Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matrinonim

prezenty na swieta

Polecane posty

Gość matrinonim

pochwalcie sie swoimi prezentami na swieta :) ja kupiłem sobie telefonik komorkowy :) moj wymarzony LG Reinor, swetny jest no a do tego jak zwykle majciochy i inne skarpety :) no i perfumy :P haha :D a wy co myslicie o tym telefonie? no i jakie były wasze rpezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaq
worek kartofli i obieraczka:D nie no u nas prezentów się nie daje bo po co kupować prezenty których totalnie nie potrzebujemy , z pieniądze których nie mamy , a wszystko po to by poszpanować przy ludziach których kompletnie nie lubimy. A tel nie znam ze specyfikacji wydaje się być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrinonim
nie no masz racje, cos w tym jest :) ale telefon chcialem sobie sam kupic juz wczesniej :) no ale wujas sie uparł no to kupił :P hehe :) u nas to wyglada tak ze mowimy ze sobie nie kupujemy, a jak przychodzi co do czego zawsze sa :| hehe :) w tym roku ja niestety sie nei popisałem i nic nie kupiłem ;/ umowa to umowa, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santill
phe he, chocby sobie humor poprawic to i kilo cukru dobre :D . no ale na powaznie to ja sobie pod choinka polozylam tez lg, ale secret ;) . czytalam, ze ma mocna obudowe i nie rysuje sie nawet ekran, to dla mnie w sam raz, bo jak telefonu zapominam to w przecudacznych mijscach go potem znajduje. przy okazji bardzo ladny az dziwne,ze taki twardziel z niego ;) , ale jeszcze sie okaze, na razie sliczny bez ryski ani jednej ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swieta dostalam duzo kasy .. mikołaj w 2008 byl bardzo hojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×