Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dusidusidusi

DUSI, DUSI, CO ROBIĆ !!!

Polecane posty

Gość ana19791
jak rozrozniacie astme od przeziebienia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-nka
ana19791 przeziębieniu towarzyszy katar, kaszel, gorączka, osłabienie, mięśniobóle, a także duszności i trudności w oddychaniu gdy mamy zapalenie oskrzeli lub płuc ... itp. astma - pojawia się nagle gdy mamy styczność z alergenem na który jesteśmy uczuleni np. mleko, roztocze kurzu domowego, pyłki roślin, sierść kota czy psa ..... itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccccccccccccccccccccc
co teraz pyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraaaaaaaaaaaa
topik padl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergiczka76
nie jest dobrze - ciągle kaszle i jest mi duszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę pulmoterol na rozszerzenie oskrzeli i flixotide , czy robić przerwę między tymi lekami, np. 15 min. czy można jeden po drugim? jak wygląda bronchoskopia , strasznie się boję a mama skierowanie, czy gdzieś wykonują w narkozie? poszukuję dobrego pulmonologa z Warszawy może być prywatnie albo na kasę chorych mam skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efelinkag
ja też mam ataki astmy i robie tak : oddycham głęboko biore inchalator a jak ni epomaga to łokciami opieram sie o parapet(stojąc) albo ja ci sie jeszcze kreci w głowe (tak jak mi zawyczaj ) to leże z nogami do góru lub siedze z głową do dołu (żeby krew przepłyneła do muzgu a na uspokojenie biore szklanke wody niegazowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie jeden po drugim , mam inne wziewy ale biore jedno po drugim. Astma rózni sie od pzreziebienia. Bo duszności dopadają nagle bez przeziębienia. mam rózne nasilenia duszności z kołataniami serca włącznie. Najgorsze jest , jak mój maniak mąz, kupi zapalniczke i ja rozbiera, np. wyjmuje zaworek , kamień i wtedy uchyla sie gaz i TO MI SZKODZI. Sama zapalniczka nie, ale on dłubie w niej i rozbiera na częsci , totez ten gaz jest duszacy. dusdi tez ciepłe powietzre i mróż. Duszi stres, ale najbardziej niektóre zapchy. Dusi czasami po wypiciu zbyt ciepłego napoju. Lub odwrotnie zbyt lodowatego. Wiele rzeczy mnie dusi. A spirografie ostatnio miałam dobrą. Najgorsze to kołatania serca . Gdy mówie męzowi by nie rozmontowywał zapalniczek, odpoiwada : bierz leki. Bywa, ze nie pomagaja, tylko dopiero pomaga Berotek. Do d..y z dusznosciami. Przy niektórych dusznosciach az mdli i zbiera sie na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak mu wytłumaczyc by nie rozbierał tych idiotycznych zapalniczek, bo sam gaz jest na prawde duszacy. On mało z tego rozumie, mysli, że to wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak mu wytłumaczyc by nie rozbierał tych idiotycznych zapalniczek, bo sam gaz jest na prawde duszacy. On mało z tego rozumie, mysli, że to wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku, jak mój syn miał początki astmy, też myślałam, że się przeziębił, albo zbiegał za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wygląda bronchoskopia, czy przy astmie wykonują? czy boli, czy można w znieczuleniu oólnym? Bardzo się boję tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję dobrego pulmonologa z Warszawy, znacie takiego? proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka3333
U nas w pracy to mnie klimatyzacja dosłownie wykańczała...Ciągłe miałam przesuszone gardło, oczy, wszystko. Dlatego zaczęłam myśleć o inhalatorze i niedawno kupiłam. Model nazywa się Alergia Stop. Dużo nie dałam, bo lekko ponad stówkę a działa w porządku. Szybko inhaluje, czuć dużą ulgę zwłaszcza na gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankadario
Poręczny fajny jest mój Baby, wyglądem przypomina zabawkę ale jednak parametry ma już dość zaawansowane choćby pojemność jest okej i tempo rozpylania też już raczej z tych szybszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankasii
Zadowoleni jesteśmy z inhalatora Baby szybko lek wytwarza aerozol jest wygodny we wdechu, w zestawie masz smoczek dla najmłodszych dzieci takich nawet od jednego miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby dla niemowlaków, jest bezpieczny, nie robi tych decybeli jakoś dużo przez co mi dzieciaka nie odstrasza już na wstępie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma słabych stron inhalator Simple a w każdym razie jeszcze mi się nic takiego nie uwypukliło – szybki wydajny łatwy w podłaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×