Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwester w domu - to wstyd

sylwester w domu - to wstyd??

Polecane posty

Gość sylwester w domu - to wstyd
hghghghgh, tez tak mysle i ciesze sie ze sa ludzie z takim podejsciem. Ale ciagle sa oni mniejszoscia i wiekszosc i tak twierdzi ze to klapa siedziec w sylwka w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
hghghhhh dokladnie :) sa tez inne terminy :) czasem zastanawiam sie czy ludzie zle sie bawia w inne dni bo taka wielka zadyma tylko apropo 31 jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester w domu - to wstyd
wiem i dziekuje, naprawde dodajecie mi otuchy:)) A tymczasem moja mama : no wiesz co, siedzisz w domu na sylwka, troche wstyd. Nawet nie masz chlopaka zeby gdzies z nim pojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
sylwester w domu - to wstyd a wytlumacz mi co maja do tego inni ?? kochana inni w polowie moga sie zle bawic ale duma nie pozwoli sie przyznac ze bylo cienko bo wkoncu bylo sie na sylwestra na zabawie :D:D:D poza tym taki krzyk jest tylko przed sylwkiem za tydzien dwa juz nikt nie bedzie o tym mowil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
Angelic Fruitcake buahahahahah tego nie slyszalam dobre to :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester w domu - to wstyd
"duma nie pozwoli sie przyznac ze bylo cienko bo wkoncu bylo sie na sylwestra na zabawie" hahahaha zebys wiedziala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghhhh
sylwester w domu - to wstyd a skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
oczywiscie :D na miejscu tych co robia zamieszanie wokolo sylwestrowej zabawy tez bym sie nie przyznala :D:D:D bo co niby powiedziec "wiesz mialas racje ze spedzilas sylwka w domu albo w ambasadzie (genialne to :D), ja na sile poszlam na impreze i bylo tak zle ze marzylam by wrocic do domu :D:D:D" w kimono pewnie :P beda gadac ze suuuuuuuper bylo :P a wsyztkim ktorzy akurat beda bawic sie super gratuluje :) (bo sa tez tacy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester w domu - to wstyd
hghghhh, a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghhhh
a tak tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester w domu - to wstyd
acha:) z Polski zachodniej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
sylwester w domu - to wstyd - ja tez :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjantka z klasa_
jaki wstyd... my zostajemy w domku z wyboru... wlasnie dzwnil maz z pyaniem jakie winko kupic ....napewno bedzie uroczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
ooo witamy kolejna niezdesperowana przed sylwestrem :) :) :) nasze grono sie powieksza jak milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester w domu - to wstyd
policjantka, ale nie siedzisz z rodzicami tylko ze swoim facetem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sylwestra także spędzam w domu z Ukochanym :) tylko nie do konca wiem jak spędzimy ten czas ... czy obejrzeć film ... czy co :( nie mam pomysłów. do jedzonka robie koreczki i sałatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaajdas
skarbie polecam Ci nowy artykuł na kafeterii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelaelaela
sylwester w domu - to wstyd - mam wrażenie że sama chcesz się upewnić w tym przekonaniu po każdej odpowiedzi kogoś że też zostaje w domu, chyba masz niskie poczucie wlasnej wartosci, chcesz sie upewnić, że nie tylko ty będziesz w sylwestra w domu, że dużo ludzi bedzie spedzało sylwestra w domu, to cie jakos ucieszy prawda, nie bedziesz czuc sie samotna, opuszczona, niechciana, inna? ja tez spedzam sylwestra w domu, ale nie z rodzicami, na stancji z chlopakiem i znajomymi, zadna impreza. ot razem posiedzimy wspolnie jak nigdy, malo jest takich okazji zeby spotkac sie w szerszym gronie bo ciezko tak zebrac wieksza iosc osob bez wiekszej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester w domu - to wstyd
morelaelaela, moze i masz racje... ale upewniam sie ze jest ze mna wszystko ok;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak ty...
sylwester daj spokoj i sie nie przejmuj :) noc jak kazda inna :) a moze nie bo rok starsi bedziemy ale nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to nie jest wstyd
wstydem jest np: puscic bąka w towarzystwie,to dopiero jest wstyd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaajdas
nie wstyd !! z rodzicami tez mogą być jajca :D, ja mam jutro urodziny wiec jest wielka biba i nie prześpię tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartinii
No to ja też się dopiszę... spędzę tą noc w domu. Mogłam jechać w góry, mogłam iść na miasto, w końcu się wściekłam (jak to ja) i mam gdzieś takie imprezowanie na siłę. Zresztą nawet dobrze się składa, bo mój pies kiepsko znosi sylwestry, więc przynajmniej nie zostanie sam. Rodzice gdzieś tam idą. Trudno, pooglądam sobie filmy, cała butla szampana będzie tylko dla mnie, a noworoczne życzenia złożą mi prezenterzy polsatu czy czegoś tam innego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×