Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eluniaa30

czy smsy z bramki internetowej sa anonimowe?

Polecane posty

Gość eluniaa30

chce wysłac komus życzliwego smsa z internetowej bramki ale chce zostać anonimowa. Czy te numery pod smsem znacza coś. Można określic z jakiego komputera został wysłany taki sms? Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż.. jeśli to będzie baaaaaaaaaaaaaaardzo 'życzliey' sms to faktycznie taka osoba może to zgłosić i w tedy operator bramki może sprawdzić IP jednak osoba która go odczytuje sama do tego nie dojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje5gr
w internecie nie ma nic anonimowego...i jeszcze to przechowują w archiwach dwa lata...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są i nie są to zależy
dla zwykłego obywatela są, jeżeli sprawą się zainteresuje policja, już nie - można wywęszyć gagatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluniaa30
ojej.. chciałam tylko zglosić rodzicom pewien fakt ze ich córka rozwaliła czyjeś małżeństwo i dlatego chce zostac anonimowa. Wątpie żeby zgłaszali ten sms na policję. Nie będę uzywała zadnych oszczerstw. Tylko suche fakty jaka maja córkę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę musisz mieszać w to jej rodziców?? To bardzo nie fair - chcesz się odegrać za niewiernego męża na niewinnych ludziach. A feeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mreck
Dnia 30.12.2008 o 14:42, Gość eluniaa30 napisał:

ojej.. chciałam tylko zglosić rodzicom pewien fakt ze ich córka rozwaliła czyjeś małżeństwo i dlatego chce zostac anonimowa. Wątpie żeby zgłaszali ten sms na policję. Nie będę uzywała zadnych oszczerstw. Tylko suche fakty jaka maja córkę. :(

Ależ oczywiście. Zrób tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×