Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewqr

Co mam myslec?

Polecane posty

Gość rewqr

2 miesiace temu poznałam fajnego faceta. od pocztaku mi sie spodobał. widywałam sie z nim 5-6 razy w miesiacu u niego w pracy [ jest barmanem]. na oficjalnej randce nigdy nie bylismy, wczoraj poszlismy na impreze. byl alkohol, tanczylismy, przytulalismy sie, patrzylismyw oczka. musnął swoimi ustami moje, potem do w szyje calowałam. krew buzowala. wiem, ze mu sie podobam, zaczelo mi na nim troche zalezec. tylko boje sie, ze on teraz zmieni do mnie stosunek, ze pomysli ze jestem latwa laska ktora kazdy moze przeleciec:/ czy moje obawy sa sluszne? pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia18.........
no ja mysle ze nie powinien tak pomyslec bo niby dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqr
nie wiem sama, wariuje. non stop o nim mysle, nie chce zeby wzial mnie za glupia latwa szmate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby każdy facet miał myślec o kobiecie z którą tak rozwija się znajomość to byłoby dziwnie. Szanujesz siebie? Jeśli tak, inni będa sznaować Ciebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqr
szanuje siebie i to bardzo. ale mam głowę pełną obaw, że teraz wszystko się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, my Ci tego nie powiemy, poza tym narazie jeszcze nie zrobiłaś nic co mogłoby wskazywać, że nie szanujesz siebie, ani nie dałaś niby w jakiś sposób tego facetowi d zrozumienia. A chyba normane jest, że dorosła kobieta, wolna, nie będzie stronić od facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqr
dzięki, lepiej mi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uph5re
up bo ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×