Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czerwona herbata

jak odzyskac kochanego?

Polecane posty

Gość czerwona herbata

opowiem wam moją historie, byłam z moim facetem 4 lata, wyjechaliśmy razem do dużego miasta gdzie i zamieszkaliśmy razem wbrew woli jego mamy bo ona zgody na to nie wyraziła. Mieszkało nam sie całkiem nieźle, oprócz faktu ze jego matka mnie nienawidziła za to, ze mieszkam z nim bez ślubu za to mój facet nawet nie miał w głowie mi sie oświadczyć, byłam coraz bardziej samotna bo on zamykał sie przede mną i nie rozmawiał o żadnych problemach. po roku podczas jednegoze zjadzu na studiach poznałam chłopaka no i oszalałam zauroczyłam sie po uszy. i ze wzajemnością. przez pierwsze miesiące broniłam sie przed tym uczuciem pomimo ze nie układało sie z moim facetem to ciagle chciałam z nim byc bo kochałam i nadal kocham. No ale odkąd wróciłam do siebie do domu a on został sam w Krakowie to juz był tptalny kataklizm. spotykałam sie potajemnie z tym nowym i tłumiłam wyrzuty sumienia. juz było za pzono zeby soe z tego wycofac. ten nowy tak umiejetnie umiał mnie podejsc i zrobic takie pranie mózgu dopiero teraz to wiem po czasie. zostawiłam mojego faceta po 5 latach jakie by one nie były. Zostawiłam go samego. Zdradzonego nie fizycznie ale w głowie miałam tamtego. a ten nowy pilnował mnie gdy dzwonił były, czytał moje smsy i nie pozwalał mi na nie odpisywać a ja jak ta głupia suka go słuchałam . Były cierpiał ja razem z nim, ze go tak potraktowałam a ten uważał ze tak ma być. Głupia była zapatrzona w niego i jeszcze jedno bałam sie go. Z tym nowym byłam 3 miesiące. Nie układało nam sie. Mój były facet powiedział ze mnie kocha i jeszcze długo będzie ale narazie nie chce ze mną byc. Spotykamy sie, nawet sypiamy ze sobą a ja nie umiem sobie poradzić z tym ze go straciłam bo go kocham i bede zawsze. Boli mnie to ze on spotyka sie z innymi laskami. boli mnie ze z jedną wyjeżdża na sylwestra. a z drugiej strony sypia ze mną i mówi ze tęskni. co ja mam myśleć co mam zrobić? chce go odzyskać i sprobować jeszcze raz ale on narazie mnie odsuwa jak mu pokazać ze ja chce z nim iść przez życie? i dlaczego to tak boli jak on sie z nią spotyka, ból nie do wytrzymania........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×