Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzdyzia

MEDIA MARKT WIELKIE MAGAZYNOW

Polecane posty

nie wiecie Do kiedy trwa wielkie wietrzenie magazynow w media markt? czy jest onodo konca roku czy dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanieee
czy to jest tylko chwyt reklamowy czy waktycznie wszystko jest przecenione? bo musze kupic do nowego mieszkania pralke, lodowke, kuchenke i jeszcze pare pierdol no i nie wiem gdzie wyjdzie to najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala cytrynkaa
taaa media markt :/ tam lepiej nie kupujcie :/ aparat Nikon w media kosztował 700 zł ten sam w zwykłym sklepie kupiłam za 450 zł , mama kupiła piec elektryczny mastercook w małym sklepie za 1200 a w media ten sam za 1800 zł :/ Kupiłam monitor LG w małym sklepie za 450 w media identyczny 700zł :/ A teraz niby wielka wyprzedaż :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsqfkjdfhkfddfs
ostatnio byla mp3 w media 180 a mix electroinc za 100 mam znjomego ktory pracuje w media ten sklep porazka tylko ze marka wyrobiona zna zachodzie to cos takiego jak H&M ja zwsze jak czegos szukam ogladam ulotki potem ceneo i wtedy kupuje a media to rzadkosc bo naprawde drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje5gr
reklamowy gniot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra20
hm kupilismy telewizor :)) wart 3500 zł, z czego podczas promocji kosztuje 2999 zł, nie wiedzielismy nawet ze bedzie 500zł obniżki, dlatego jestesmy bardzo zadowoleni z tego powodu :P :) a wiemy ze tv jest wart swoich pieniedzy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhhh
a ja kupiłam termowałki,w Auchanie za 200zł, a w Media są za 150zł (wściekły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki okien nie zamkną
:-) żarcik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×