Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajacyGliwiice

sylwestrowa dzieczyna

Polecane posty

Gość szukajacyGliwiice

potrzebna na sylwestra , zmajdzie sie tu jakas ? majlepiej z Gliwic ja 28 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prychiatra
zapraszam na badanie EEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniKaczorek
w tesco jest promocja, może upolujesz jakąś ze zniżką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbgnhmjkh
ja jestem z gliwic, 22 lata ;) ale mam juz plany na sylwestra. chyba ze ty zaproponujesz cos ciekawszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwiice
mam dwie wejsciowki na impreze sylwestrowa do genesis w katowicach, jestem zaproszony na 3 imprezy domowe i czesc znajomych bawi sie juz od wczoeaj w szczyrku , wybieraj :) sam nigdzie nie ide , postanowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwice
Jem coopę, aż mnie sie uszy trzęsą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwice
Z gracją o szykiem opciągam z połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty jakiś nienormalny jesteś
I myslisz, że jakaś normalna dziewczyna sie z toba umówi po tym, co tu wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwice
forum DNO , jedynym wyjsciem jest tylko rejestracja , zastanawiam sie co komu daje podszywanie sie pod czyjas osobe , sprawia wam to satysfakcje ? bo jestescie anonimowi ? :))) zapamietac internet nie jest anonimowy tak samo jak nie jestescie anonimowi korzystajac z tak-taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwice
ja kiedyś dostałem w mordę. Ssałem ze smakiem a na koniec przykładnie przełknąłem cały ładunek. Dzięki temu zyskałem nowych przyjaciół i mam gdzie się bawić na sylwestra tez mam gdzie sie bawic , mam duuuzo kolezanek , tylko ze wszyscy je znaja , chodzi o to ze dziewczyna ktora ze mna pojdzie ma "grac" moja dziewczyne, o to chodzi . proste ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwice
1, 5, 13 i 15 to moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacyGliwice
Nie ma chetnych? Do tego mam wymagania: musi byc ladna i co tu duzo mowic- musi ze mna uprawiac seks, podczas sylwka. Przeciez za darmo nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty glupi gnoju, widze ze trzeba sie zarejestrowac, nie ma wyjscia myslisz ze kazdy tylko mysli o sexie ? to priorytet ? myslisz tylko o jednym ? lecz sie psychopato czy ja chcesz kogos poznac , myslisz tylko o sexie ? debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka z klanu
zboczencu, ale masz wymagania, jeszcze sex ma z toba uprawiac? kup se lale dmuchana i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i bym w to zagrała
ale wyjeżdżam do Pragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlaczego napisałes to na
rotycznym, a nie na ogolnym albo chociaz uczuciowym. sam sie prosisz o te podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniKaczoreQ
zarejestruj sie na sympatia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , znikam :) jakby sie jakas znalazla , jest poczta aha , wbrew temu co ktos napisal wyzej , piekna fgura to nie priorytet , przynajmniej dla mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymkawyrka
to Twoi znajomi myślą, że masz dziewczynę, a Ty naprawdę jej nie masz? :o dlugo chcesz tak ściemniac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniKaczoreQ
no nie wierze ktos sie znowu podszył? :o ahaha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogini_seksu
ja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemw szoku nie wierze , poprostu zalamuje rece ludzie ? czy wy jestescie normalni ? rozpacz mnie ogarnia . naprawde co niekotrych to powinno sie odrazu gazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:30 [zgłoś do usunięcia] szukajacyGIiwice Jestem takie pierrdolniety, bo tate wykorzystywał mnie sexualnie . Wchodził mi do wanny i kazał szukac potwora z Lochness. PS: Pamietajcie, że nie jestescie anonimowi, ktoś kto sie pode mnie podszyje zostanie natychmiast zgłoszony na policje! skonczyly sie zarty :) , juz Ci pisze ze lada dzien , zapewne po nowym roku odwiedze Cie w domu , wjebales sie na calego . akurat pracuje w takiej firmie , ze mam mozliwosc poznania dokladnie twoich danych , odwiedze cie wkrotce, to tak dla przykladu przyjmujesz zaklad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymkawyrka
no, rzeczywiście nie rozumiem Ciebie ani Twoich znajomych, na domówce czy w górach nie możesz się sam pokazać? :o pokażesz się z dziewczyną na Sylwestra, a pozniej co? zniknie w nieznamych okolicznościach? no chyba że to są "znajomi", a nie znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymkawyrka
a masz prawdziwych znajomych? po co się z takimi ludźmi zadajesz? jak Cię nie znają przyjdź z jakąś dziewcyzną jako koleżanką, a nie wkręcaj, że to Twoja dziewczyna. sam się w tym wszystkim zapętlisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymkawyrka
to szkoda, bo chyba kontakty zawodowe zwykle są trochę nieczyste przez te zależności organizacyjne. no nic, pozostaje Ci chyba poszukać na jakimś portalu randkowym, ale chyba za późno o tym pomyślałeś. wątpię, żeby jakaś dziewczyna zdecydowała się z Tobą iść bez wcześniejszego poznania. mimo wszystko, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×