Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewseryta

moj facet to jednak swinia

Polecane posty

Gość karoolek......
a co zlego jest w napisaniu komus, iz jest łądnym jesli nam sie podoba. Ma facet taka potrzebę to nich se pisze. Jesli podrywac mnie bedzie na drodze , w autobusie , tramwaju , bibliotece , ładna kobieta , to mam ją odtracic bo ty tak chcesz ? puki sie nie dzieje nic groznego trwac zdarzenia rzeczy moga i nie nalezy z tego robic tragedi ani sprawy , bo tak wygladają kontakty miedzyludzkie ! Ale ty pewnie bys sie wsciekła gdybys zobaczyla swgo faceta z ladna blondynką w dodatku w mini spudniczce o swiatnych nogach i duzym dekolcie , która to jego adoruje bardzo delikatnie tak jak przystoi kobiecie , a wine za taki stan rzeczy zwaliłas by na niego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jest zazwyczaj tak ... ze jesli w zwiazku jest fajnie ,miło i wszystko jest poukładane... to czasami własnie trzeba troszke sie odprezyc i znalesc pretekst do małego problemu czy tez kłótni... w wieku lat 20 najlepszym sztucznym problemem jest inwigilacja w konto drugiej osoby własnie na portalach typu Nk.ewentualnie zamieszczenie zdiecia na fotka.pl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffsxxxxxxxxxx.x.x.x..x.x.
powiedz mu, jak się czujesz po tym jak on napisał do tej laski, że Cię zranił, że chyba już mu się nie podobasz skoro napisał do innej... I jakby się czuł na Twoim miejscu... może coś zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
no tak dla niektórych to są może sztuczne problemy ,dla mnie nie nie mam zamiaru akceptowania takiego zachowania,jeżeli jest ze mną to możę niech mi zacznie mówic i pisać ze jestem ładna a nie obcym dziewczyną ... denerwuję mnie to gadani ze bardzo kocha a ślini sie do innych ......:( i nie mamy po naście lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
hahha moj tez tak pisal do innych i nie ejstesmy juz razem, qtas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
zastanawiam się tez czy jest sens dalej z nim być ,niby to nie jest nic takiego ...ale zajebiście mnie uraził i jest mi przez niego smutno byłam przekonana ze juz nie zwraca na inne uwagi tzn nie szuka kontaktu rozmawiałam z nim to sie tłumaczy ze nie wie dlaczego tak zrobił ..jak można nie wiedzieć???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjhhh
nie sluchaj co pierdoli. Moj tez tak odpowiedzial, pozniej stwierdzil ze n apisal tak tylko z grzecznosci. A napisal lasce ze pieknieje z dnia na dzien, a mi nigdy tak nie poiwedzial. Faceci to chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
no wiem ze tak gada ,ja jak coś piszę do kogoś to wiem dlaczego a on udaje głupiego ,jakby zaćmienie umysłu miał chwilowe ...:O coś czuje ze to początek końca,nie wiem jak mam sie zachowywać ,czuje sie przez niego nieatrakcyjna i zaniedbana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To NIE JEST normalne i powinnaś go rzucić... mi się zdarzyło że jakiś zajęty mnie zaczepiał na n-k to mu odpisałam tak, że mu mam nadzieję w pięty poszło! Uciekaj od niego, bo to idiota jakiś... jak by mu kiwnęła palcem to by poleciał, jeszcze by się za nim kurzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, autorko, że masz sie o co obrażać... Głupie infantulne texty typu "jakbyś zabroniła mu się oglądac za babkami to jakbyś zabroniła mu oddychać", no proszę as, czym Wy tłumaczycie swoje denne zachowanie.Może Wam pasuje jak Wasz partner sie ugania za innymi ale autorce widocznie nie... mi też przyznam sie szczerze by nie pasowalo. Każdy ma swoją koncepcję związku. i jasne, ze jak kogos mamy to wszyscy nie stają się brzydcy. jak mój facet sie pyta czy ktoś mi się wydaje przystojny odpowiadam zgodnie z prawdą, on robi to samo. Ale po co facet autorki musiał ją o tym informowac? Może chciał sie zaprzyjaźnić...? Zatem autorko... masz racje ze sie obrażasz. Jeśli facet sobie nic z tego nie robi to powinnas pomyśleć czy on traktuje Cie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
dzieki:) fajnie ze ktoś się ze mną zgadza ,dla jednych to nic nie znaczy a dla innych takie zachowanie nie jest dopuszczalne...np dla mnie nie wiem czy on mnie traktuje poważnie ,miały być zaręczyny na początku przyszłego roku ale chyba nie będzie,teraz tłumaczy się tym ze nie ma pieniędzy na pierścionek i jednak to przełożymy...jakoś przestało mi na tym zależeć ,wszystko zepsuł ,codziennie mam ochote mu wykrzyczeć ze to koniec ,ze potrzebuję kogoś komu na prawdę na mnie zależy ..ale boję się ze popełnie błąd i odejdę od mężczyzny którego pokochałam całym sercem...jednak łudzę się ze to był jednorazowy występek a z drugiej strony martwię się ze takie coś już będzie się powtarzać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek.....
dobrze dla niego , ze tych zareczyn nie bedzie !! nawet nie wie przed czym sie uchronił !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasdgasfghklasd
twój stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
