Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zfantazją_21

wiek jak w nicku 166cm,52kg,70C,blondynka

Polecane posty

pięknie piszesz :D ze mną nie ma tak łatwo ;) dla zaspokojenia twojej ciekawości powiem że tyczy się to ogółu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
no gdybyś poznał wspomniany tutaj "ogół" i poparłbyś to jakimiś badaniami naukowymi, to może mogłabym się zgodzić, ale tak ;) może po prostu złe doświadczenia? :) w sumie też mogłabym rzucić paroma stereotypami, ale z różnych względów się tego wystrzegam, np. dlatego, że sama jestem blondynką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o stereotypy :) powiedzmy że jestem naukowcem i ciągle badam kobiecą psychikę :) To że jesteś blondynką nie oznacza jakiejś wybitnej głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
rozbawiło mnie to ostatnie stwierdzenie :D no jakby nie było, nieskromnie mogę się przyznać, że za głupią się nie uważam ;) ale że społeczeństwo (tzn. jego część- tak zwana ciemna masa :P) wciąż kultywuje "blondynkę-idiotkę" to inna sprawa. Naukowiec powiadasz, a jak się zapytam skąd jesteś, to będziesz równiie tajemniczy jak poprzednio czy się przyznasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy że mogę się przyznać :) jestem z Polski dosłownie cały kraj :) Tajemniczy będę tylko wtedy jak będę chciał wzbudzić w tobie ciekawość ;) A tak po za tym to nie mam nic do ukrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
widzę, że się nam tu mimowolnie stworzyło dwuosobowe towarzystwo wzajemnej adoracji ;) z Polski jesteś? no ja w sumie też mogłabym siebie nazwać "obywatelką świata", tylko niestety nieopatrznie wcześniej się przyznałam z jakiego MIASTA :P jestem (damn it!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie pisze tego specjalnie :D Dziś jestem w Poznaniu jutro mogę być w Krakowie a po jutrze w Warszawie ;) taką mam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
handel obwoźny? :P:D przepraszam, pierwsze co mi na myśl przyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
prawidzek- czy aby jesteś pewien? bo jakbyś sobie poczytał parę pierwszych stron, to mógłbyś stwierdzić, że hmm że chyba do siebie nie pasujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
a co serwisujesz? ;) bo ja lubię panów odzianych w robocze uniformy na przykład ;) kolejna z moich fantazji? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co serwisuje to już pozostanie moja tajemnicą słodką to nie temat na forum publiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Brzydula30- wszystko przede mną, ale się staram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
maly ksiaze- każda twoja wypowiedź jest jak objawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
Brzydula- to w sensie że jesteś, czy że nie jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
ach mój ty księciuniu :D ale Brzydula wiesz, że za to grozi zlinczowanie na forum ;) kiedyś kobiety o takich poglądach palono na stosie, ba, nazywano czarownicami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
jako, że jest już po 24, to sobie pozwolę napisać -> ja tam jako kobieta czarodziejskiej różdżki nie mam, ale jako czarownica, nie zaprzeczam że umiem się posługiwać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zfantazją_21
wiesz, niektórych "kopnął" taki zaszczyt, ale to bardzo starannie wyselekcjonowane okazy ;) zwłaszcza zważywszy na jakość usług :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×