Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewseryta

moj facet to jednak swinia

Polecane posty

Gość rewseryta

wczoraj moj facet cos skrobał na komputerze,tak zebym ja nie widziała....ale to nic ,poszedł się kąpać i ja wziełam komputer a on zapomniał si ę wyloować z NK ja tam patrze a on pisze do jakiejś klientki ze jest ładna i fajna ....kurwa ..wszyscy ale po nim bym się nie spodziewała..........teraz się tłumaczy ze to było dla żartu,pięne mi żarty mam ocote o zostawić i splunąc na niego.Co mam robic,pewnie to nie pierwszy raz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuteczek
Nie widzę problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
dla mnie to jest problem,bo ja nie pisze innym ze sa przystojni,po co on pisał taką wiadomość ,jakby szukał kontaktu z tą dziewczyną.... zawsze mi powtarza ze ja jestem najwazniejsza i tylko ja się liczę ,a teraz wyszło ze za moimi plecami pisze do innyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuteczek
To błąd,że nie piszesz.Wyluzuj trochę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
:D po prostu taka jestem ,jestem z nim to nie interesują mnie inni ,niczego mi nie brakuje i nie mam potrzeby nawiązywania kontaktu z innymi ale on chyba ma...uraził mnie tym bardzo ,martwię się jak to będzie dalej ...jak bedzieny dluzej ze soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie musisz z nim być. Nie musisz też być z żadnym innym. Faceci oglądają się za kobietami. To naturalne jak wschód i zachód słońca. Poza tym nie wierzę w święte kobiety, które mówią, że one to by nigdy itd. Więc pogadajcie sobie, on Ci coś nakłamie i będzie dalej dobrze. Jak fajny facet to co się przejmujesz. A jak nie fajny to co Ci zależy. Powodzenia, redemptorystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
wlasnie jest fajny ale z tym przesadził ,jeszcze sie wypi eral ze to nie on napisał...samo się napisało z jego konta......chce z nim byc aale strasznie mnie uraził,całą noc nie spałam ,bo myslałam jak kłamał w żywe oczy ze on nic o tym nie wie i to pewnie ktoś inny z jego konta....a przecież nikt oprucz mnie nie zna jego hasła i po za tym nikt by takic rzeczy nie pisał od niego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuteczek
Wiesz czasem warto sie nagiąć,a świat wirtualny to nie rzeczywistość.Nie możesz zabraniać facetowi oglądania się za ładnymi babkami,to tak jakbyś zabroniła mu oddychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
niec się ogląda ale niec do nic nie pisze i nie szuka kontaktu dla mnie to rożnica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuteczek
A nie lepiej by było razem sie pośmiać,niż zmuszać go do kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
jak by sie odrazu przyznał to nie było by problemu ale ja sie go pytam a on sie wypiera...tym najbardziej mnie zdołował ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiesz czasem warto sie nagiąć,a świat wirtualny to nie rzeczywistość.Nie możesz zabraniać facetowi oglądania się za ładnymi babkami,to tak jakbyś zabroniła mu oddychać!\" Właściwie dlaczego nie?! Oglądanie się za innymi laskami nie jest potrzebne do życia jak powietrze :] Gratuluje podejścia... Zrobił źle i już. Facet któremu nie brakuje czegoś w związku się tak nie zachowuje ot proste i logiczne. Ja bym się obraziła i to porządnie. A co jak któryś ze znajomych zobaczy takie komentarze? ... co sobie o nim pomyśli? Nie wiesz jakie są inne dziewczyny? Tamta do której coś napisał wiedząc o tobie będzie się puszyc do wszystkich jakby nie wiem ;] Ale twój chłopak nawet nie zdaje sobie z tego sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
dokladnie o to mi codzi ,on ma na nk moje zdjecie ....osmiesza mnie piszac do innych i to prywatne wiadomosci....pytałam sie go czy mu czegos brakuje to powiedział ze ma wszystko o czym marzyl,najlepsza kobiete na swiecie,dupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
rewseryta ----------------------- Ty wez na uspokojenie i nie psój facetowi dni wolnych od pracy , i nie zarazaj innych swa głupota i kretynstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
zle przeczytalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
a ty karolek nie udzielaj sie jak nie masz nic madreo do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
a co tu madrego mozna napisac !? zachowujesz sie ja pinda i wielkie chalo jeszcze robisz z rzeczy błachych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"klientki ze jest ładna i fajna \" dobra... wszystko fajnie :O ale o co chodzi? Jak jest fajna i ładna to jest... przecież jak ktoś jest w związku to automatycznie wszyscy inni nie stają się brzydcy i nudni :P gdyby się idiotycznie nie tłumaczył \"żartami\" to nawet nie było by się do czego przyczepić :O Szczególnie że nie podałaś tu nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
karolek taki cwany jestes ,ciekawe co ty bys zrobil jakby twoja kobieta pisala prywatne wiadomosci do innyc ze jest przystojny i fajny?mnie t uraziło i mnie osmieszyl bo ma moje zdjecie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
bo to pantoflarz wie ze ma kretynkę stad i tłumaczenia takowe dziwne były , a ze ja kocha .... cóż serce nie sluga ! ja tu problemu nie widze a na takowe reakcje ewentualnej mej kobiety zamykam drzwi z drugiej strony i tyle mnie widzi ! Rzecza ludzką - mezczyzny jest prawic kobiecie komplementy ! na odwrót juz nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
przystojny ! to stwierdenie faktu, nie ma w tym nic zdroznego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
osmieszasz to sie tu i teraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy Icek
ja bym nie chcial miec takiej kobiety jak Ty, daj ludziom zyc. Kobiety chyba tak maja, ze jak juz zlapia faceta to on ma patrzec tylko na nie, tylko je ma wychwalac. Poza tym nie ufasz mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
ale po co pisze prywatne wiadomosci i mowi ze był ciekawy co odpisze....Ty karolek tez masz takie rzeczy w zwyczaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek......
zdziwilas bys sie co wyprawiam , ale moja kobieta o tym wie , ale też ja sie jej powiedziec nie boję , bo jest normalna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewseryta
tak na pewno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×