karolek nie mam zamiaru z tobą dyskutować ,jeżeli tobie coś takiego odpowiada to spoko ,ja już przejechałam się na nie jednym facecie i nie mam zamiaru kolejny raz się sparzyć ,nadal wierzę ze niektórzy faceci są w porządku i doceniają swoje kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWAmadzia
Powinni zabronic korzystania z tego portalu facetom bo to debile. Ja mam tam konto, mam kolegow i jakos nie musze codziennie ogladac ich zdjec, im prawic komplementow, pisac jak to mi sie podobaja ... Moj facet tez mial tam konto i pisal np do kolezanki swojej siostry (tez ja znam) czesc piekna, a potem sie tlumaczy, ze tak tylko pisal jak do kolezanki i zeto pasztet. to po cholere tak pisac. zaczepial tez moje kolezanki piszac im prywatne krotkie wiadomosci tak o bez sensu byle tylko zaczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWAmadzia
a co faceci co sie wypowiadaja w tym temacie to frajerzy, ktorzy mysla kutasem tylko i wylacznie. I nie wierze, ze ich kobiety skacza z radosci jak oni zaczepiaja inne kobiety, komplementuja, flirtuja i chuj wie co jeszcze. I wogole przytoczenie spalonej na solarium cycatej blondyny jest zalosne. Taka partnerka moze wyzwolic w innej kobiecie jedynie zal nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
jemu chyba juz sie znudził związek,jak tylko jakaś do niego zajrzy to przeżywa ze po co one do niego zaglądaja,a szczegolnie jedna,cały czas wchodzi na jego konto i on do niej też non stop ....jak dzieciak a ma facet 28 lat ,az napisał czy się znają:O ja bym to olała i zablokowała....Teraz udaje takiego kochaneggo misia aż si ę rzygać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooooooseesf
wsztscy faceci sa jednakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
nie wiem czy wszyscy sa jednakowi ,teraz mi sie przyznał ze z jedna sobie pisze ..tak niezobowiązująco ,teraz pisze a pozniej będzie sie spotykać ,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet sie nudzi
więc wyrywa laski na nk i tyle przecież nie pisał komplementów ot tak sobie ale czekał co laska odpisze, a skoro czeka na jej odpowiedz to jasne że chciał nawizać kontakt... facet jest dupa, da się przyłapać a teraz się idiotycznie tłumaczy i broni swojej wolności i prawa do prywatności... no nie rozśmieszajcie mnie prywatność w związku i prawo do zarywania innych dup...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
na to wygląda ze sie nudzi ,szuka kontaktu bo ciale wchodzil na nk zobaczyc czy mu odpisała,teraz jest to samo 15 razy dziennie wchodzi....:O nie wiem co mam z tym dalej robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rozmawiałaś z nim poważnie? Wiesz, może ludzie mnie zjadą, ale jak mój facet napisał do laski która mu się swego czasu podobała, nawet nic z jakimś podtekstem czy cos, tylko takpo prostu, powiedzialam mu, że jestem mi przykro, bo ona mu sie podobala i kto wie czy caly czas nie... więcej tego nie zrobił. Jesli Cię kocha to jaki problem jest zrezygnować z chwalenia innych lasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiadomo, czy nie zrobił, czy zrobił tak, żebyś nie widziała, to po pierwsze. Po drugie, nie ma dymu bez ognia. Widocznie ciągnie wilka do lasu, i tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
rozmawiałam z nim ,mowił ze to tak dla żartu i zebym wybaczyła ,ze to się wiecej nie powtórzy ,nie wiem czy dalej coś pisze bo nie bede mu zlądać na nk choc znamh asło ,nie bede mu grzebac.....podejrzewam ze i tak wszystko kasuje.... Teraz moze nie pisze do jakiś dziewczyn ze sa ładne ale za to pisze z jakąs ktora ciale wchodzi na jeo profil i napisała mu ze chciałaby go poznać ...o tym mi powiedział i ze jej odpisał ze myślał o poznaniu na stopie koleżenskiej bo jest zajety ....co mam o tym sądzić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
teraz mi sie nie przyznał ze napisała do niego ze cce sie spotkac nie zobowiazujaco ,ja to przeczytałam a ten idiota codzi taki zadowolony ze az mi niedobrze kurwa to koniec mojego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu
Ej, jest tylu normalnych facetów. którzy są sami, a Wy jak zwykle biadolicie za takim, co was z buta traktują... wytłumaczcie mi ten fenomen, bo sam jestem facetem i za chiny nie mogę pojąć, czy lubicie tak samoudręczanie i powinienem laskę bić, żeby tak za mną płakała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
to był moj ideał nie pije nie pali,nie bije ,pracowity,kocany ale ma najorszą wade....niewierny szmaciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli facet nie obejzal by sie za ladna kobitka to znaczyloby ze cos z nim jest nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie oglądaniem, ale pisanie do kobiet i chęć konatku z nimi to inna sprawa. Przecież każdy wie, że z ładną kobitką facet się przyjaźnić czysto nie będzie chciał... Autorko, jeszcze zależy jaka była jego reakcja? Był raczej skruszony, czy się śmiał? Tak jakby się nic nie stało? Jak ja mojego przyłapałam na czymś podobnym, to, nie płaszcząc się, przepraszał i to szczerze. Nie wiem czy tylko ja z kobiet wymagam od faceta żeby nie miał jakichś tajemniczych koleżanek i przyjaciółek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×