Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i czy ktoś to robił

zwężenie płaszcza - czy się da, ile może kosztować

Polecane posty

Gość i czy ktoś to robił

? kupiłam płaszcz - dwurzędowy i z paskiem (bo oczywiście innych teraz nie ma). Zakłądanie paska strasznie mnie denerwuje. Zastanawiam się nad tym czy nie nosić go bez paska. Ale płaszcz wymagałby przeróbki - bo bez paska jest za mało wcięty w talii i ogólnie za szeroki. Czy krawiec może zwęzić taki płaszcz by był dopasowany do sylwetki bez konieczności zakładania paska? Ile to może kosztować (w małym mieście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czy ktoś to robił
płaszcz jest zimowy oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijowo
wydaje mi sie, ze juz taniej wyjdzie kupic nowy plaszcz niz przerabianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnn
moze jesli płaszcz kupilas w ktoryms z firmowych sklepów, daloby radę go oddac? przewaznie jest na to 30 dni. Albo sprzedac na allegro np? bo wiesz, jesli sie go jakos przerobi, moze nie byc taki jak chcialas, lub moze stracic fason i wtedy juz klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififuigfigfifi
Oczywiscie, ze mozna. Przerabialam dwa plaszcze - jeden zwezalam w ramionach - za jakies 25 zl, drugi mocno skrocilam - chcialam, zeby wygladal bardziej jak kurtka, niz plaszcz (ta sama cena). Tak wiec - nie sa to wielkie koszta, wazne, zeby krawiec byl dobry i umial obie poradzic z grubym materialem. Zdecydowanie obie przerobki wyniosly mnie taniej niz kupno czegos nowego, a przynajmniej mam teraz mozliwosc bardzo czestego zmieniania wizerunku;) mam jeszcze fajne futerko, wiec naprawde - moge sobie pomykac codziennie w czym innym;) nie wierz tym, co mowia, ze takie przerobki sie nie oplacaja, to bzdura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×