu nie wybaczę to się popłakał . dlatego mu wybaczyłam ale zastanawiam się czy to ma dalej sens ,jak on już teraz jest mną zndzony i szuka kontaktu u jakiś dziewczyn to co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiiiiiik
Dobrze robisz , nie pozwól sobie na takie zachowanie . Szczerze mówiąc Twoja sytuacja do złudzenia przypomina mi sytuację z moim facetem , z którym już obecnie nie jestem . Mam nadzieję , że w Twoim przypadku będzie inaczej , że Twój facet tylko chwilowo "zgłupiał" i szybko mu to minie , czego Ci oczywiście życzę . Aha , i zazdroszczę Ci wiary w istnienie normalnych meżczyzn , bo ja już takiej nadzieji zostałam skutecznie pozbawiona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczel go w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
szczeliłam mu w morde ..az był w cięzkim szoku..:D na razie z nim jestem ,obserwuje go troszke ,tłumaczy się również tym ze jego poprzednim kobietą to nie przeszkadzało i nie były w ogóle zazdrosne...:Oteraz ciagle mi powtarza ze jestem sliczna i wspaniała ,pisze mi komentarze do zdjęć ze ejstem cudowna :O jakoś wczesniej tego nie robił ,albo zrozumiał swój błąd albo nie wiem....oby to nie było teraz takie wymuszone ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to chyba czas pokarze ,jak się to powtórzy a Tobie to widocznie przeszkadza ,to zmień na lepszy model:) ale nie będziesz mieć gwarancji ze bedzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×